Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Тимошенко має комплексну програму змін країни
Тимошенко має комплексну програму змін країни

Тимошенко має комплексну програму змін країни

18:59 30.11.2018
411

23 листопада в Києві відбувся черговий Всеукраїнський форум, ініційований лідером партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко «Нова соціальна доктрина: нові можливості для кожного».

Проект «Екосистема життя людини», презентований в рамках форуму, – це четверта складова «Нового курсу України», покроковий план дій у напрямку реформування науки та освіти, охорони здоров’я, пенсійного забезпечення, екологічного захисту і особистої безпеки громадян. На конкретних цифрах, прикладах та слайдах Юлія Тимошенко показала, яким чином можна змінити ситуацію у різних сферах життя. Так, складну у втіленні та незрозумілу для більшості громадян реформу охорони здоров’я замінить обов’язкове медичне страхування. Це дозволить людям пенсійного віку, інвалідам, малозабезпеченим громадянам отримувати безкоштовно навіть дороговартісне лікування. Всі страхові внески за них сплачуватиме держава.

Юлія Тимошенко вважає, що якісно змінити слід і пенсійну систему: замість солідарної вона пропонує персоніфіковану. Це означає, що для кожного українця відкриють приватний банківський гарантований державою рахунок, на якому накопичуватимуться всі внески, частково індексовані та осучаснені. На них нараховуватимуть також депозитну ставку.

Один із ключових напрямків соціальної сфери – комплексна молодіжна політика. Тут важливі інвестиції у людський капітал: впровадження адекватних витрат на освіту кожної дитини та на оплату праці освітян, відродження системи професійно-технічної освіти, осучаснення стипендій, модернізацію учбових закладів. Сучасна українська освіта має стати доступною на всіх її рівнях для кожного, незважаючи на матеріальні статки та соціальний статус.

Щоб вирішити проблему безробіття серед молодих людей, Юлія Тимошенко пропонує запровадити програму мікрокредитування бізнесу – без застави під 3% річних під готовий бізнес-план. Ще одна важлива пропозиція лідера партії «Батьківщина» – доступна і прозора житлова програма для молоді. Щоб поліпшити демографічну ситуацію, вона вважає за необхідне збільшити соціальні виплати: при народженні першої дитини виплачувати 50 тисяч гривень, другої – 100 тисяч гривень, третьої і більше – 150 тисяч гривень.

Слід зауважити, що Юлія Тимошенко відкрито озвучує свою комплексну програму щодо якісної трансформації країни. Саме цим і зумовлене її незмінне лідерство у всіх останніх соціологічних опитуваннях.

Владислав Дзівідзінський,

політолог

Коментарі

?

11:42 01.12.2018

Вона має програму, як людей обчистити, тюрьми для неї мало було так і рветься до того корита

Читач

15:48 01.12.2018

"Комплексна програма змін країни" - це локшина на вуха марновірних людей, які готові повірити дешевій брехні Юльки і її прихвоснів. Ну не може людина, яка в українській політиці вже 20 років і яку заслужено називають "бабусею української корупції , запропонувати щось реально нове. Усе це лише нахабна брехня "про право бідних". А, не дай Бог, прийде знову до влади, відразу ж почнуться ті ж "схеми" з газом і з бюджетом, якими вона так прославилася, коли була при владі. Усе, що вона пропонує - не що інше, як виймання грошей з однієї нашої кишені і перекладання у другу. Це стосується і її чергової обіцянки знизити вдвічі ціну на газ. Усе її оточення - злодії, хабарники і казнокради. Нам треба змінити кланово-олігархічну систему влади, яскравим представником і захисником якої є Тимошенко. Для цього треба вибирати у владу представників неолігархічних партій. Наприклад, від "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка.

Андрій

23:52 01.12.2018

Коли вже "воно" перестане" брехати і залишить в спокої країну? Звали собі десь в Європу, без тебе побудуємо нову Україну.

Сармат

13:14 02.12.2018

Свою комплексну програму вона показала як голосували за введення військового стану

Дід панас

21:30 02.12.2018

Програма як обчистити людей,

10 грудня
Вчора
08.12.2018
07.12.2018
06.12.2018
05.12.2018
04.12.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин