У Рожищенському районі жінка вбила чоловіка під час сварки

01 Березня 2018, 17:25
7702

Під час сімейної сварки дружина вбила чоловіка.

Сімейні конфлікти нерідко закінчуються трагедією. Не виключенням стала сварка, яка виникла в у середу, 28 лютого, у селі Тристень, Рожищенського району.

В ході словесної перепалки зі своїм 50-річним чоловіком С., 44-річна О. накинулася на нього з ножем і вдарила лезом у груди. Внаслідок отриманих травм потерпілий помер у хірургічному відділенні Рожищенської ЦРЛ. 

За цим фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу України (вбивство). 

Наразі правоохоронці вирішують питання про обрання для жінки міри запобіжного заходу.

Триває досудове слідство. 

Коментарі
02 Березня 2018, 02:12
Відразу дивлюсь коменти,там хтось обов‘язково напише прізвище хто зробив))))
02 Березня 2018, 09:41
Хто зробив ...... доводять жінок до нервів а потім біда стаеться от і все
02 Березня 2018, 10:20
Перед остання хата зліва як до озера їхати.
02 Березня 2018, 10:21
Перед остання хата зліва як до озера їхати.
02 Березня 2018, 13:32
Алкоголікі понапиваються а потім доводять жінок до нервів. І через тих скотиняк жінки страждають і діти.
02 Березня 2018, 19:46
Допекли жінку і не витримали нерви в неї .Шкода її і сім'ю загиблого.
03 Березня 2018, 12:06
А жінка сама не вживає?
03 Березня 2018, 17:41
А на ту жінку в селі хоть хтось скаже погано ?Я на похоронах тільки чула саме добре про її.Чужа сім'я темний ліс і ніхто не знає що сталось в ту хвилину!
03 Березня 2018, 23:07
допік та й всадила ножа насмерть. Скільки терпіти ті неудобства - тільки мужикам можна бити, погрожувати, знущатис
04 Березня 2018, 22:21
Вона пила..... І випрошувала в чоловіка на пляшку він недавав грошей і вона ззаду підійшла і всадила ножа в груди.... Ось це правда. Люди задумайтесь і невживайте алкоголь
04 Березня 2018, 22:21
Вона пила..... І випрошувала в чоловіка на пляшку він недавав грошей і вона ззаду підійшла і всадила ножа в груди.... Ось це правда. Люди задумайтесь і невживайте алкоголь
04 Березня 2018, 22:25
довів скотиняка хай би не посадили
05 Березня 2018, 11:45
Люди неосуждайте і не придумуйте неправди, якщо нічого не бачили і незнаєте, як все було!!!
05 Березня 2018, 12:57
Не судіть і не судимі будете.
06 Березня 2018, 18:11
Мені цікаво яке тут брехло так бреше?!Він її перший вдарив в голову і вона впала, потім аж всадила ножа.І вмер він не зразу!І стаття ця не вбивство!Люди якшо ви не знаєте небришіть!
06 Березня 2018, 20:31
правильно зробила на одну скотину менше .я б її оправдала
07 Березня 2018, 21:25
гм..а як це можна - ножа в груди всадити ззаду..?
08 Березня 2018, 01:58
А ти знаїш шо в груди?Ти придурочне! Не знаїш то мовчи .Я то хоть знаю з перших слів а ти тут брешиш
09 Березня 2018, 11:46
Н..у вас все нормально з головою,чи хоча маете якесь поняття про культур поведінки?чи вважаете що кои пишете анонімно то про ніяку культуру не варто брати до уваги..?Можна ж те саме питання задати якось по людськи ,не?