В РДА шукають нового керівника освіти

05 Липня 2016, 20:25
3803

На офіційному сайті Рожищенської районної державної адміністрації оголошено конкурс на зайняття вакантної посади начальника відділу освіти та молоді райдержадміністрації.

З умовами конкурсу можна ознайомитися ТУТ.

Раніше цю посаду немало років обіймала Антоніна Клімчук. Напередодні Антоніну Степанівну звільнили. Нагадаємо, що екс-керівник розповіла про те, з чим їй довелося мати справу перебуваючи на цій посаді, а також про сам процес звільнення, який супроводжувався судовими тяганинами.


 

 

Коментарі
06 Липня 2016, 00:23
Давай ТОНЯ подавай знову ,бери ізмором ту нечисть.
06 Липня 2016, 01:57
Оприлюдніть, хто буде входити в конкурсну комісію?
06 Липня 2016, 02:14
Подавайки закінчилися.
06 Липня 2016, 02:49
А для чого ц1 конкурси коли Гайворонська Савчук та 1же з ним и давно вже вир1шили . в чи1 руки в1ддати грошов1 потоки в осв1т1?!!!Все це формал1зм чисто1 води!
06 Липня 2016, 03:16
І в чиї ж руки передадуть ці мільярдні потоки в рожищенській освіті, просвятіть. Може нам Луценка сюда визвати - хай розслідує. Онищенко почекає, куди йому убогому до схем в освіті рожищенського району.
06 Липня 2016, 13:17
Вишенько візьмись за розум,не сором ОСВІТУ!!!
06 Липня 2016, 13:25
Освіта ще при Войтовичу себе зганьбила.
06 Липня 2016, 13:36
Про якого Войтовича мова?
06 Липня 2016, 14:33
Так Тарас Войтович гарна креатура на цю посаду.
06 Липня 2016, 14:47
Шукають.Але знайдуть Пироганича.
06 Липня 2016, 16:29
Сто балів, що буде Пироганич. Завдяки своєму татку він уже на багатьох посадах був. Юра - людина без позиції і буде служити любому господарю.
06 Липня 2016, 17:29
Пироганич вже "підписаний", залишилась тільки формальність паперова. Так що Юрко форева( тобто повний капут)
06 Липня 2016, 18:24
Усе логічно: татко Юрчика строїв хатку Савчуку на Підлісках, а тепер Інночці будуть будуватися надвірні господарські будівлі та споруди!)) І не підриєшся під нього - він же креатура Гузя і активісти мовчать - чому?
06 Липня 2016, 19:45
Брехня на брехні їде і брехнею поганяє. (стосовно останніх 4 коментаторів).
06 Липня 2016, 19:57
Брехня стосовно чого? Стосовно того, що тато Юри як головний інженер Кульчинського силікатного заводу допомагав будувати хату Савчуку??? Це правда, це саме те, що зветься ПРАВДОЮ! Затям. Саме за це його, Юру, штовхають по посадах: і Савчук і Войтович і Музика і Гайворонська зараз буде...
06 Липня 2016, 20:15
Нарешті освіта буде мати начальника. Та й Пироганич нормальна кандидатура.
06 Липня 2016, 20:26
Візьміть на роботу ми ж з підГузником в коаліції, тай вашу ширку ( пані Гайворонська - Савчук і Музика) не підведу.
06 Липня 2016, 20:32
Не візьму. Мені школи треба закрити,а нема кому працювати, одних залєпків понабирала.
06 Липня 2016, 20:34
Напевно краще підійшла кандидатуру якогось директора.Кому-кому а їм відомі всі проблеми нашої освіти..........
06 Липня 2016, 20:42
Юра підеш знову методкабінетом покируєш, а я вже порішав, буду тепер я у вас начальником.
06 Липня 2016, 20:47
Вірно сказав (ла) ваші проблеми, тому нерозумію до чого тут начальник відділу освіти?
06 Липня 2016, 20:50
Тут інформація гуляє, що Тонька знов хоче участь в конкурсі взяти і знов стати начальніком відділу освіти. І є совість?
06 Липня 2016, 20:59
ой-ой, та ви що? і навіть після останньої статті??
06 Липня 2016, 21:02
А мені знається, що адміністрація пригод на одне місце шукає
06 Липня 2016, 21:09
В'ячеслав Андрійович наш кандидат убогі
06 Липня 2016, 22:28
Так Андрійович чи Андронович???
06 Липня 2016, 23:03
Тільки Андронович, а решта підлабузники
06 Липня 2016, 23:50
Те що силікатна цегла була виготовлена з незаконного кар єра на Рудні, то таке. Знову Музика і Гайворонська нічогісінького незнають!7
07 Липня 2016, 00:19
Ніхто адекватний на цю посаду не піде. Гайворонську скоро попруть і Тоньку поставлять начальником освіти.
07 Липня 2016, 00:46
шок, можливо так і буде
07 Липня 2016, 01:17
На Рудні кар'єр законний. Платять податки. Все нормально.
07 Липня 2016, 01:17
На Рудні кар'єр законний. Платять податки. Все нормально.
07 Липня 2016, 03:07
нечесть,свиней попорали,картоплі посапали і знов по клаві лушпашите?
07 Липня 2016, 15:18
у Рожищі СКРІЗЬ корупція. І як тільки хтось кудись вище пролізе, то відразу своїх підтягує. І всі нові зразу "чесні і правильні".
07 Липня 2016, 18:30
Вже законний. А скільки років він був незаконним?
07 Липня 2016, 18:43
Завжди. З радянських часів. Я знаю.
08 Липня 2016, 10:12
Інна Михайлівна - от тепер освіта заживе ...Разом із Юлією Миколаївною будете керувати.А вона ж так же чекала коли буде той конкурс.
10 Липня 2016, 18:45
Овруцька на заробітках,хоча це два чоботи пара