В Україні запровадили воєнний стан

26 Листопада 2018, 21:50
Воєнний стан почне діяти з 28 листопада. 4046
Воєнний стан почне діяти з 28 листопада.

Воєнний стан почне діяти з 28 листопада.

На позачерговому засіданні Верховної Ради 26 листопада розглянули та підтримали пропозицію РНБО про введення воєнного стану в 8 областях Україні, - повідомляє ТСН.

«За» проголосували 276 депутатів. Воєнний стан вводиться від 09:00 28 листопада строком на 30 діб до 28 грудня 2018 року.

Згідно з текстом закону, в період дії воєнного стану часткова мобілізація оголошується президентом України «у строки і в обсягах відповідно до загроз національній безпеці і обороні України».  

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Комендантська година, трудова повинність та скасування виборів: чого чекати у разі введення воєнного стану.

Коментарі
27 Листопада 2018, 02:22
Воєнний стан буде введений в Луганській, Донецькій, Запорізькій, Вінницькій, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Херсонській областях, внутрішніх водах. <br/><br/>А не по всій Україні!!
27 Листопада 2018, 10:17
А Кубані, які &quot;чистив&quot; Саша Дулюк, теж рахуються внутрішніми водами?
27 Листопада 2018, 10:37
Рожищани через супутникові антени дивляця російські телеканали і скоро будуть казати що путін наш президент. Паламар нехай разом із Шкроботом займеця демонтажем головок на супутник хотбірд, бо вже скоро рускій мір буде як вірус грипу взимку, а національно свідомі тим часом календарики і газетки роздають з яких толку нуль.
27 Листопада 2018, 11:23
Боже, що ти за безграмотність таке? Як говорю, так пишу. Яке займеця?? Займеться, дивляться....
27 Листопада 2018, 13:05
Чи не були б Ви любязні піти на*уй
27 Листопада 2018, 13:22
Через таких довбнів недалекоглядних як ти і твоє ...ться ми Крим з Донбасом просрали, на проблеми дивись, а не на правопис, синтаксис і пунктуацію.
27 Листопада 2018, 23:37
Хворий на голову
28 Листопада 2018, 03:06
Ви мені поясніть одну річ. Ввели військовий стан І... . Для чого і навіщо? Коли прочитати конституцію то війсковий стан завершиться для нас коли будуть підконтрольні нам всі ділянки України + Крим. А тим більше на 30 днів. Та всіх у військомат незбереш. ГОЛОВНЕ що вибори будуть.
28 Листопада 2018, 03:59
До редактора. Запровадили військовий час. Чому ми русяшимо? Поставте коректор.