Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Волині розповіли, як знайти роботу людям з інвалідністю

12:28 03.12.2018
699

За статистикою Волинського обласного центру зайнятості протягом 2018-го року 1268 осіб з інвалідністю були безробітними. Наразі, центр допоміг підшукати роботу майже 400 особам. Отримав роботу і рожищанин Микола Свистак.

Про це говорили під час прес-конференції, що відбулась у п’ятницю, 30 листопада, У Волинському обласному центрі зайнятості, - пише «Волинь24».

Прозвітував директор центру зайнятості Роман Романюк до Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відзначають 3 грудня.

За статистикою центру, на 2018 рік 1268 осіб з інвалідністю були безробітними. Наразі, центр допоміг підшукати гідну роботу майже 400 особам.

«Не дивлячись на свої фізичні обмеження, 7 осіб розпочали підприємницьку діяльність. Ми охоче надаємо їм таку можливість та фінансування», – додав директор центру зайнятості.

Зокрема, до центру звернулися 27 учасники АТО з інвалідністю, з яких працевлаштували 10 осіб.

«Що приємно, учасники АТО мають бажання працювати, мають наполегливість, долаючи фізичні чи внутрішні труднощі, вони все одно йдуть і працюють, а роботодавці відкрито запрошують їх до себе», – наголосив директор.

Рожищанин Микола Свистак за фахом фельдшер ветеринарної медицини. Після бойових дій на сході отримав інвалідність. За направленням служби зайнятості здобув нову професію електрозварювальника. Після навчання успішно пройшов співбесіду та отримав роботу.

Роман Романюк підкреслив, що соціально свідомих роботодавців, які приймають людей з інвалідність щороку збільшується.

«Є соціально відповідальні роботодавці, які, незважаючи на норми і квоти, свідомо хочуть допомогти особливим людям відчувати себе частиною колективу та потрібними в суспільстві. На жаль, в процесі спілкування ми виявляємо й тих, хто прямо заявляє, що таким особам треба додаткову увагу приділити або робоче місце обладнати. Але з приємністю відмічу, що кількість таких роботодавців є невелика» – зауважив Роман Романюк.

Коментарі
27 червня
Сьогодні
Вчора
25.06.2019
24.06.2019
23.06.2019
22.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин