Переспа: День села завершився конфліктом

09 Серпня 2016, 13:35
7632

Під час святкування Дня села у Переспі представник ромської національності влаштував скандал через музику. Про це, розповіла очевидиця події журналістам "Волинь24".

У неділю, 7 серпня, Переспівська громада відзначала День села. Заходи традиційно завершувалися дискотекою біля Будинку культури. Про конфлікт пише "Волинь24".

В один момент виявилося надто багато охочих замовити пісню в "живих музик". Щось у цьому не сподобалося комусь із місцевих ромів. Чоловік вийшов на сцену і попри зауваження музиканта не покидав її, заважав продовжувати свято. За її словами, Переспівський сільський голова Віктор Лук'янчук попросив "гарячого" односельчанина вгамувати емоції. 

Ситуація мало не дійшла до бійки. На щастя, під час заходів у селі були присутні працівники поліції. Конфлікт вдалося втихомирити. 

Але невгамовний циган так розійшовся, що публічно почав погрожувати спалити хату голові. Що не могло не викликати бурю емоцій у присутніх селян. Адже ті стверджують, що від сусідства з циганами виникає чимало проблем. Люди стали закликати провести збори громади і обговорити проблему. 

"Нічого такого не трапилося. Було свято села. Все пройшло добре. Люди дякували. Щодо конфлікту з ромами - це дезінформація", - зауважив Переспівський сільський голова Віктор Лук'янчук. 

А от у райвідділку поліції таки підтвердили, що інцидент під час свята був. 

Щоправда, як повідомив "Волинь24" заступник начальника Рожищенського РВП ГУНП у Волинській області Ігор Ісаков, станом на 9 серпня конфлікт у селі вичерпано:

"У Переспі того дня ніс службу наряд поліції. Справді трапився інцидент між представниками ромського населення та іншими жителями села. Мало не почалася бійка, але поліції вдалося розібратися на місці. Ця подія зареєстрована нами, однак жодних скарг чи заяв від будь-кого нема і не було. Учора ми виїжджали в село. Певна напруга була, однак конфлікт залагоджено", - зазначив Ігор Григорович. 

Як відомо, у Переспі та довколишніх селах Рожищенського р-ну проживає чимало представників ромського населення. Зокрема, у цьому селі, розповідають місцеві жителі, є мінімум шість осель, де мешкають роми. Є хати, в яких одночасно живе до трьох десятків людей. І конфлікти за участі ромів - не рідкість. 

 

Коментарі
09 Серпня 2016, 17:28
Хватить нам життя паскудити, це циганьйо вже геть знахабніло
09 Серпня 2016, 19:15
А голова злякався що хату спалять ,забрав заяву.
09 Серпня 2016, 21:54
Вітя наведи порядок в селі
09 Серпня 2016, 22:11
Голова молодець. День села проведений на високому рівні. Дякую йому за це
10 Серпня 2016, 02:44
Грамотно писати треба "Десь села"
10 Серпня 2016, 09:49
Дякуємо за виправлення!
10 Серпня 2016, 11:17
ХТОСЬ БАЧИВ ЩОБ ГОЛОВА ПИСАВ ЗАЯВУ?КОГО ТАМ БОЯТИСЯ?БУЛИ Б В НАС НОРМАЛЬНІ ЛЮДИ,ТО ТИХ РОМІВ ДАВНО Б ТУТ НЕ БУЛО.СПЕРШУ ХАТИ НИМ ПРОДАЮТЬ, КВАРТИРАНТІВ СЕЛЯТЬ,А ПОТІМ ПЛАЧУТЬ.ОТЯМТЕСЯ ЛЮДИ В НАС РОСТУТЬ ДІТИ,ОНУКИ І ЩОБ ЯКАСЬ БИДЛОТА ПЕРЕСТРІВАЛА НИХ З НОЖЕМ?ДАВАЙТЕ ЗБЕРЕМОСЬ І ВИРІШИМО ЦЕ ПИТАННЯ РАЗ І НАЗАВЖДИ.МАЮТЬ СВОЮ ДЕРЖАВУ НЕХАЙ ІДУТЬ ТУДИ І ЖИВУТЬ!НЕ ЗАХОЧУТЬ ПО ДОБРОМУ БУДЕМО ПАЛИТИ ЯК В КРЕМЕНЦІ!ДІСТАЛИ ВЖЕ!!!
10 Серпня 2016, 11:46
ВЕЛИКЕ СПАСИБІ ВІКТОРУ ПЕТРОВИЧУ ЗА ГАРНО ПРОВЕДЕНЕ СВЯТО!АДЖЕ ЗАВДЯКИ ЙОГО ОРГАНІЗАТОРСЬКИМ ЗДІБНОСТЯМ СВЯТО ПРОЙШЛО НА ВИЩОМУ РІВНІ.І ЦЕ ЩЕ РАЗ ДОВОДИТЬ ТЕ ЩО НАШ ГОЛОВА ГОСПОДАР В СЕЛІ.І ЗА ЦЕ МИ ЙОГО ЛЮБИМО,ПІДТРИМУЄМО ТА ПОВАЖАЄМО.СЛАВА ПЕТРОВИЧУ!!!
10 Серпня 2016, 12:16
Петрович, це Тебе так дівчата з сільради піарять?ММ...молодці....
10 Серпня 2016, 12:31
Ми теж люди і нас не відправляйте в іншу краіну ,бо будуть замість нас СЕРБИ переселенці.
10 Серпня 2016, 20:01
Хай вже лучче серби, як ви не миті чмошникі
10 Серпня 2016, 20:19
Вай....Вай.
11 Серпня 2016, 09:28
Як вичистимо село від вас,то повірте нам що після того вже ніякої нечисті в селі не поселиться.Бо ми цього не допустимо!А ви краще по доброму валіть з відси!!!
11 Серпня 2016, 10:13
А деж свобода,демократія,хіба це по-ЄВРОПЕЙСЬКИ,демократи...
11 Серпня 2016, 10:27
Свинячити і бидлячити там де живеш по-європейськи?Про що мова?
11 Серпня 2016, 10:34
Ви рахуєте що ви рівні з нами,то чого ж ви не служите в армії,не ходите на роботу,не працюєте в полі як всі ми.Звикли сидіти в держави на шиї,ходити попрошайнічати.Заробляйте на проживання трудом тоді до вас діла ніхто не матиме!тоді буде рівність!
11 Серпня 2016, 11:56
А нам працювати по нашій конституціі ЗАБОРОНЕНО,ти що незнаєш.
11 Серпня 2016, 15:42
Голова молодець шикарний концерт зробив.<br/>Дякую<br/>А от під завершення дня стався не приємний інцидент<br/>Вигнати ЦИГАНІВ з села тай все
11 Серпня 2016, 16:37
Якщо живеш по своїй конституції,то що ти робиш в україні?живи в румунії як хочеш.і хто де таке бачив щоб законом заборонялося працювати?!
11 Серпня 2016, 16:47
Краще б ваша конституція заборонила вам плодитися, жебрачити і красти.СТИДОБА!!!В нас навіть інваліди працюють хоча і без того отримують допомогу від держави.А цигани в нас що немічні?
12 Серпня 2016, 09:17
Їтьте по доброму на свою батьківщину дайте вже спокій людям чому вам там не сидиться. Тут вас не люблять і не полюблять.Не доводьте наших людей до агресії , бо випалять івиріжуть до лапи старих і малих .Сумки в руки і швиденько звідси чим подалі .Хватить тут смердіди і позорити село.Дайте вже спокійно жити нам і нашим дітям