Встановили особу, яка поцупила сумку в магазині «Наш край»

10 Січня 2018, 16:50
10691

Завдяки розголосу інформації про крадіжку на Район.Рожище, вдалося встановити особу, яка вкрала сумку в магазині.

Нагадаємо, 6 січня, невідома особа, викрала сумку в магазині «Наш край». Відомості по даному факту були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 185 «Таємне викрадення чужого майна (крадіжка)».

Санкція статті передбачає штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Рожищенські правоохоронці оприлюднили відео з камер спостереження магазину на сайті Район.Рожище. 

Наразі особу встановлено. Злодійкою виявилася мешканка Рожищенського району. Жінка вину визнала та щиро розкаялася.

Ведуться слідчі дії.

Коментарі
10 Січня 2018, 19:01
Все піз...єц і до гадалки не ходи. Зараз її будуть доїти.
10 Січня 2018, 19:02
бляха, вже й вкрасти нічого не можна з вами
10 Січня 2018, 19:08
ніхріна собі, то вона доїла
10 Січня 2018, 20:03
Встидотниця,бідна ти наша,на ланку шуруй,корова,а не крали.
10 Січня 2018, 20:28
З якого села хоч вона??
10 Січня 2018, 20:52
Нічого вони не знайшли скинула на лєву жінку треба ж справу закрити. В нашій країні все так робиться<br/>(с.Вишеньки)
10 Січня 2018, 21:03
В нашій країні завжди знайдуть овечку на яку скинути а в таких справах в реальності розбератись ніхто не хоче.
10 Січня 2018, 21:30
Точно вона. Ідентична. Не мучте голови і клавіш.
11 Січня 2018, 12:54
Нічого вона не брала а взяла свою сумку яку дістала зі сховкі.аїї зробили винною.
11 Січня 2018, 13:00
Такщо неідіть в поліцію сказати що ти нівчому невинний непоможе ніхто слухати не буде .наша міліція від зміни назви неміняеця.
11 Січня 2018, 15:08
Нічого не зрозуміло!! Що підтверджує це відео??? Чия це сумка, де потерпіла, чого там сумку залишила??? На відео не видно, де ця сумка була спочатку... Якийсь бред!!!
11 Січня 2018, 21:14
Це точно.Наша поліція й по відео не може знайти злодія .Все не можуть встановити особу
11 Січня 2018, 21:14
Це точно.Наша поліція й по відео не може знайти злодія .Все не можуть встановити особу
11 Січня 2018, 21:19
ви спочатку навчіться грамотно писати, а тоді людей критикуйте. фууууууууу
11 Січня 2018, 23:06
нічого страшного вже одна там крала і далі собі працює на керівній посаді і ніхто й не повірив
11 Січня 2018, 23:59
Як би афішували фото злодіїв в кожному магазині.То меньше крали.А то неможливо. До чого котимось? ????????
14 Січня 2018, 00:38