У Рожищі продавчиню оштрафують за продаж алкоголю неповнолітньому

25 Листопада 2017, 10:35
6070

Остаточний розмір штрафу визначатиме адміністративна комісія при Рожищенській міській раді.

У четвер, 23 листопада, під час проведення заходів, щодо профілактики пияцтва серед молоді, інспектором з ювенальної превенції Андрієм Торожнюком, спільно з дільничними офіцерами Рожищенського відділення поліції, було встановлено та задокументовано факт продажу алкоголю неповнолітній особі.

На продавчиню торгового закладу на вулиці Промисловій в Рожищі був складений Протокол про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами».

Згідно з санкцією статті, продавчині загрожує штраф у розмірі від 510 до 1700 гривень. Рішення по якому приймає адміністративна комісія при Рожищенській міській раді.

Коментарі
25 Листопада 2017, 14:53
Невже василевську ,а за самогон коли накажуть?
25 Листопада 2017, 15:21
Алкоголь дітям зовсім непотрібний
25 Листопада 2017, 16:36
Поліцаї "працюють" як і раніше за старими методами - за належну плату підсилають в магазини підлітків,які за місяць-другий стануть повнолітніми і роблять контрольну закупку алкоголю,сигарет....Приманку як зазвичай посилають високого росту...Ось і вся оперативна робота мусарні......
25 Листопада 2017, 18:44
Продавець зобов'язаний запитати покупця-підлітка скільки йому років, чи повнолітній. А не продавати всім підряд, аби продати.
25 Листопада 2017, 18:51
Шеби провірили ларок біля вокзала там тоже продають і вдень і рано і вчеором.
25 Листопада 2017, 19:14
тебе хтось питає?Сиди і сопи,а то язика вирвуть
26 Листопада 2017, 01:29
Научись писати! Ларок)))
26 Листопада 2017, 01:33
<p>Я б її" напоїла б</p>
26 Листопада 2017, 22:08
Торожнюк на підставах завжди працює- це його стиль роботи був і є.
26 Листопада 2017, 22:32
То не продавай - тоді ніяка підстава не пройде!
27 Листопада 2017, 02:14
а ти Андрюха бовдур. Хай як хоче Торожнюк так і робить! Молодець, що викриває от таких продавщиць! Ібо нєфіг продавати малолєткам горілку! Якби була чесна, то б її ніхто і ніякими підставами не спіймав. Він що їй в руки ту пляшку пхав і копав, щоб вона дитині продала?
27 Листопада 2017, 19:07
це звісно добре що впіймали. Але методи підстави це вже занадто
28 Листопада 2017, 01:58
Я категорично проти продажі алкоголю неповнолітнім і також проти різних підстав, це підло.
11 Грудня 2017, 20:12
хахаха я пю що хочу а зара горілку і мені 11 ироків