Районна влада спекулює на горі сім'ї Плоцедимів?

08 Травня 2016, 20:57
3276

Не минуло і дня з того часу, як кореспондент «Району. Рожище» завітала на запрошення матері загиблого в АТО рожищанина Галини Плоцедим в її нову квартиру, як керівники районної влади вирішили вручити жінці технічний паспорт на помешкання, де вона живе ще з 30 січня.

Це відбулося 8 травня в районному домі «Просвіта» під час концерту, приуроченого Дню Матері. Про це повідомила секретар Рожищенського об'єднання учасників АТО Аліна Кривов'язюк.

«Усім матерям загиблих військовослужбовців з Рожищенського району на початку заходу вручили квіти. Галини Плоцедим не було у залі. Потім її навмисне привезли, щоб про людське око вручити їй документи на житло від квартири, що її міська рада придбала за кошти держбюджету. Це виглядає дивно, адже Галина Плоцедим мешкає у тій квартирі більше двох місяців. Щоб зімітувати турботу про матір загиблого Героя, голова РДА Інна Гайворонська привселюдно вручила щось схоже на документи на житло. Технічний паспорт датований 2010 роком і оформлений на ім'я попереднього власника. Цікаво почути від керівників районної влади чи отримають ключі від нових помешкань сім'ї загиблих бійців Зайця, Єлізарєва і Смолярчука з Рожищенського району?», - прокоментувала ситуацію Аліна Кривов'язюк.



 

 

Коментарі
09 Травня 2016, 00:21
<p>Вони нічого не зробили , щоб купити цю квартиру. Вони скинули ці гроші на міську раду , тому , що знали , що за 230 тис.грн. нічого не купиш. Ми разом з міським головою займались пошуком , вели перемовини з власницею цієї кварти. Мер возив по всім інстанціям Галину. Допомагав оформляти документи. А ця ... присвоїла собі.</p>
09 Травня 2016, 01:06
а чому тільки з міського бюджету було потрачено 200 тис. а де 30 тис. Славік сикнув в тендер влізти
09 Травня 2016, 01:31
<p>Бо мабуть чекав щоб така ... як ти допомогла чим небуть.</p>
09 Травня 2016, 01:59
Як Вам всім не соромно скільки грязюкокою будете поливати один одного, стид би мали
09 Травня 2016, 03:00
Пишу для тугодумів. Було виділено 230 тис.грн. Їх і дали .
09 Травня 2016, 10:14
А при чоу тут Гайворонська з Музикою? На сцені захотіли покрасуватися? Не розумію, при чому тут технічний паспорт 2010 року ще й на чуже прізвище?
09 Травня 2016, 10:34
<p>Я вобщє не доганяю! З якого перепугу тре було виймати жінку з квартири, яка видно не хотіла йти зовсім на той концерт, в неї горе, а не на ваші танці шманці ходити. Ви б краще тим батькам города скопали чи ше шо по господарству зробили. А то красуються. Тьху на вас, зарази. А ше вишиванку наперло...!!!!</p>
09 Травня 2016, 15:08
У мене таке враження, що наш міський голова живе розумом Аліни Кривов’язюк, вона записалась до нього радником, так як Огороднік у ГайворонськоЇ. Шановні голови РДА та міста, включіть свої мізки, кого ви слухаєте і з ким ви радитесь. Думки Кривов’язюк і Огородніка не є думкою громадськості. Позор!!!
09 Травня 2016, 15:59
Пиши у відкриту. Якби мене слухали ці люди , то не ганьбилися б. По перше я є секретарем ГО "Рожищенської районної організації учасників АТО" і маю право і буду відстоювати інтереси хлопців. І від влади буду вимагати , те що що потрібно для атошників.
09 Травня 2016, 16:31
І добре що вручили. А що, не треба було виявляти повагу матері героя перед людьми, бо якійсь Аліні то не сподобалося? Народ, менше звертаймо увагу на всяких психічно не здорових Алін, яким усе не так!
09 Травня 2016, 16:35
То виходить Аліну жаба задавила, що не приписали їй цю заслугу!
09 Травня 2016, 16:38
Ви взагалі читаєте , те що я пишу? Чи вам просто дана вказівка "Фас"? Не перевертайте з ніг на голову. Я не виступала проти надання Галині квартири. Більше того я її разом з Галиною шукали. То ви про що мелете?
09 Травня 2016, 16:38
Та дайте Ви Аліні хоть щось вручити, хоть комусь - може вспокоїться.
09 Травня 2016, 17:04
Я нічого вручати нікому не збиралась . і за цим не гонюсь.
09 Травня 2016, 17:09
Але ні . Я вам кажу неправду. Я хочу вручити мобілізаційні білети Музиці , Шкільному , тому , хто під фейковим ім'ям "Рожищанин" , "!!!" , тому хто пише коментар "до Гайворонської"тим хто хоче щоб були такі як мої атошніки. Я про це мрію!!!
09 Травня 2016, 17:40
О, то тут і діагноз - гостра стадія психозу. Така ненависть може призвести до незворотніх змін в психіці. Хоча, певно вже є.
09 Травня 2016, 17:42
Аліно, раджу звернутися до спеців, перевір голову!
09 Травня 2016, 17:47
Медогляд проходжу. Все гаразд :)
09 Травня 2016, 18:11
Не те перевіряєш :)
09 Травня 2016, 18:24
Певно ви медогляд не проходите , то і не знаєте цієї процедури.
09 Травня 2016, 21:43
Аліна нічого не старайся доказати цим д.....м,вони спеціально тебе заводять)))трлоліє тролі...
09 Травня 2016, 21:49
владу у відставку повне перезавантаження
10 Травня 2016, 02:01
Закрийте нарешті коментарі до цього допису бо таких маразмів від коментаторів ще ніде не було.
10 Травня 2016, 03:03
Може вручиш мобілізаційні білети своєму брату, чоловіку?
10 Травня 2016, 06:53
В мене син інвалідом повернувся з війни. І на відміну від вас я знаю , що таке війна , що таке недоспані ночі , я знаю ,що таке привезти мамі загинувшого сина. І якби ви хоч краплину цього знали , то б не писали цього маразму. А треба буде , то піде і брат , і чоловік. Шкода , що через таких людей , як ви гинуть наші хлопці
10 Травня 2016, 10:02
Алін не варто навіть вступати в дискусію з ідіотами ,які крім тупого вякання з дивана , ні на що більше не здатні. просто ігноруй .варті увагико ментарі , що стосуються публікації (навіть якщо мають різні точки зору)
10 Травня 2016, 11:19
Аліно, повністю підтримую попереднього коментатора. Не звертай уваги на всяке диванне бидло. Ще вони сміють щось тявкати тобі про війну і мобілізацію!
10 Травня 2016, 12:34
Перед тим, як когось обзивати, в зеркало подивись...
10 Травня 2016, 16:48
Аліна, а ти хто така "пуп землі"?
10 Травня 2016, 16:51
Я був на самому початку війни, коли саме жара була і не тявкай. Ні чим не прикриваюсь. Слава Богу, що живий прийшов . А ти хто , куди носа пхаєш? І багато гтвориш не потрібних речей.
10 Травня 2016, 16:55
А про те, що присвоїла чи не присвоїла, головне результат, що людина має квартиру. А ти тусуйся!
27/04/2024 П'ятниця
26.04.2024