У Рожищі не відбулась сесія райради, бо не прийшли депутати

24 Грудня 2018, 09:13
ФОТО: Валерій Шварцкоп 4191
ФОТО: Валерій Шварцкоп

Сесія Рожищенської районної ради не відбулась у зв'язку із відсутністю кворому.

Сесію запланували на п'ятницю, 21 грудня, –  пишуть на сайті Рожищенської районної ради.

«19 грудня 2018 року розпорядженням голови районної ради було скликано тридцять сьому позачергову сесію районної ради сьомого скликання на 21 грудня.  Однак, у зв’язку із відсутністю кворуму (зареєструвалися тільки 16 депутатів) позачергове сесійне засідання не відбулося», – йдеться у повідомленні.

 

Коментарі
24 Грудня 2018, 11:58
<p>А Музика за який хр*н такі гроші получає? Навіть 1 раз в місяць не може робочого дня організувати!</p>
24 Грудня 2018, 12:45
Снігу намело, бідолахи не змогли до роботи дібратись
24 Грудня 2018, 12:57
....А що тут дивного.....В цій бездіяльності і є вся суть нашої так званої сьогоднішньої влади...Тупоголові бездарі які працюють лише на свій карман.
24 Грудня 2018, 13:33
Так давайте шановні візьмемо і винесемо їх з кріслом з кабінетів....
24 Грудня 2018, 13:40
а що дивуватися, що вибрали то і маємо!!!
24 Грудня 2018, 14:00
Я перепрошую , але як то кажуть "Ворога потрібно знати в лице " , було б дуже ефективно б якщо журналісти якщо в нас такі є, оприлюднили список які депутати не явились на засідання і їх партії і тоді робити висновки на виборах
24 Грудня 2018, 15:40
Журналісти дуже активно співпрацюють з владою...Всіх все влаштовує..На жаль
24 Грудня 2018, 19:31
депутати за такий бюджет на 201'9 рік не проголосувалиб і Музика тут не винний а запттайте як доповідала Клебанська як путається в цифрах Гайворонська
24 Грудня 2018, 19:32
Вона тебе косить
24 Грудня 2018, 21:31
<p>Они все накануне перебрали и под брата Допкина закосили. А с такими рожами на люди не рискнули показаться. Ато  сфоткает и в инет выложит.</p>
24 Грудня 2018, 21:58
Звільнити всіх нахер без права на реабілітацію
24 Грудня 2018, 22:23
Що ВР, що на районному рівні - те саме. Для чого працювати, якщо можна просто забити болт і нічого не буде. Свої справи важливіші. Тільки немає чого пхатися в депутати тоді.<br/>Ганьба панове депутати!<br/>Список прогульщиків треба обов'язково оприлюднювати, за це має нести відповідальність кожен. І хай кожен хто має сміливість скаже причину відсутності своїм виборцям, якщо є відповідальність перед ними.<br/>Хоча про що це я.
25 Грудня 2018, 01:17
А на що мер дивиться,мабуть його це також влаштовує.До дупи проблеми міста!!!
25 Грудня 2018, 01:30
От тут мер зовсім ні до чого. Сесія районна! Всі питання до Музики і його охринітєльноі заступниці.
25 Грудня 2018, 02:09
а ви прийдіть на сесію і побачите весь маразм АДміністрації і тоді не будете звинувачувати депутатів
25 Грудня 2018, 14:45
і на цей раз депутати не приймуть бюджет з такими цифрами побачите
25 Грудня 2018, 16:02
Розігнати на....уй
25 Грудня 2018, 16:04
І Музику гнати,а то він вже при владі як Лукашенко в білорусії і Дорошенко в Дубищах
25 Грудня 2018, 19:54
сак май дік, удоди!
25 Грудня 2018, 22:53
прийди на сесію і покажи свою позицію
26 Грудня 2018, 09:15
Якби не оприлюднили в ноинах то і ніхтоб і незнав була сесія небуло!!!!
26 Грудня 2018, 09:41
Бачу тут зібралися всі &quot;грамотії&quot; районні. Пора розставити крапки на &quot;і&quot;. Перше - депутатам заробітну плату не платять, в більшості з них є основне місце роботи. Друге - за такий бюджет депутати не хочуть голосувати, щоб потім ви такі активні громадяни району їх не винуватили за це. Третє - дістали, досить обзивати людей, не міряйте всіх по собі. І ще &quot;шановна райдержадміністрація&quot; почніть працювати на благо району, а не на власний гаманець.
26 Грудня 2018, 13:04
Якщо не хочете працювати то нема чого туди пхатися. Працюйте собі на основному місці. Чого сунутись в дєпутати? Хтось туди заствляв іти? Назвався грибом лізь в кошик. А не то нах спляжа.<br/>Якщо бюджет поганий то треба про це говорити і голосувати проти. Доносити свою позицію до людей, до виборців які вас обрали щоб ви представляли їхні інтереси, а не свої.<br/>Пишіть, коментуйте, обговорюйте, доносьте до людей. Не будьте як страуси, і голову в пісок. Бо бюджет поганий.
26 Грудня 2018, 23:27
Вони приходять покічитися тільки своїми шубами, а розуму там по нулях.