Тетяна Лесіна vs відділ освіти Рожищенської РДА: судова тяганина триває

13 Серпня 2017, 16:08
7173

Нещодавно у Ківерцівському районному суді продовжили слухати справу за позовом завідувачки Рожищенського ДНЗ №1 Тетяни Лесіної до відділу освіти Рожищенської РДА, у якому вона просить визнати незаконним застосоване до неї дисциплінарне стягнення.

Нагадаємо, Лесіну покарали за зрив початку опалювального сезону. Догану дав тодішній виконувач обов’язків начальника відділу освіти Василь Масюк за невиконання доручення Рожищенського міського голови, щодо підготовки документів для підключення газу в ДНЗ, а також, перевищення повноваження та видачу наказу про призупинення роботи дитсадка.

Начальник відділу освіта та молоді при РДА Ігор Кузава і юрист Оксана Матишнюк
Начальник відділу освіта та молоді при РДА Ігор Кузава і юрист Оксана Матишнюк

На минулому засіданні суддя Олександр Костюкевич ухвалив рішення, що для повного з’ясування обставин справи та законного його вирішення слід залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Рожищенську міську раду.

На початку засідання суддя зазначив, що з’явилися нові учасники судового розгляду: юрист міської ради Марина Спірідонова та міський голова В’ячеслав Поліщук.

Перед тим, як перейти до продовження розгляду справи суддя роз’яснив, які права мають учасники суду.

Олександр Костюкевич надав можливість висловитися третім особам з приводу позовної заяви. Представники Рожищенської міської ради аргументуючи свої пояснення, надали суду відповідні накази, розпорядження та інші вагомі документи. І хоча адвокат позивача Сергій Сафулько був проти приєднання документів, суд долучив їх до справи.

Юрист Марина Спірідонова
Юрист Марина Спірідонова

Адвокат Сергій Сафулько
Адвокат Сергій Сафулько

Також цього судового процесу Тетяна Лесіна відповіла на ряд запитань. Згодом перейшли до опитування свідків та дослідження письмових доказів, які надали по справі.

Суддя Олександр Костюкевич
Суддя Олександр Костюкевич

Адвокат Дмитро Леміщак
Адвокат Дмитро Леміщак

Судове засідання вкотре перенесли на 14:00 год, 18 серпня.

 

Коментарі
13 Серпня 2017, 20:25
Лесіна залишай садочок
14 Серпня 2017, 00:15
Ця посада медом намазана,тепле місце.
14 Серпня 2017, 00:43
РДА втягнута в судові процеси .Необхідність змінювати керівництво РДА.Інкі ідіть працювати юристами.
14 Серпня 2017, 18:35
Битва за Сталінград! Так виглядає ця судова тяганина! Не дарма ж Сафулько називає свою підзахисну Жінка - Війна... На мою думку, нехай валить в АТО. Там таких треба. А не в садок , з дітьми воювати.
14 Серпня 2017, 20:07
Це ще раз підтверджує вислів, риба гниє з голови, недолуга наша влада, вміють тільки брехати і красти, красти і брехати. Міська рада до кучі з райвно не варті одної п'яною смердючої Гойманихи, вона їх просто "має" або вони так задружились, що вже не знають хто кому давав, а хто у кого брав. Райвно за Гойманиху, Шкільний за Гойманиху, нова завідувачка за гойманиху міська рада мовчазна, якщо є кримінал то вперед, чого соплі жуєте, якщо ні то подаруйте тій алкашисі той садок а самі від ганьби підіть утопіться бо ви усі разом прояв самого гіршого, що може бути серед людей, ви продажні підстилк@, а Гойманиха то ваша совість, немита , п'яна, крадійкувата, нахабна і брехлива.
14 Серпня 2017, 21:51
дитячий садочок - комунальний заклад міської ради. А міська рада сторона у справі яка не заявляє самостійних вимог. Це як? Навіщо тоді такі ради якщо повз них виносять догани, призначають та звільняють керівників а вони лише сторони що не заявляють самостійних вимог?
18 Серпня 2017, 21:06
Вітаю з перемогою Тетяна Юріївна !!
18 Серпня 2017, 23:21
Тетяно Юріївно, вітаю з перемогою над кодлом!!!!!!! Здоров'я вам і терпіння. Швидше повертайтеся на свою посаду. Ви супер.
18 Серпня 2017, 23:27
Вітаю!!!!!!!!! Юріївна!!!
18 Серпня 2017, 23:32
Тетяно Юріївно, вітаю з перемогою над кодлом!!!!!! Здоров'я вам і терпіння. Швидше повертайтеся на свою посаду!! Ви супер!!
21 Серпня 2017, 02:28
Люди добрі з таким юристом в міській раді суд виграти не можливо.Хто виграв хай іде з піднятою головою! А вони хай вчаться
21 Серпня 2017, 02:43
Вітаю з перемогою,а кому неподобається хай ідуть інші садки.
21 Серпня 2017, 03:36
Правильно в цій справі треба згадати всіх хто замішаний
21 Серпня 2017, 03:42
Район Рожище- чому люди не знають як закінчився СУД!!! Тому, що ви недописали
21 Серпня 2017, 03:47
Ну й ядовиті в нас люди. Ото да!!!
21 Серпня 2017, 11:44
Яся не ядовиті, просто обсуждають інших, а себе не бачать, хай спочатку з себе починають!
21 Серпня 2017, 14:36
А що там бачити, червоно= синя морда, яку вже трусити починає, в таких людей порядності "0",пити і красти і оббріхувати усіх, паскудна людина, а всі хто так за Лесіну ратують, скоро будуть у групі здоров'я на пл. Б.Хмельницького, а усіх хто кришував і підтримував також чекає оплата тільки в іншому вигляді, чекайте вже скоро.
21 Серпня 2017, 15:03
Яка площа і хто скільки п'є, Ви себе бачили! А що ще доказувати.. на судді доказали