«Жахливий запах та цвіль»: у Рожищі жінці продали у магазині зіпсований сир

01 Листопада 2018, 16:02
5935

У Рожищі місцева жителька Ірина Овадюк купила в магазині «23/7» зіпсований сир.

Про це вона написала у мережі Facebook.

«Сьогодні, 01.11., купила сир в магазині 23/7 м. Рожище. Незважаючи на акцію, ніщо не віщувало "біди": упаковка була ціла, без видимих пошкоджень, і сир дійсний до 16.12.2018 року. А, відкривши, ось що побачила ... Такого шоку в мене давно не було. Сир липкий, запах жахливий і цвіль, аж ніяк не шляхетна... Оскільки термін придатності нормальний, значить неправильні умови зберігання. Куди дивиться керівництво? Здається, тільки відкрились, ніколи не могла подумати, що можуть підсунути таку гидоту! Дуже неприємно. Будьте обачні», - пише жінка.

4
Допис користувачки у мережі Facebook
Допис користувачки у мережі Facebook

Зіпсований сир
Зіпсований сир

У Рожищі місцева жінка купила в магазині зіпсований сир
У Рожищі місцева жінка купила в магазині зіпсований сир

Зіпсований сир з одного з магазинів Рожища
Зіпсований сир з одного з магазинів Рожища

 

Коментарі
01 Листопада 2018, 18:44
Занести назад і обміняти чи забрати кошти не пробували? Кажуть, так можна.
01 Листопада 2018, 19:38
Це такий вид сиру, міждупрочім делікатес
01 Листопада 2018, 19:48
<p>Бачу в цьому провокацію Кремля. Є підозра що це сир поза***ний Владіміра Путіна.</p>
01 Листопада 2018, 20:54
Я також потрапляла в таку ж ситуацію.Ми з дітками купили кілька солодких сирків в глазурі в Нашому Краї біля Православного собору.Сирки діти розпечатали біля магазина,і, виявили їх дуже зіпсованими.Скуштувавши особисто, перевірила їхній смак і підтвердила їхню зіпсованість....Повернулась в магазин і попросила пояснення . <br/> .P.s.Колектив швидко і позитивно вирішили непорозуміння.Гроші віддали відразу,зіпсовані сирки забрали( на повернення перевізникам),вибачились,і просили ще раз вибачення. Конфлікт вичерпався.(хоча була і неприємна ситуація))) Можна було викласти фотки в інтернет,район Рожище,наробити шуму,гаму,зіпсувати всім репутацію.Але,ситуацію вдалося владнати мирно.Висновки зробили всі.Вихід завжди є.І не обов'язково відразу шукати винних.
01 Листопада 2018, 22:30
В Рожищі є люди-жопошники, які жруть просрочені молочні продукти, але навіщо нормальним людям продавати таку погань.
01 Листопада 2018, 22:36
Який дурень іде щось купляти у цей магазин??? Там все дорожче тому й псується
01 Листопада 2018, 22:37
Йдіть в молочний павільйон, там все свіже
01 Листопада 2018, 22:52
Точно такий самий сир комо я купила у колібрісі.
02 Листопада 2018, 12:43
Ціни в тому магазині космічні.Дорого тому і залежується товар бо люди не купують.І взагалі мені цей магазин неподобається.
02 Листопада 2018, 12:56
Дана ситуація вирішена. Керівництво оперативно і адекватно відреагувало: вибачилось і кошти повернули. Дякую!
02 Листопада 2018, 17:37
Та це не залежить ні від цін ні від магазину, потрібно просто повернути сир в магазин тим паче що чек є.
02 Листопада 2018, 21:18
А ви бачили як привозять товар в цей магазин на візках обмотаних стрейчом в просто тентованих фурах без холодильників...і побарабану який там термін і зберігання в магазині...якщо товар вже псується по дорозі до магазину....
02 Листопада 2018, 23:27
як це не залежить від магазину? а якщо сир купила бабуся (абохто) з села і поїхала вже на маршрутці додому? може підкажете як їй &quot;просто повернути сир в магазин тим паче що чек є&quot;? і хто заплатить дорогу туди назад? в результаті лишилась без сиру, бо смердючий, без грошей, бо сплатила їх власникам, які людей за ніщо мають, та ще й без настрою як мінімум. найменше, що хотілось би зробити у цьому випадку - згодувати той сир хазяям - нехай посмакують. на жаль, вони не одні такі в місті - практично всі магазини мають такі гріхи
07 Листопада 2018, 11:38
Ото проблему знайшли..сир прострочений!!!!!