«КВН: кубок громади»:визначили переможця. ФОТО

10 Грудня 2018, 13:07
3527

У селі Копачівка відбувся «КВН: кубок громади», де між собою змагались команди із села Любче та Копачівки.

Про це повідомляють на сторінці молодіжного центру «DidUhim».

«Ну що ж, друзі, відшуміло наше свято гумору! Масштабно, гарно, а головне – весело! Сили були рівні, обидві команди – талановиті і креативні. Інтригу витримали до останнього моменту і лише додатковий конкурс визначив переможця – #LIUBCHENSKAMAFIA. Тож, цьогоріч Кубок громади з гумору відправляється у село Любче», – йдеться у повідомленні.

1






















 

Коментарі
10 Грудня 2018, 15:41
Все добре, але кругом Шварцкоп кругом, Може б його в армію відправили він такий моторнийй і заповзятий, може б Україну пішов захищати патріот
10 Грудня 2018, 16:13
Це якраз і входить у його професійні обов'язки
10 Грудня 2018, 17:10
а у Рожищах коли буде КВН?
10 Грудня 2018, 17:31
Молодці що організували конкурс!!!! Любче Вітаю!!!
10 Грудня 2018, 17:41
Ви знаєте,як починаєш читати коментарі,то розуиієш,що тут купа матеріалу для КВК.<br/>І що саме цікаве,що хай на примітивному рівні,але можна відслідкувати наш металітет.<br/>Невже наша нація завжди була такою,а зараз це все розвинулось в багатократному розмірі.<br/>А все зводиться до одного:хитріші і проворніші хвацько крутяться білят тих &quot;корит&quot;, а решта завидують і озлоблюються один проти одного.<br/>Думаєте,в нашій краіні щось зміниться на краще за таких обставин?Єдині,хто заслуговують поваги,то ті діти і дорослі чоловіки,які боронять краіну.<br/>Прикро,що іх з кожним днем менше...
10 Грудня 2018, 17:58
Копачівка краща!!!! Діти молодці)))
10 Грудня 2018, 18:09
хто недає Вам щось організувати дітям. Вони і так обділені всім.
10 Грудня 2018, 19:32
Копачівка молодці в них веселіший і цікавий був виступ а судді неправильно судили ніколи і нікуди іх не запрошуйте Сергію Я браво що займається з дітьми не кожен так хочеЯ
10 Грудня 2018, 22:23
Згідна, що Копачівка була краща!!! Кубок Любчі дали, бо вони гості. А вони порушували правила (виступ був більше 16 хв.) Але все ще попереду. Копачівка молодці - старалися і гідно виступили.
10 Грудня 2018, 22:55
Звісно, Копачівка була краща! Наступного разу хлопці і дівчата, великі і малі, підготуються ще краще, без &quot;запозичення&quot; жартів з інтернету і отримають кубок!
11 Грудня 2018, 17:13
жарти з інтернет - відстій