У Рожищі 19-річна водійка збила п'ятирічного хлопчика

25 Липня 2018, 16:35
15146

У місті Рожище сталася ДТП у якій травмувалася дитина.

У вівторок, 24 липня, о 16:20 год сталася аварія на вулиці Шевченка в Рожищі.

Як повідомили журналістам Район.Рожище правоохоронці Рожищенського відділення поліції, водійка, мешканка райцентру 19-річна Дарья К., керуючи автомобілем Сітроен темно-сірого кольору, не надала перевагу в русі та здійснила наїзд на велосипедистку з дитиною. 

Травмованого 5-річного Артема П. доправили у Волинську обласну клінічну лікарню, де хлопчику констатували закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку.

За фактом ДТП вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 286 ч. 1 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження…).

Санкція статті передбачає штраф від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Коментарі
25 Липня 2018, 19:58
Навіщо писати брехню, з дитиною все добре і жінкою також! Знаю на 100% , що винні там 2-ох! І Дарія і велосепедистка!
25 Липня 2018, 20:07
Разом навчалась з Дашою в автошколі! Не розводьте плітки! А якщо заздрите, то робіть це мовчки, пан «рожищанин»
25 Липня 2018, 20:09
Включіть на Ютубі Рожище за правду треба боротись
25 Липня 2018, 20:10
Яке винні двох? Вона збила і втекла з місця ДТП! Доречі в статті ні слова що вона скрилась з місця ДТП!
25 Липня 2018, 20:11
я вважаю,що винні обоє..Не треба бруднити нікого,сталася біда...Просто потрібно бути обачними.
25 Липня 2018, 20:18
Вона не втикала! Ви там були ?? Вона навіть не зрозуміла, що когось зацепила!!! Тому що не було удару ніякого! На машині жодного сліду нема! Подивіться відео! Якби людина зрозуміла , що сталося зіткнення, то б була якась реакція! Даша як їхала, так і продовжувала їхати!!! Ніякої там біди нема! Всі живі та здорові!!!
25 Липня 2018, 20:18
Людина яка збиває матір з дитиною і ГОЛОВНЕ ВТІКАЄ З МІСЦЯ ДТП вчилась на права ? можливо, але за іспит точно платила! Про яку заздрість ви пишете? заздрість чому?
25 Липня 2018, 20:20
«Рожищанин» звідки така інфа що «татко купив права» ви там свічку тримали чи як?<br/>З малим і мамою все добре.<br/> Винні обоє, мама теж бачила що їде машина і не думала тормозити
25 Липня 2018, 20:21
Вона дійсно поїхала далі. І вона винна. Не надала перевагу у русі. Просто на дорогу дивитись треба.
25 Липня 2018, 20:25
А мамі на велосипеді з маленькою дитиною на дорогу дивитись не треба?
25 Липня 2018, 20:25
Мама їхала по головній. Її мали пропустити. Як там взагалі так гнати можна було по таких ямах. Різниця є. Дівчина все бачила. Вона злякалась
25 Липня 2018, 20:31
З чого ви взяли що машина гнала? А жінка на ровері не гнала?
25 Липня 2018, 20:32
Видно що ви разом закінчували) Якщо вважаєте що можна збити велосипед і навіть цього не помітити) А на рахунок чи я там був. Так я там був і бачив як дитину забирала швидка а поліція оформляла ДТП але вашої однокласниці по автошколі я не бачив! Який можна зробити висновок коли поліція ходить бере свічення що це було за авто і куди воно поїхало? Як би вона не залишила місце ДТП могли б ми з вами дискутувати що винні обоє, а так ніякого виправдання цьому немає!
25 Липня 2018, 20:37
Ваша культура і спілкування і їзди - зашкалює. Заздрості нема - є лише співчуття. І нехай все погане, що ви бажаєте людям - вернеться вам сторицею
25 Липня 2018, 20:38
Ти шо такий життям ображений? Мама в дитинстві не долюбила? Яке ти маєш право називати незнайому тобі людину «сосалкою»? <br/>Написав дічь, аби написати<br/>Йди свій висєр в туалет змий!
25 Липня 2018, 20:40
Пан рожищанин, якщо ви не знаєте, то краще взагалі не пишіть нічого! Якщо їй тато купив машину, то це не означає, що вона така погана і бездушна збила дитину і втекла! Даша хороша і порядна дівчина!!! Перестаньте тут придумувати плітки про неї!!! Ви подумайте краще про себе, яка ви людина, якщо пишете брехню тут! Вам аби плітки розводити!! Що за народ ??? Немає особистого життя чи що ???
25 Липня 2018, 20:40
Пан рожищанин, якщо ви не знаєте, то краще взагалі не пишіть нічого! Якщо їй тато купив машину, то це не означає, що вона така погана і бездушна збила дитину і втекла! Даша хороша і порядна дівчина!!! Перестаньте тут придумувати плітки про неї!!! Ви подумайте краще про себе, яка ви людина, якщо пишете брехню тут! Вам аби плітки розводити!! Що за народ ??? Немає особистого життя чи що ???
25 Липня 2018, 20:40
Люди добрі про що можна говорити, коли мала навіть не зупинилась а втекла? Якщо велосипедистка і сама в неї в'їхала вона немає праву втікати! Немає про що тут говорити і не варто її захищати!
25 Липня 2018, 20:44
Вона не відчула удару, бо мама в’їхала їй у колесо. Даша це не та людина яка буде втікати! Навіщо писати тут різні плітки, якщо ви навіть її не знаєте?!
25 Липня 2018, 20:46
Люди, перестаньте заздрити і вам колись доля посміхнеться!! Що ж ви всі тут виписуєте!!! От тепер є тема для рожищан, треба ж когось « обісрати» ! Не судіть по собі!!! А хочете обсудити дану тему, то спочатку розберіться і дізнайтеся правду, а не придумуєте тут!!! Схаменіться, народ!!!
25 Липня 2018, 20:47
Покажіть відео про яке ви писали! Чи його не існує? Якщо так то мовчіть в тряпочку
25 Липня 2018, 20:53
Якщо я бачив ситуацію на власні очі - то я заздісник і моральний виродок? Ваша подруга винна. Все крапка. Не обговорюється. Шкода вас
25 Липня 2018, 20:57
Винні обоє! Зараз з мамою і малим все добре! Для чого ви тут ці гадості пишете?
25 Липня 2018, 20:57
Висновок з Ваших коментарів, Анастасія, виходить, що якщо я буду їхати автомобілем, а мені на пішоходному переході вискочить людина, я не встигну зреагувати і зіб'ю її, то можу їхати далі незупиняючись? Бо ж ніби то не я винна?! Суть яка, якщо є ДТП необхідно ставати, а вину буде встановлено лише за рішенням суду. Ні я, ні Ви, ні будь хто інший зараз немаємо права говорити про вину ні водійки, ні велосипедистки в самому ДТП, але факт, що після ДТП вона залишила місце, то це вже звичайно провина лише водія автомобіля! Можна злякатися, від'їхати, подумати хвилину-дві і повернутись, перша хвилина це ніби стан афекту, але після цього приходить усвідомлення! До неї воно дійшло? Вона повернулася? Якщо ні, то ні про яку доброту, повагу, порядність і взагалі совість можна говорити з її сторони? Нехай велосипедистка буде неправа на 100 %, але залишати місце вчинення ДТП не мав ніхто права. І те, що вона навіть не почула ніякого удару в свій ТЗ, то я дуже сумніваюся!
25 Липня 2018, 21:00
&quot;Вона не відчула удару, бо мама в’їхала їй у колесо&quot;. Ахаха ви жартуєте? Сподіваюсь ви машиною про Рожищах не їздите! Після таких коментів починаєш розуміти чому в Саудівській Аравії до останнього жінкам не дозволяли керувати машиною!
25 Липня 2018, 21:02
Вона на них не наїхала, тому і не відчула удару. Велосипед в’їхав у колесо! На відео це видно! Вона не втікала, просто не відчула ніякого удару! Вас там не було і не вам судити
25 Липня 2018, 21:03
Чому ніхто не каже, що малий був без шлему і їхав позаду мами?
25 Липня 2018, 21:10
Там не було наїзду!!! Як тільки їй сказали, що таке трапилось , вона сама була шокована і зразу поїхала у поліцію сама!!!! Даша не відчула, що зацепила велосепедистку і тому поїхала далі як нівчому не бувало!!! Я її не виправдовую і не кажу , що вона не винна!!! Але таку брехню і плітки як пишете ви тут, то вже майте совість люди!!! Дівчина дуже шкодує, що так сталось і сама в шоковому стані!!! А ви тут плітки розводите, тому що їй тато машину купив, а вам заздрісно і починаєте придумувати « насосала» і т. д.
25 Липня 2018, 21:15
Якщо ви оперуєте відео то будьте добрі покажіть його! А не посилаєте до слідчого! А якщо не можете його показати то і не згадуйте. Не дай Бог якби вас або вашу дитину (в чому я сумніваюсь що вона у вас є судячи по коментарям вам років 17-19) збили і в текли б з місця пригоди ви б говорили зовсім інше.
25 Липня 2018, 21:19
Так покажіть відео, щоб всі побачили, що ця Дар’я не винувата. Ну і ситуація з молодими які мають на чому їздити але ще трішки не доросли мозгами у нас у місті критична. І це вже робота батьків та поліції, донести до молодого покоління, що по місті не гасають і поки немає навиків краще їздити помалу.
25 Липня 2018, 21:30
Люди добрі, нічого ви не докажете ні Насті, ні Даші , ні її батькам. Вони себе уявили володарями світу, адже в своєму магазині продають отрутохімікати поруч з шкільним приладдям, дитячими книжечками, посудом , постійно по чуть-чуть отруюють всіх нас - покупців. Ми мовчимо, а вони за наш рахунок жирують. А безнакараність породжує злочин, що ми й бачимо в даній ситуації. Збила і спокійно поїхала далі ........... Адже знає, що нічого їй не буде за те.........
25 Липня 2018, 21:37
Але ви всі гнилі, люди !!!! Машина зовсім не гнала!!! Ніхто себе ніким тут не уявив!!!! Просто вам не подобається правда така як вона є, бо не буде , що обсуждати !!! Даша розуміє, що її вина є і жаліє , що так сталося!!!! І перестаньте гнати бочку на дівчину !!!
25 Липня 2018, 21:41
За кермом треба бути уважним, і навіть якщо велосипедист порушив правила це не означає що треба їхати на нього. Добре що все добре закінчилось!... А про яку заздрість деякі особи тут пишуть.. цій дівчині зараз ох як не легко.
25 Липня 2018, 21:44
Анастасія я б на вашому місці мовчав, ви думаєте що приносите користь своїй подрузі захищаючи її, а насправді навпаки тільки підливаєте масло у вогонь
25 Липня 2018, 22:00
За кермом треба бути уважним вона Виговського і має понесли покарання тюрма
25 Липня 2018, 22:07
Яка тюрма? З хлопчиком і мамою все добре. Та вона сама ще дитина! Так сталось через неуважність велосипедистки і дівчини за кермом. З Даши відповідальність ніхто не знімає, але не потрібно тут її травити.
25 Липня 2018, 22:12
Ніхто не захистить рожищан, крім правозахисника Олександра Потапчука.Знайдіть на Ютубі відео &quot;Рожище боротися правду треба&quot;
25 Липня 2018, 22:13
а чого дітям сядати за керм
25 Липня 2018, 22:14
Повністю згідна з « яка різниця» <br/>Я нічого не підливаю,а пишу правду!!! І я не кажу, що її винни немає!!! Вона і сама знає, що винна!!! Але це не означає, що потрібно роздувати з мухи слона!!! Дякувати Богу, що всі живі та здорові!!! Так що залиште в спокої Дашу і перестаньте гнати тут на неї! Дівчина теж хвилюється і шкодує , що так сталось
25 Липня 2018, 22:15
а чого дітям сядати за керм
25 Липня 2018, 22:17
Ви хотіли дізнатись чи з дитиною і мамою все добре? - З ними все добре, хлопчика вже виписали з лікарні! <br/>Питання: Для чого ви тут розводите курятник? Даша ніде не ховається, нікуди не втікає! Для чого ця вся мова? Вам більше поговорити немає про що?
25 Липня 2018, 22:19
Ніхто не захистить рожищан, крім правозахисника Олександра Потапчука.Знайдіть на Ютубі відео &quot;Рожище боротися за правду треба&quot;
25 Липня 2018, 22:20
а чого дітям сядати за керм<br/>я знаю цей перехід,там дітив школу і в садік і ніхто з водії(хоч везуть своїх дідей в садік не притормозить)бо вони в машинах,,,,
25 Липня 2018, 22:21
Якби ви тут не розпинались зпочатку, то і ніхто б не гнав. всі коменти з початку перечитайте. Своїми коментами людей роздраконили і в кущі
25 Липня 2018, 22:23
От читає коментарі і дивуєшся з людей.<br/>Говорять за куплені машини, за магазин батьків, рахують їх гроші.<br/>На даний час це не основне, ДТП відбулось, травмовано дитину.<br/>Добре,що з дитиною і мамою все добре.<br/>А для водіїв, це буде додатковим приводом подумати про те,що треба бути обережним.<br/>Я не виправдовую Дашу, але в нас велосипедисти теж їздять як хочуть.<br/>Їде три жінки на пів дороги між собою говорять , а ти думай як об&quot;їхати , бо вони на тебе не реагують навіть.<br/>В нас в місті абсолютно немає культури на дорозі.
25 Липня 2018, 22:24
Да мала не права. А ви сукі всі святі??? Давай розстріляєм тебе підараса за те що людей ображаєш. Підпишись своїм іменем яке мама дала. Чи сцикотно ааа. Гниль а не люди. Тварі.
25 Липня 2018, 22:24
Просто привикли всі один одного обсипати ось і все!!! А правда нікому не цікава!!!!
25 Липня 2018, 22:24
Мдаааа... а чому так багато свідків?? Да ще й в робочий день і люди працюють на ті машини а не &quot;сосуть&quot; , мене там не було і я не буду казати хто винен а хто ні але ЛЮДИ СХАМЕНІТЬСЯ!!!! Це справа не ваша а ,слідчих, Дарини і постраждалих
25 Липня 2018, 22:41
Можна і не закривати.<br/>Тут читаєш і розумієш наскільки в нас гнилі люди.<br/>Треба обговорити все крім того,що сталося.<br/>Аби дитина здорова була, а Даша буде вирішувати , як буде розвиватися дана ситуація уже з працівниками поліції.
25 Липня 2018, 22:48
Теж вважаю, що коментарі краще закрити, а то скільки людей , скільки версій!!! Всім аби пообговорювати чужі проблеми!!!
25 Липня 2018, 22:56
так я читаю ваші коменти і прихожу до висновку, що ви ще молода особа.Ви вірите в правду !!! Ось перша неправда з якою ви стикнулись, ось думки людей, які ви почули, а попереду у вас ой як ще багато тої брехні,лукавства, заздрості що ви побачите!!! Так що витримки вам і менше звертайте уваги на ті бризги яду !!! Все стане на свої місця з часом !!!
25 Липня 2018, 23:02
Ну і що що збила, знайдуть батьки кому дати і знову за кермо і давити дітей
25 Липня 2018, 23:13
Настя вигороджує подругу, правда мізків не вистачає грамотно це робити. <br/>На рахунок дітей мажорів та багатих то це типовий приклад. Замнуть, дадуть кому треба, на жаль.<br/>Я теж вчився в автошколі нашій, там все куплено, вчити ніхто не хоче, за екзамен не заплатиш не здасиш. І тепер всі дивуються чому у нас так багато дтп. <br/>Я хоч і не був свідком але впевнений, машина куплена татом, як і права. Як і те що тато і за це заплатить і замне. Навіть як би сталося найстрашніше, всеодно за бабло все порєшають. Он в Харкові мажорку Зайцеву судять. Думаєте їй щось буде? Отож бо. Поки всіх депутатів олігархів прокурорів суддів вперед ногами не винесемо нічого в цій країні не зміниться. Не довго ще їм залишилось. В найбіднішій країні європи найбагатші при владі у нас. Їх клани тримають всю країну під страхом і контролем.
25 Липня 2018, 23:18
Це точно! От тільки приїдуть з Швеції і зразу все вирішать, так що ти Настя не розпинайся даремно!
25 Липня 2018, 23:22
Тут є модератор якийсь чи адміністратор хто редактує пости? Я стільки &quot;гамна&quot;і мата не осилив.....<br/>І по друге зробіть дописи тільки за авторизованих користувачів щоб було видно хто і що пише.... а то нікнейм написав який-небудь і го каканами кидатись...... не інформаційний ресурс а &quot;собраніє парашніків&quot;..... фу...
25 Липня 2018, 23:22
про яку правду ви пишете? Ви вчите не звертати уваги на людей, а давити їх давити! Бо ж тільки ви без бризок яду, що там чужі діти, їх можна травити, душити! Цього ви вчите?
25 Липня 2018, 23:25
А хто буде збирати мітинги? дуля бурий і кучірка? Де брати стадо мітингувальників? Всі поїхали на заробітки у Європу...
25 Липня 2018, 23:30
Там більші мажори, а в нас менші, але ж всеодно мажорі, вони несуть себе вище всіх.Що там збита дитина? Що їй до того? Вона ж краща за всіх! В тюрму!
25 Липня 2018, 23:31
Тільки Олександр Потапчук захистить Рожищан! Знайдіть і перегляньте на Ютубі відео &quot;Рожище боротись за правду треба&quot;.
26 Липня 2018, 00:26
Друзі, потрібно мати культуру поведінки на дорозі., це перше. Кожен з коментаторів може опинитися в такій ситуації. І не потрібно поливати брудом ані водійку, ані велосипедистку. Хай все буде добре. І основне, що всі живі та здорові. І з цього уроку всім учасникам ДТП та переписки потрібно зробити певні висновки і подивитися на себе зі сторони. Дашка, тримався та будь обачна!!! Мамусі пильності та уважності!
26 Липня 2018, 00:27
Таке може трапитись з кожним за це ніхто нікого не судить, але не зупинитись і не надати допомогу а просто втікти, так роблять останні люди
26 Липня 2018, 00:50
Скільки нецензури в коментарях. Жах.<br/>Надзвичайно рада, що з Артемчиком і його мамою все гаразд. Це саме головне. Прочитала в коментарях, що їх уже виписали. Це дійсно правда??? Артемчик молодчина. Це ж яку біль треба витримати. В даній ситуації мені шкода усіх учасників ДТП. Дарина добра дівчина. Лише 19 років... Цей вчинок її багато чому навчить. Страшно уявити, що у її голові зараз робиться... Як вона переживає... Надіюсь, що сторони приймуть мудре рішення у даній ситуації.
27 Липня 2018, 06:33
Звертаємося до родини постраджалої жінки. Юридична Компанія Відшкодування допоможе отримати кошти на лікування або операції у разі потреби. Звертайтеся за тел 067 1743205 або 050 7367923. Консультуємо безкоштовно.