Рожищан скликають на акцію на підтримку Надії Савченко

08 Березня 2016, 15:05
1625

Завтра, 9 березня о 17-й год, на площі Незалежності райцентру відбудеться мітинг на підтримку української льотчиці й народної обраниці Надії Савченко, яку незаконно судять у Росії, організований ГО "Народна самооборона м. Рожище".

Запрошуються мешканці міста та району! З собою потрібно взяти прапори та патріотичну символіку.

"РОЖИЩЕНЦІ, НЕ ВТРАЧАЙМО НАДІЇ!!! Надія Савченко нині є символом нескореності, мужності та сили волі! Політики на чолі з Президентом вже вдосталь показали своє відношення до щирої патріотки, а в її особі — й до всього простого українського народу!" — закликають організатори на сторінці на Фейсбук.

Коментарі
08 Березня 2016, 23:10
Цікаво, а представники влади прийдуть чи ні підтримати Надію Савченко?
09 Березня 2016, 15:40
я прийду
09 Березня 2016, 15:40
хочу що там буде
09 Березня 2016, 17:10
Прийди і подивишся! А кого конкретно маєш на увазі? Що, є якісь висновки з цього приводу? Напевно, передчасні.
09 Березня 2016, 17:30
"Влада" та ще й з великої букви, та відразу на ти. Нарциси ...
09 Березня 2016, 22:26
Бурячок, взагалі то будь - яке речення розпочинається із великої. А коли у тебе всі заголовні?
09 Березня 2016, 23:24
Бачила, прийшли
10 Березня 2016, 00:03
Фройд,там слово влада вживано не як речення, а як нік, а такі як в нас керуючі органи, то вони на велику букву в приставці до свого ніка не заслужили ще, як би вони себе не називали. А у мене всі заголовні тому що крик, а чому, пояснювати не хочу.
10 Березня 2016, 00:45
Якби ви вчились так, як треба,<br/>То й мудрість би була своя.<br/>А то залізете на небо:<br/>— І ми — не ми, і я — не я!<br/>І все те бачив, і все знаю:<br/>Нема ні пекла, ані раю,<br/>Немає й бога, тільки я!<br/>Т.Г.Шевченко<br/><br/>Це він про нашу &quot;Владу&quot; писав.