Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Анатолій Гриценко
Анатолій Гриценко

«Чесні у владі – сильна держава». Гриценко про плани на 2019  

17:12 30.12.2018
2015

2018 рік був важким, але ми, українці, дедалі більше гуртуємось навколо спільної мети – зробити країну сильною та заможною. Такою, до якої будуть прислухатись міжнародні партнери. Такою, де кожен з нас почуватиме себе захищеним. Такою, де кожен зможе себе реалізувати. Це наш обов’язок.

Немає проблеми в країні, яку не можна вирішити

Зараз ми живемо в реальності, де є війна, незавершені реформи, непоборена корупція, слабка економіка, бідність. Так, всі ці проблеми дуже складні. Але їх можна вирішити. Якісь із них - за добу, інші – за роки. Але можна! Десь досить зняти з посади корумпованого чиновника, десь треба буде змінити закони. Головні зміни мають починатися згори, бо не бабуся у селі винна, що її пенсія мала, не хворий винен, що ліки дорогі.

Нашу економіку задавили олігархи і чиновники-корупціонери. Перші відривають ласі шматки державного бюджету і отримують преференції для своїх підприємств, другі – за «відкати» дають це робити олігархам. Такого більше не буде. Олігархи або розформують свої монополії, житимуть і працюватимуть в Україні за законом, як решта українців - або сядуть за ґрати. Третього варіанту у них не буде.

Більше - жодних «відкатів», кумівства, «напівсліпих» трастів! Умови для бізнесу в Україні стануть чесними, рівними і однаковими для всіх. Чи це буде фермер з двома коровами, чи приватна компанія з десятками підприємств. Ми зупинимо тиск монополій і це нарешті дасть можливість ринку «вдихнути» на повні груди. Підприємці матимуть час на зміцнення і розвиток, отримавши податкові канікули.

Позбавившись від корупціонерів, ми збільшимо державний бюджет

Державний бюджет буде працювати на благо людей. Зупинивши розкрадання держбюджету на найвищому рівні, його можна подвоїти, а на всіх рівнях – напевно, і потроїти. Ось де ховається бабусина пенсія у 7-10 тисяч гривень. Ось куди витрачається мінімальна зарплатня у 10-15 тисяч. Ось хто краде гроші у нашого солдата. В Україні є ці кошти. Просто потрапляють вони не в ті руки.

Хіба стануть українці розлучатися з родиною, домівкою та їхати у чужий світ на заробітки, коли вдома зможуть заробляти на достойне життя? Ні. Дорога на роботу не повинна займати тисячі кілометрів. Коли зарплатня в Україні стане вищою, мільйони заробітчан поступово повернуться додому. Відновляться родини, їхні діти ходитимуть в українські школи і розвиватимуть свої таланти у рідній країні. Скільки ми вже втратили працьовитих рук, скільки пенсіонерів, скільки дітей – покаже тільки перепис. Його треба провести якомога швидше.

Я виріс у селі, моя рідня досі живе там. Це благодатний край, щедра земля. Встроми палицю в землю і та проросте! А люди там бідні, як церковні миші, бо не мають з чого почати. У цивілізованих країнах на державному рівні підтримується і велике фермерство, і малі аграрні підприємства. Продовольство – це один з важливих критеріїв безпеки країни. Це – один з головних показників, що впливають на інфляцію. Село отримає доступ до кредитів, податкові канікули. Ми відродимо багате українське село і жити у ньому буде престижніше, ніж у гамірних містах.

Про Україну знають у світі по Чорнобилю. Це сумно і несправедливо. Наше природне багатство нищиться підприємствами, відсутністю переробки сміття, «дірявим» екологічним законодавством. Якщо даси хабар потрібному чиновнику чи судді, то за озеро, залите отрутою, достатньо сплати мізерний штраф - і можна працювати далі. Нове, чесне екологічне законодавство змусить старі підприємства пройти модернізацію або закритися. Повторення «Кримського Титану» не буде.

Я знаю, що чесних більше

Про яку б проблему в Україні я не говорив, все зводиться до чесності. Де чесний президент, прем’єр, суддя, прокурор, податківець – там повний бюджет. Там хороші зарплати і спокійна старість. Чим більше буде чесних у владі, тим краще житимуть люди, тим сильніша буде армія, міцніша країна.

Нашим захисникам зараз тяжко. Адже вони воюють не тільки з агресором, а й з неповагою держави. У бюджеті на 2019 рік на одного солдата на рік влада виділила 13 тисяч доларів, а на одного депутата – 158 тисяч доларів. На лікування чиновників дали майже 833 мільйони гривень, а на лікування та реабілітацію всіх ветеранів – лише 100 мільйонів гривень. Ті, хто голосував за такий бюджет зрадили нашу армію. Як головнокомандувач, я ніколи не допущу таких цифр у бюджеті країни. Зараз важкі часи, ми маємо захистити вчителя, лікаря, солдата, дати їм впевненість у завтрашньому дні, дати надію на майбутнє. Над цим буду працювати і я, і моя команда.

Я велику частину свого життя віддав армії. Знаю, що таке відповідати за життя людей. Я не боюся відповідальності і тяжкої праці. Легко не буде. Але ми маємо сили, маємо працьовитих чесних професіоналів у команді і готові вивести країну з безнадії на шлях розвитку. Давайте це робити разом. Я знаю, що нас – чесних – більше.

2019-тий рік буде для всіх нас вирішальним. Чи стане наша армія дійсно сильною? Чи відродиться економіка? Чи запрацюють закони? Все залежить від того, який вибір зроблять люди. І я вірю, що вони не помиляться.

Лідер партії «Громадянська позиція»

Анатолій ГРИЦЕНКО

Коментарі

на вуха вішаю лапшу

18:18 30.12.2018

...Чи стане наша армія дійсно сильною?..., ти дядя найбільше і розпродав військової техніки, коли був міністром оборони.

Щастя не загорАми

18:47 30.12.2018

Щастя прийде раніше. Через тиждень дадуть Томоса і тоді......... "запануємо ми браття у своїй стронці"..., і долар стане по вісім, і газ Юля зробить вдвічі дешевшим. Правда перед вдвічі дешевшим газ буде по чотирнадцять.

політика

15:30 31.12.2018

А сайтик то "запах"! Проти Батьківщини пішли статєйкі, і ЗА Грицька, який при всіх владах був при дєлах!
Чесних більше. Во лозунг придумав Балога!

Петро

09:09 01.01.2019

Юлю Ющенко привів до влади.Яка відплата?З кожним роком становище погіршується.Люди втікають авторитети відходять.Прийдеться домовлятися?

Пересічний громадянин

17:19 01.01.2019

Гриценко - единий гідний кандидат.

Дл на вуха вішаю лапшу

17:19 01.01.2019

А ти, дядя, звідки узнав, коли і скільки було розпродано військової техніки? Такі, як ти, отримують усю інформацію з "ящика", який контролюється виключно олігархами. Нема в Україні жодного телеканалу, який би не контролювався олігархами. От вони тобі і розказали про це. А ти, дурненький їм повірив, і написав про це ще й на цьому сайті, правда, написав з помилками, бо в школі вчився паршиво. Тому підеш і проголосуєш знову за Пороха, або за Юльку, або за коміка, якого фінансує Коломойський. А потім знову писатимеш з помилками на сайтах, як тобі "херово" живеться в цій Україні. А потім так само писатимуть твої діти і онуки, бо ти, лінивий розумом і тілом, не зміг їм дати нормальної освіти і розтлумачити, в чому сенс життя, тому вони продовжать твою "лінію" життя.

Громадяним

18:19 01.01.2019

Чому не треба голосувати за Порошенка? Бо він не просто не бореться з корупцією, а реально керує корупцією в Україні.
Чому не треба голосувати за Юльку? Бо вона вже готові "газові схеми" казнокрадства, які вона випробувала, перебуваючи у владі. Крім того, в Путіна на неї компромат і вона змушена буде йти йому на поступки.
Чому не треба голосувати за коміка? Бо комік є виключно креатурою олігархату як виборча технологія. Самі ж олігархи розуміють, що комік не зможе керувати країною, яка воює з сусідом-агресором, який в в кілька разів сильніший за нашу державу.
Гриценко - єдиний кандидат, який не є представником олігархів чи їх креатурою.
Гриценко - це шанс для України вирватися з кігтів кланово-олігархічної влади.
Гриценко - це єдиний шанс на сьогодні реально покінчити з найскладнішою проблемою України - корупцією.

До шварцкоп-кучірок

19:01 02.01.2019

Анатолій Гриценко при президентстві Віктора Ющенко був міністром оборони, а фінанси від розпродажу військової техніки були закладені в державний бюджет. Так що дорогенький не свісти, що твій партійний бос Гриценко нічого нероздерибанив. Може ще тебе головою райдержадміністрації поставити, порядний ти наш??

Громадянська позиція

19:12 02.01.2019

Шо, Валєра, не захотів піти в окопах під Донецьком побухати? В Рожищі гроші збирати на кальсони і картоплю для солдат воно полюбому безпечніше.

для До шварцкоп-кучірок

15:07 03.01.2019

Якби Гриценко хоча б якусь мізерію "роздерибанив", то його б давно уже засадила б теперішня влада за грати. Але у них нема на нього жодного компромату, тому вони і поширюють через свої телеканали таку ось нісенітницю, в яку марновірні совки вірять, щоб знову обрати олігарха, чи олігархиню, чи коміка і тим зберегти кланово-олігархічну владу в державі, а потім стогнати далі про тяжке життя.

555

23:06 07.01.2019

Бурого вигнали з партії за пянку і з ради партії області. Керівництво зрозуміло його авторитет в районі цього алкоголіка .Нехай піде резервістом під Донецьком і сепарам морди бє чудо з сигарою.Уже всі зрозуміли хто він є. А в Козлакевича виконує і збирає компромат і йому передає.

читач

19:16 15.01.2019

МІй президент Петро Олексійович

Для читача

23:48 15.01.2019

Хай буде твоїм, але не України, бо він краде і керує українською корупцією в перший свій термін, а в другий буде тільки красти і тільки очолювати корупцією.

22 березня
Вчора
20.03.2019
19.03.2019
18.03.2019
17.03.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин