Рожищанка заплатить 1700 грн штрафу за продаж фальсифікату

20 Березня 2018, 13:15
4103

У райцентрі поліцейські притягнули до відповідальності продавчиню з ринку за продаж самогону.

7 березня дільничні офіцери Рожищенського відділу поліції зафіксували факт продажу фальсифікованої алкогольної продукції власного виробництва 64-річною продавчинею на місцевому ринку.

Відповідно до ч. 1 статті 164-16 «Зайняття забороненими видами господарської діяльності» Кодексу України про адміністративні правопорушення стосовно жінки було складено адміністративний протокол, за яким передбачено накладення штрафу в розмірі від 1700 до 8500 гривень.

У понеділок, 19 березня, справу розглянув Рожищенський суд. Правопорушницю зобов'язали сплатити штраф у розмірі 1700 грн.

Нагадаємо, це вже не перший випадок продажу фальсифікату. Раніше був зафіксований факт реалізації самогону на території ринку в місті Рожище та так званій в народі «Клітці». А в селах району було виявлено п'ять фактів зберігання та два факти його придбання.

Коментарі
20 Березня 2018, 15:31
Чому не називаєте призвіща покараних? Щоб всі бачили і знали то може щось зміниться а так не буде толку як і в верховній раді.
20 Березня 2018, 15:56
Назвіть де та “крапка”,щоб я також знав де купувати!
20 Березня 2018, 22:58
все шо менти можуть бабок ганяти базарі
20 Березня 2018, 23:36
Пенсіонери ледь виживають - дайте їм нормальну пенсію!!! І судіть тих, за ким дійсно давно в'язниця плаче. Сором навіть читати зміст цієї статті: це новина, Шановний кореспондент??? Ви чий бізнес підтримуєте? Простих людей чи мільярдерів?
21 Березня 2018, 01:06
нові понти всe знають, хто продає, скільки продає, за якою ціною. а протоколи складають якраз на тих, хто нe башляє...отака то х...ня малята, як казав дід панас
21 Березня 2018, 09:54
а що якщо нормальна самогонка можна випити.я працювала в 2005р в Луцькома маркеті нас змушували розливати спирт в пляшки .і торгували ящиками.і все було нормально
21 Березня 2018, 18:12
наша поліція вміє в бабок самогонку знайти.а обікрали фуру чи теплоцентр то звертаються до населення за винагороду просять але анонімність гарантують.смішно позорище
21 Березня 2018, 23:20
а хоч хтось із Вас допоміг поліції знайти злочинців??????? тільки писати і вмієте.. як казав дід панас "п..ди не мішки носити"...
21 Березня 2018, 23:22
чом ви такі озлоблені один на одлного? доброти вам більше в серця..
23 Березня 2018, 01:19
Це Мельника алкогольний магнат жалобова,мало дали штрафу можна і більше ,алкаши зранку стоять біля забору бісовісна навіть синам продає щоб пили ,більше заробила аніж штраф знаву все купила вона це вміє
23 Березня 2018, 01:23
Маючи свій бізнес і не одну точку на ринку і все мало...краще в церкву пішла ,мало надурила людей і чужих долей загубила навіть діти рідні п,ють
23 Березня 2018, 01:24
Маючи свій бізнес і не одну точку на ринку і все мало...краще в церкву пішла ,мало надурила людей і чужих долей загубила навіть діти рідні п,ють
23 Березня 2018, 17:27
Мало штрафу дали мона буоо б і більше!!
23 Березня 2018, 17:53
А то це Мельничка продає!!Штраф дали б більший!!А не 1700 грн.Дали б хоча б 8500грн.Вона на цьому розжилась!!
23 Березня 2018, 17:59
Вона скільки сімей погубила з своїм фальсифікатом!!Дали малу штрафу б більше дали!!Тут правду пишуть про Мельничку не одну точку має!!Треба було так її на казати щоб знала і більш не продавала!!!Моя думка така.
24 Березня 2018, 01:36
І я за те щоб був більший штраф,таку с..ку треба сильно наказувати , вона людей за людей не немає всім тільки зло робить .Б ..дь і в африці бл...дь.кончана людина
24 Березня 2018, 01:38
Комусь добре дорогу перейшла так їй і треба
24 Березня 2018, 14:36
Люди добрі не купуйте в неї нічо!!!Хай позакриває точки з фальсифікатом!!І так на них розжилась!!
24 Березня 2018, 15:25
Щоб не було п'яниць, треба усі алкогольні відділи<br/> закрити, а не одну бабу Надю штрафувати