Голову Рожищенської районної ради звинувачують у конфлікті інтересів

22 Липня 2016, 12:42
3069

Вчора, 21 липня, в приміщенні райсуду відбулося друге засідання на якому слухали справу за протоколом № 56 про вчинення головою Рожищенської районної ради, Андрієм Євгеновичем Музикою, адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією, передбаченого частиною 1–2, статті 172-7 Кодексу України «Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів».

На суд викликали в якості свідків працівників райради та депутатів – Шибуню С. М., Зінгель Н. В. та Матвійчука А. В.

Суть справи в тому, що 19 листопада 2015 року під час сесії райради розглядалося питання про оплату праці голови райради. Підтримали цю пропозицію 21 депутат, серед яких, буцімто, був і Андрій Музика, а решту 13 депутатів  «утрималися». Для підтвердження порушення в судді представили аудіозапис сесії.

Проте, для остаточного рішення Іван Сіліч вирішив опитати ще двох свідків: Філіпчук О. Р. та Ковальчук В. В.

Тому судове засідання перенесено на понеділок, 25 липня.

Коментарі
22 Липня 2016, 15:52
СОБІ ВОРОГ?і МУЗИКА СЕБЕ ЛЮБИТЬ!
22 Липня 2016, 17:28
Зінгель, а не Зінвіна
22 Липня 2016, 17:35
&quot;Для підтвердження акту злочину в судді представили відеозйомку сесії&quot;<br/>1. Не акту злочину, а адмінправопорушення.<br/>2. Відеозйомки нема є аудіозапис.<br/>3. Ну а &quot;Зінвіна Н.В.&quot; це вищий пілотаж - (Зінгель Н.В.)
22 Липня 2016, 18:04
Шановна редакціє! Слідкуйте за тим, що ви пишете. Спочатку повідомляєте, що слухали справу про вчинення головою адміністративного правопорушення , далі по тексту цитата абсолютно незрозумілого змісту: &quot;Для підтвердження акту злочину в судді представили відеозйомку сесії&quot;. Зрозумійте наступне: злочин, то злочин, а адміністративне правопорушення, то адміністративне правопорушення. Це абсолютно різні правові терміни та категорії, за вчинення яких настає різна відповідальність та різні наслідки для суб'єкта вчинення. Я розумію, що ви мабуть не маєте юридичної освіти, але перш, ніж писати такі речі не завадило б проконсультуватися у спеціалістів. Бо так можна і за публічний наклеп в суд загриміти, ще й моральну та матеріальну шкоду потерпілій стороні відшкодувати.
22 Липня 2016, 18:06
О, тепер в нас виявляється є термін &quot;акт злочину&quot;. Про статевий акт чув, про акт ревізії також, а про такий вперше чую. Черговий шедевр від редакції.
22 Липня 2016, 18:12
Дякуємо всім за виправлення!
22 Липня 2016, 18:16
То тепер отримувати зарплату - правонорушення?! Дійсно, немають чим займатися правоохоронці. Це ж тепер настане черга сільських голів.
22 Липня 2016, 18:25
По всіх районних радах області (крім тих де головами обрані представники БПП) пробігли працівники С Б У і наскладали згадані протоколи. Певно Гунчик хоче прибрати всіх до рук. Тепер суди мають роботу. Проте не все погано - в Ківерцях голову райради уже виправдали.
22 Липня 2016, 19:11
сільських голів вже настала черга. всіх луплять. уроди. як депутати вр собі зарплату піднімали одноголосно - то їх тепер ніхто не звинувачує. чому? тільки низи штрафують. бюджет однако наповнюють. козли. не для того робили майдан. ой не для того!
22 Липня 2016, 19:15
Так в Ківерцях голова районної ради від укропу.
22 Липня 2016, 19:26
Заворошилась районна рада. Музика і тут вийде сухий з води.Нехай скаже, що він зробив доброго для району. А просиджувати штани це він ДУЖЕ добре вміє. Нічого не робити і брати 15тисяч зарплати. Совість мав би сволота А хлопці Нехай гинуть за копійки.
22 Липня 2016, 19:33
Згідна повністю з 777. Впевнена що рішення буде на користь музики тому, що він в нашому суді своя людина
22 Липня 2016, 19:47
а ти що доброго зробило для району? А зарплату Музики легко порахувати, на сайті райради є його декларація про доходи, так що не пиши фігні. І до чого тут &quot; А хлопці Нехай гинуть за копійки&quot;? Брєд!!!
22 Липня 2016, 20:45
Це вже Музика слюною плюється.
23 Липня 2016, 00:02
До 777. Ваш коментар повна БРЕХНЯ.
23 Липня 2016, 02:05
А1й да молодець! Собі собі собі...Але ж зарплату відпрацьовувати потрібно!
23 Липня 2016, 11:16
Матвійчук Анатолій -&quot;великий спеціаліст&quot;. Це ж його провина. Чи думав, що пройде...<br/>Ще треба розібратися з ним про конфлікт інтересів...
23 Липня 2016, 20:24
Я вас усіх в д... маю. 10 років терпіли ще рік потерпите!
23 Липня 2016, 21:04
А в чому конфлікт інтересів у матвійчука?
23 Липня 2016, 21:04
А в чому конфлікт інтересів у матвійчука?
23 Липня 2016, 22:01
після суду ставимо питання про недовіру Матвійчука головою Потапчука заступником
24 Липня 2016, 04:11
ггг
24 Липня 2016, 13:36
За потапчука - заступника проголосуємо так само як і першого разу
24 Липня 2016, 18:22
Ви знаєте яке буде рішення суду?<br/>Для постановки питання про недовіру треба 2/3 голосів депутатів і серйозне обгрунтування, інакше його можна оскаржити у тому ж суді.