Щоб зупинити водія-рожищенця поліція використала зброю

06 Березня 2017, 16:16
8715

На Волині працівники поліції розгорнули заледве не спецоперацію, аби затримати водія автомобіля Volkswagen, який проігнорував вимогу про зупинку.

Подія трапилася сьогодні, 6 березня. Повідомляє ІА «Волинські новини». Водій відмовився зупинитися на вимогу й втікав від поліції.

Аби затримати водія, який проігнорував вимогу про зупинку, працівники поліції змушені були переслідувати втікача мало не через всю область. 

Поліція використала зброю з метою примусової зупинки автомобіля «Volkswagen Т4», водій якого своїми діями створював аварійні ситуації та наражав на небезпеку інших учасників дорожнього руху, повідомили у секторі комунікації ГУНП у Волинській області.

Під час переслідування поліцейський здійснив три попереджувальні постріли вгору. Зловмисника зупинили. Вирішується питання правової кваліфікації його дій.

Сьогодні вранці до Рожищенського відділення поліції надійшло повідомлення про бійку у селі Топільно. На місце пригоди направився наряд групи реагування патрульної поліції.

Прибувши за викликом, поліцейські помітили чоловіка, який, зі слів потерпілого, був учасником бійки, й рухався на автомобілі «Volkswagen Т4». На законну вимогу поліцейських зупинитися водій не відреагував, натомість намагався утекти від правоохоронців. Поліцейські почали переслідування. Під час втечі, водій своїми діями створював аварійні ситуації та наражав на небезпеку інших учасників дорожнього руху.

«Поліція затримала правопорушника на автодорозі між селами Колодяжне та Воля Ковельска Ковельського району. Ним виявився 36-річний мешканецьРожищенського району. Під час переслідування, у відповідності до Закону України «Про Національну поліцію», поліцейським довелося використати табельну зброю. Двоє службових автомобілів «Renault Dokker», якими заблокували транспортний засіб втікача, зазнали механічних пошкоджень. Ніхто з людей не постраждав», – повідомив Петро Шпига, начальник ГУНПу Волинській області.

Відомості поліція внесла до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Нині, вирішується питання щодо відкриття за цим фактом кримінальних проваджень за ст. 342 (Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу,державному виконавцю, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві, уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб) ст. 296 (Хуліганство) та ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Увага, на відео присутня ненормативна лексика!

 

Коментарі
06 Березня 2017, 18:30
Через це чудо що знімало на камеру затримали водія-рожищенця. Деж шоферна солідарність?
06 Березня 2017, 18:34
топільне знову знамените!
06 Березня 2017, 18:57
А ти знаєш яке чудо ловили?
06 Березня 2017, 19:00
знаючи особисто затриманого і безтолковість поліції - сумніваюсь в правильності їх дій.
06 Березня 2017, 19:16
Оце ми з пацанами дали йому під хвіст, аж пів області проїхав зі страху
06 Березня 2017, 21:19
А чому він не зупинився на вимогу поліції? Виходить знає свою провину.
06 Березня 2017, 21:37
його зловили
06 Березня 2017, 21:42
Так
06 Березня 2017, 22:37
гнила редакція бо видаляє коменти....повина бути нейтральною....а менти смердючі на простих громадянах роблять собі піар-----яб ціх падонків в пагонах в концлагер на 10 років разом з прокурорами і судями....а порядок був би як 100років назад --ВІЙТА ВАБРАЛИ і все було добре....
06 Березня 2017, 22:53
Ти дивись випадково сам в концлагер не попади чудо ти....
06 Березня 2017, 23:18
Мусора знов безпредєлом займаються. <br/>Скількі можна.
06 Березня 2017, 23:28
то був міша чайник з топільна
06 Березня 2017, 23:30
Мусора знов безпредєлом займаються. <br/>Скількі можна.
07 Березня 2017, 00:32
Читаю коменти і душа болить.Яка іде кругова порука за цим крімінальним бидлом.Бють по морді винні поліцаї,крадуть авто винні полцаі, ріжуть насилують винні поліцаї,нищать дитячі майданчики, лавки,новорічні ялинки винні поліцаї.Розмальовують будинки від переїзду і до центру(не може бути щоб ніхто не бачив) винні поліцаї.Таке враження що наша поліція це чистий кримінал, аце все бидло що грабує, ріже ,чисте і пушисте,Це все гівно яке це все творить живе серед Вас шановні Рожищани і ви це знаєте але у всьму винна наша поліція.А цим соплям що підтримують цю (крутізну) в нашому місті раджу набрати памперсів і поїхати на схід ідовести що ви хоть на щось варті вцьому житті а не кричати що мусора беспределом займаються!
07 Березня 2017, 00:33
чомусь за рiзником з рудки не гнались .чудаки та й годi.
07 Березня 2017, 00:35
Я знаю Мішку то їм ще повезло шо він по них не стріляв,а він може.Шо там казати він все Топільно тримає))))
07 Березня 2017, 07:51
А відео про що ? Як десять копів правопорушника з машини витягнути не могли.
07 Березня 2017, 11:32
Мене дивують не грамотні українські раби-коментатори, які в одному реченні роблять десять помилок, а ще хочуть доказати свою схиблену думку в коментарях.<br/>До рабів: якщо вашого сина, дочку, брата, сестру, тата чи маму образило якесь фізично сильне бидло,- ви телефонуєте в поліцію, щоб допомогли. Поліція приїжджає, злочинець втікає, бо в країні бардак. Злочинця зловили полісмени, між іншим, ваші сини та дочки. А ви в своїх гнилих, низькоінтелектуальних коментарях пишете, яка погана поліція, про водійську солідарність і т. п. Країна обманутих рабів. В США таких б розстріляли підчас самого переслідування і американці в долоні поплескали б, і похвалили дії поліції.<br/>А ще мені дивно, чому грамотні та позитивні читачі новин не залишають &quot;здорових&quot; коментарів, а читають це не грамотне та не здорове сміття?!
07 Березня 2017, 12:09
цікаво коли Міша Чайник став фізично сильне бидло і вроді він Бардабушу навкладав того його ловили
07 Березня 2017, 13:25
Я знаю того затриманого.<br/>Він козел
07 Березня 2017, 13:25
Я знаю того затриманого.<br/>Він козел
07 Березня 2017, 14:22
https://www.youtube.com/watch?v=02cqsT5D2D4&amp;t=621s
07 Березня 2017, 14:23
Я не маю на увазі якогось Мішу Чайника, чи Вову, чи Васю, чи Пєтю. Я коментую факт новини: потерпілий викликав поліцію. І якщо втікач не винний, то чому втікає? Якщо людина законослухняна, то чому від неї є потерпілі?<br/>В нову поліцію прийшли нормальні хлопці. Так, не всі пройшли чесно, не всі ще мають досвід, але ж є нормальні, які прагнуть стати професіоналами своєї справи. І їм в цьому потрібно допомогти хоча б морально, а не обгаджувати без причини.
07 Березня 2017, 14:37
Нормальні пацани в поліцію не йдуть, а по власному досвіду скажу беруть ще більше ніж колишні мєнти
07 Березня 2017, 14:48
Поліція діяла правильно, але з великим запізненням. Мені здається,що поліцейські не блокували машину злочинця, бо боялись за службове авто і, що їм доведеться ремонтувати та компенсувувати витрати. Потрібно, щоб поліція була впевнена, що при блокуванні злочинця службовим авто - всі витрати буде нести страхова, або держава
07 Березня 2017, 14:54
А якби той урод на &quot;течику&quot; збив би когось з ваших рідних!? Які були б коментарі? Знаєте шо беруть? Ідіть в прокуратуру. Чи просто не давайте... Багато атовців пішли в поліцію і сумлінно виконують свою роботу
07 Березня 2017, 15:00
Без причини дійсно не варто. В мене лише одне питання до &quot;нових&quot; поліцменів: чому без причини зупиняють автомобілі?
07 Березня 2017, 15:16
Коментар о 13.00 год не мій
07 Березня 2017, 17:52
Чайник ще той ПРИДУРОК . В селі його добре знають, що то за людина ,побачим як з ним поведеться поліція і яке буде покарання за втечу від прав. органів і побиття людини.<br/>в
07 Березня 2017, 21:33
Міша рулить
07 Березня 2017, 22:32
да реально то добре що зловили зупинили щоб ненаробив биди!але дийсно пидара вбивцю нешукають а х...й страдають людей просять а сами що вже будете робити Копи Рожищенськи по Джази лазати нахаляву!
07 Березня 2017, 22:47
Ви чому не в поліції працюєте? Зайшли би всіх пидарив вбивць :)))
08 Березня 2017, 00:31
А ви навіщо даєте? За це теж є відповідальність
08 Березня 2017, 17:37
Краще би так різника з Рудки приймали ефектно
08 Березня 2017, 17:38
Краще би різника з Рудкі так приймали ефектно
09 Березня 2017, 13:37
До чого тут різак з Рудки? Поліція зробила свою роботу без жертв і слава Богу. Можливо би це тополян збив би людей на смерть ... якісь безглузді коментарі
09 Березня 2017, 22:59
Тут висновок один, що понабирали дибілів в ту поліцію які робити нехочуть ,хочуть легких грошей і нех*** на невміють. То вони ще скоріше біди наробили б , бо одне їздити не вміє , а стриляти вміє , друге навпаки. Але ж поліція нова &quot;одна назва&quot;добре хоч серена робила , з далека чути дувбойобів.Хоть люди повтікали з дороги і все добре кінчилось!!!
09 Березня 2017, 23:13
Хто знає,який конфлікт у Чайника з Бардабушом ????
10 Березня 2017, 15:28
Старі даїшники паляться
27 Травня 2017, 09:34
яке покарання визначив суд цьому дибілу травокуру? Він далі собі катається .