У Березолуках кінь провалився під лід

20 Лютого 2018, 10:50
6570

Поблизу Березолук Рожищенського району під лід провалився кінь. 

19 лютого о 14:26 до Служби «101» надійшло повідомлення, що поблизу села Березолуки Рожищенського району під лід провалився кінь.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС у Волинській області.

На місце виклику були направлені працівники чергової варти 3-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Рожища. По прибуттю з’ясувалося, що кінь уже кілька годин знаходився у крижаній воді меліоративного каналу, допоки господар намагався його витягнути самотужки.

За допомогою пожежних рукавів співробітники ДСНС разом із місцевими жителями витягнули знесилену тварину на тверду поверхню.

О 16:40 рятувальна операція завершена.



 

Коментарі
20 Лютого 2018, 13:24
Молодці наші рятівники.
20 Лютого 2018, 16:46
Молодці шкода коня
20 Лютого 2018, 16:47
Шкода коня
20 Лютого 2018, 16:47
Дякую рятівникам що врятували бідолаху
20 Лютого 2018, 16:49
Тварина в порядку ? Дякуюююю!!!!
20 Лютого 2018, 19:35
А не підкажете часом номер до хазяїна, а то вже мабуть завтра цей коник на ковбасу поїде...
20 Лютого 2018, 20:41
цікаво а що посеред зими в хащах цей кінь робив?недумали? або дрова крали або браконьєрили і загнали коня в болота.бовдури
22 Лютого 2018, 10:15
Не дрова крали, а очищали меліоративний канал від самосіву та кущів. Ще треба премію виписати з місцевого бюджету.
22 Лютого 2018, 10:50
Як там бідолага коник,живий ще,чи запалення легень і ... ?
24 Грудня 2018, 01:06
все від спиртякі місцевого розливу понажераються і з будуна лізуть де не просять . Приіхавши в село мене здивувало те чому люди не реагують на місцевих торгашів технічним спиртом Касіяна і Гардея багато людей потравилось тими помоями що вони торгують- осліпли- паралізувало-список каліцтва не малий .
24 Грудня 2018, 01:22
тема спирту не нова- люди не раз звертались і до тих торгашів з проханям не продавати отрути і в інші місця але віз і далі там само . в кожному селі е своі героі які тим торгують Все вирішиться само собою згадайте грицюків -зонечку-старих касянів-свого часу між ними була конкуренція торгували також спиртними напоями непонятно з чого виготовлені.Через людські прокльони подивіться чи е тепер добро в іхніх сімях навіть в мудрій книзі яку багато хто читав за своі вчинкі будемо відповідати але гірше коли за іхні гріхі будуть відповідати іхні нащадкі нехай про це подумають.....
08 Січня 2019, 03:43
піз люлей вам з місцевого бюджету не треба?
11 Лютого 2019, 02:34
та то злодюгі першого гатунку. ось цього разу полізло красти тількі трохі вийшло не так як хотіли. слава про них ходить по всій окрузі крадуть кругом навіть в родичів !!! позор свиням.