Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Учениця з села Любче гостювала на прийомі у подружжя Порошенків

15:07 20.12.2018
2628

Шестеро талановитих дітей з Волинської області гостювали на прийомі у подружжя Порошенків. Одна з них – Юлія Давидюк з села Любче Рожищенського району.

Про це пишуть на сторінці голови Волинської обласної державної адміністрації Олександра Савченка у мережі Facebook.

Талановиті діти з усієї України 19 грудня 2018 року гостювали на урочистому прийнятті подружжя Порошенків з нагоди Дня Святого Миколая. До участі запросили дітей віком від 12 до 18 років, які мали вагомі досягнення у сфері освіти, науки, культури, техніки, інформаційних технологій.

До числа запрошених увійшли й шестеро волинян, які відзначилися своїми успіхами на лише в області, а й на теренах усієї України. Серед них:

Олександр Левак, учень 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради». Олександр – поціновувач екології. На його рахунку чимало перемог у змаганнях. Зокрема, І місце у секції економічної теорії та історії економічної думки ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, ІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки, ІІІ місце на Всеукраїнськомуі турнір юних економістів.

Віктор Павліха, учень 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради». Серед перемог - І місце у секції економічної теорії та історії економічної думки ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт, ІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки, ІІІ місце на Всеукраїнськомуі турнір юних економістів.

Юлія Давидюк – учениця 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Любче Рожищенського району, Копачівської ОТГ. Юлія – вихованець гуртка орнітологів Волинського обласного еколого-натуралістичного центру. На її рахунку ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі юних зоологів та тваринників та І місце у Всеукраїнській природоохоронній акції «Птах року».

Едуард Ходзінський – учень 10 класу Підгайцівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Луцького району. Він призер обласних відкритих змагань з автомодельного спорту серед учнівської молоді (трасові, кімнатні кордові моделі), відкритих особисто-командних змагань з автомодельного спорту (трасові моделі) на Кубок Галичини та Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (юніори) з автомодельного спорту (трасові моделі).

Андрій Грищук – учень п’ятого класу комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа I-III ступенів № 16» Луцької міської ради. Хлопець – призер обласних відкритих змагань з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кімнатні кордові моделі), Чемпіонату України з автомодельного спорту
(юнаки) (кордові моделі, у приміщенні), Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (юнаки) з автомодельного спорту (кордові моделі, молодші школярі) (ІV ранг)

Ярослав Карпук – учень 8-А класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» селища Стара Вижівка. Ярослав здобув І місце в обласному фестивалі «Золоте зернятко», Гран-Прі обласного фестивалю «Срібні дзвіночки», І місце на Міжнародному дитячому конкурсі
«Перлина Fest»; ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі «Яскраві дітиУкраїни», Гран-Прі відкритого фестивалю пісні і танцю національних меншин «Україна – мій дім» та І місце на Всеукраїнському фестивалі дитячої
творчості «Пісня над Бугом».

В рамках заходу запланували обмін досвідом між дітьми, презентації робіт та досягнень учасників та знайомство з потенційними спонсорами та меценатами.

Коментарі

Молодці

17:26 20.12.2018

Молодці дітки,батьки,викладачі

І тут не все чесно

18:10 20.12.2018

В Павліхи мама - доктор економічних наук. Кращі студенти написали, а вони присвоїли. Знаю, бо бачила не раз таке. Там вже ціла династія, не прорвешся за ними.
Діти, що виграли олімпіади, то справді МОЛОДЦІ!

І ще

18:13 20.12.2018

Про Олександра Левака там помилка. Дивіться в коментарях Волиньпост

12

19:45 20.12.2018

Як може бути — Юлія Давидюк – учениця 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Любче Рожищенського району, Копачівської ОТГ-коли в Любчі тільки 9 класів?То де в дійсності навчається Юлія Давидюк?

Мама

15:00 21.12.2018

Дуже похвально!!!Такі юні,а вже талановиті,розумні,цілеспрямовані.Ви заслуговуєте поваги та визнання серед оточення.Так тримати.Дуже хочеться,щоб ви не розслаблятися ,були і надалі взірцем для інших дітей,підростаючого покоління.

23 січня
Сьогодні
Вчора
21.01.2019
20.01.2019
19.01.2019
18.01.2019
17.01.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин