У Рожищі «засвітився» парк. ФОТО

30 Жовтня 2018, 09:00
6174

У Рожищі завершили роботи з освітлення парку. Тепер там з'явилось 20 ліхтарів.

Про це повідомляє прес-служба Рожищенської міської ради у мережі Facebook.

«Приємно, коли вдається реалізувати задумане! Наш парк - і він освічується! Вперше за роки Незалежності! Нагадаємо, міська рада виготовила необхідну проектну документацію і в парку були проведенні роботи з відновлення вуличного освітлення. Спеціалісти встановили 20 світлоточок», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що вже неодноразово на сесіях міськради піднімали питання щодо освітлення парку поблизу Рожищенської міської ради.

Освітлення у парку
Освітлення у парку

Нові ліхтарі у парку
Нові ліхтарі у парку

Освітлений рожищенський парк
Освітлений рожищенський парк

 

Коментарі
30 Жовтня 2018, 13:21
Цікаво хто розробляв дизайн ліхтарів, недоумок якийсь, мабуть. Не додумались зробити в напівколо освітлювальну частину щоб нормально світило а не на 1 метр вліво і вправо. Ще б опуклу в середину зробили щоб взагалі в одну точку світило
30 Жовтня 2018, 15:10
і за це спасибі!!
30 Жовтня 2018, 16:24
Все нормально зробили, осталось біля кожного ліхтаря по міліціянту на діжурство вночі поставити, щоб непобили і неполамали, бо низькі такі ))
30 Жовтня 2018, 18:10
А вам людоньки (лютий) хтось взагалі вгодить?????? це не так і те не так! Тільки одна критика. Мені щиро шкода, що у нас такий народ, який весь час всім не задоволений. Парк супер, підлітки задоволені, люди такого парку ще не бачили, а вам все не так! Чесно не знаю чия це заслуга, такий парк, але ви молодці! Бог високо і все бачить...і тих людей які тільки критикують.
30 Жовтня 2018, 18:37
До Лютого<br/><br/>Сумніваюсь що все так погано. Ви вживу те бачили? Я до того, що вночі камера фотоапарату не може передати всі відтінки. І якщо сфокусувати її на світлі то темні відтінки будуть здаватись ще темнішими аж до чорного.<br/>А обзиватись не гарно, але напевне це таке виховання нікудишнє.
30 Жовтня 2018, 18:54
Я там кожен вечір ходжу і бачу то все, і тих школьніків бачу яку волають як скажені і ламають все підряд і те як цього то все робили а піару ніби Титанік підняли. 27 років треба було щоб 20 стовпів поставити. Не соромно що в районному центрі немає освітлення в парку. Про дозвілля я взагалі мовчу. Ні розваг, ні кінотеатру. Спортивний майданчики тільки для обранихв Колосі. Штучне пола он вже зараз другий рік роблять. Зате гульки на свята справно є і п'яні гуляння, на те гроші в міської ради завжди є
30 Жовтня 2018, 19:18
а ти сам (сама) школьніком не був???? Ти сидів вдома і читав книжки??? От читаю коментарі в РР і дивуюсь, що ніхто молодим не був? Дайте спокій молодим, хай живуть і радіють життю, а ви (ти) якщо вже не можеш собі цього позволити, бо вже типу вік, то сиди і заздри мовчки!!!
30 Жовтня 2018, 20:09
А тепер ждем візиту місцевих вандалів.
30 Жовтня 2018, 20:22
Шановний, а ви так перш, ніж писати то трохи мізками шевеліть, якщо вони у вас є! Так за 27 років поставили ліхтарі! Ніхто чомусь до цього часу не зробив цього! Куди до цього часу йшли гроші? Зараз по вулицях роблять освітлення, стараються, але от для кого то не зрозуміло! По друге, школьніків мають виховувати батьки! Дозвіллям мають займатися відповідні служби, а не міська рада! Так само як і стадіоном. А те, що депутати міської ради своїми силами роблять все що можуть на стадіоні, то їх право. А ти замість того щоб трендіти прийди й допоможи! За штучні майданчики відповідає РДА. Тому гоу до них! А взагалі то, рпідніми свій зад і сам щось зроби для міста, тай зрештою для себе!
30 Жовтня 2018, 23:05
Молодці що зробили.А ви писаки ідіть в сраку