Як вибрати рейсмус? 5 основних моментів!

03 Жовтня 2016, 22:09
6398
Рейсмусовий станок, також відомий як рейсмус або фуганок, використовується для обробки деревини після розкрою, яка полягає в зніманні шару матеріалу для згладжування поверхні заготовки, усунення її дефектів, наприклад, деформації, для додання їй потрібної форми і розмірів. Також є комбіновані варіанти, наприклад – фуговально-рейсмусовий верстат. До характерних особливостей обладнання можна віднести:

1.Глибина пропилу – показує, скільки за один прохід зрізає станок. У рейсмусів значення цієї характеристики зазвичай знаходиться в межах 1-3 мм. Чим більше глибина, тим менше Вам доведеться проганяти заготовку в разі якщо необхідно прибирати великий шар деревини.

2. Ширина пропила визначає, заготовки якої ширини можна обробляти. Чим більше вони у верстата, тим більшого розміру заготовку ви зможете прогнати. У нашому інтернет-магазині e-1.com.ua можна вибрати деревообробні рейсмуси для стругання брусків від 304 мм.

3.Потужність впливає на продуктивність. Для приватної майстерні досить 1500 Вт. Але обладнанням більшої потужності (до 1800 Вт) легше обробляти деревину твердих порід (граб, бук, ясен, груша, в'яз, ялина та інше).

4.Частота обертання валу – чим швидше будуть обертатися ножі, тим чистіше і рівніше поверхня буде після стругання. У нас Ви може купити рейсмусові міні-верстати для обробки дерева зі швидкістю обертання валу від 8000 до 10000 об / хв. та кількість ножових валів і ножів (чим більше ножів, тим вище якість стругання)

5Вага – обладнання цього виду не тільки компактне за розмірами, але і має невелику масу. Те, що представлене в нашому інтернет-магазині e-1.com.ua, важить від 27 кг. Компактність станка характеризують безпосередньо можливість переміщення обладнання.

Якщо ж на порядку денному разовий ремонт заміського будинку (зробити облицювання кімнат, покласти підлогу) і подальше нечасте застосування, то цілком можна і зекономити. В цьому випадку вірою і правдою відслужило обладнання вартістю до 7 тисяч гривень.

Та якщо Ви обробляєте більше 3-5 кубів матеріалу за сезон, то гнатися за низькою ціною не варто. Дешеві пристрої розраховані на невеликі обсяги робіт, вони можуть швидко вийти з ладу при високих навантаженнях. Тут потрібні більш «витривалі» рейсмусові-станки вартістю від 8 тисяч гривень.

Для мешканців містечка Рожище ми пропонуємо швидку доставку новою поштою (1-2 дні), низькі ціни та гарне обслуговування. Чекаємо на Вас у нашому інтернет-магазині. Успіху Вам, друзі!

Коментарі
22 Березня 2018, 19:48
Вы при выборе главное определитесь, зачем он нужен, и какие объемы им будете перерабатывать. Рейсмусовый станок реально не дешевое удовольствие и не переплатите и зря не экономьте. Вот крутой станок https://storgom.ua/product/reismus-makita-2012nb.html По качеству типичная Макита, то есть хороший годный прибор, не зависимо от страны сборки. Подходит для бытовых нужд, столярных работ, но никак не промышленных.
12 Липня 2019, 21:37
Можна трохи ширше розкрити тему. Наприклад відмінності брендів. Макіта можна по всіх дрібницях знайти запчастини та замінити, у метабо чомусь весь блок 80 відсотків ціни пристрою, деволт в нашій країні не так швидко їздять , дорожче (умови для сервісв неадекватні).
Коментар
24/04/2024 Вівторок
23.04.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром