Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Перехрестя вул. Грушевського та 1 Травня
Перехрестя вул. Грушевського та 1 Травня

Перехрестя семи доріг

14:00 10.04.2016
2634

Свого часу Район.Рожище писав про те, що рожищани паркуються на пішохідних переходах та не пропускають пішоходів на «зебрі».

Тема не нова, але актуальна, якщо викликала активне обговорення. Містяни погоджуються з тим, що порушників слід штрафувати.

Втім, автомобілісти також нарікають як на пішоходів, так і на стан розмітки та подекуди відсутність знаків переходу.

«Правильно, треба штрафувати тих, хто не пропускає на пішоходному теж. Але цікаво почитати коменти, коли почнуть штрафувати й пішоходів, які з трубкою біля вуха шурують через дорогу, як корови, де їм вздумається, не дивлячись ні вліво, ні вправо? Коли люди навчаться правильно переходити по пішохідному — стати на проїжджу частину, почекати, поки зупиниться автомобіль, і тоді починати рух через зебру», — пише користувач під ніком СИНЬО-ЖОВТИЙ БУРЯК.

«… У нас пішохідних переходів багато, а от знаки далеко не біля кожного стоять, та й побачити перехід можна, лише практично наїхавши на нього, і не завжди водій тут винуватий», — додає читач Сашко.

Тож Район.Рожище вирішив організувати своєрідну екскурсію вулицями міста, аби пересвідчитися, у якому стані розмітка та знаки пішохідних переходів, а також чи є відповідні знаки біля загальноосвітніх та дошкільних установ.загрузка...
Коментарі

СИНЬО-ЖОВТИЙ БУРЯК

18:31 10.04.2016

Подивився фотографії, найбільше враження склала та, що зображує городський дитячий садок, не тому, що там немає знаку "Увага діти", а тому, що діти з дитячого садка виходять з калітки зразу йдуть сходинки на дорогу і НЕМАЄ НІЯКОГО ЗАГОРОДЖЕННЯ, тобто дитина може вибігтии з калітки і вискочити відразу на дорогу, можливо й під колеса, ніякий автомобіліст не зреагує. Це питання повинна вирішити директор дитсаду і не розумію чому людина з таким стажем роботи до цього часу на це не звернула уваги.

Редакція

20:04 10.04.2016

А в інших садочках є такі загородження?..
Садок №1 має свою огороджену територію, з садочка дитина виходить обов'язково з батьками. Так, ризик є великий, але, власне, з цією метою мають працювати дорожні знаки - знак пішохідного переходу, розмітка, знак Увага, діти! - причому з усіх боків вулиці, при наближенні до садочка. Чомусь їх немає в потрібній кількості... А це вже питання до Рожище-автодор.

СИНЬО-ЖОВТИЙ БУРЯК

20:43 10.04.2016

Я не знаю, чи в інших є, можливо й немає, але це не признак правильності, повинні бути!
"Так, ризик є великий, але..." - яке може бути "але" коли ризик для дітей "великикй"? Чи так важко забетонувати кілька труб і зварити обгородження, щоб дати шоферу лишніх декілька секунд, щоб побачити диитину, а батькам, щоб її догнати і зловити? Я бачу в кожній школі такі огородження є, так в чому різниця? Тільки в тому, що "виходить обовязково з батьками" тобто відповідальність уже перекладена на батьків, а в школі відповідає директор? Що означає знак коли під машину вискакує дитинча 3-6 років (це метр в кепці), та ще з прискоренням з сходинок?

Уважний

21:28 10.04.2016

Що стосується 4 школи, то знак розміщений після повороту до закладу та повернений в сторону ставків. Водій спочатку помітить дитину, яка бігтиме між калюжами та припаркованими біля податкової авто в Щедрик ( якщо встигне), а тоді, можливо знак.

Редакція

22:07 10.04.2016

Все правильно кажете! Такі огородження потрібні в кожному садочку, їх немає ніде.
Але проблема ще й у тому, що і знаків немає саме біля садка №1.

Уважному

22:09 10.04.2016

Так, ви маєте рацію, знак повернутий у той бік, де по суті автівки й не їздять.

грушевського

23:31 16.05.2016

а завідуюча що, бачить щось? зранку з папіроскою а ввечері з піснею )

23 листопада
Вчора
21.11.2019
20.11.2019
19.11.2019
18.11.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин
sdsd