У Рожищенському коледжі – випускний

02 Липня 2016, 19:10
4155

Диплом молодшого спеціаліста отримали випускники Рожищенського коледжу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького. В залі не проштовхнутися! У вечірніх сукнях, з модними зачісками, у вишиванках та костюмах юнаки та дівчата приймали з рук дирекції документ про середню освіту.

На урочистості прийшли всі, хто підтримував вже вчорашніх студентів: батьки, дідусі і бабусі, племінники і похресники – це все почесні гості свята.



 

Зі сцени – вітання і останні настанови від викладачів. Біля сцени – схвильовані батьки.



 

«Дуже раді за своїх дітей. Віримо, що обрали ту професію яку хочуть. Переживали за них поки вчилися, сумки пакували щоразу, як їхали на навчання. Тепер радіємо, що здобули освіту», - розповідає Людмила Борисевич, мама випускника Романа.



1



1


 

Не стримують хвилювання і самі випускники, обіцяють – період навчання навряд чи коли забудуть, бо це веселі і корисні, не дарма проведені роки.

«Вдячні викладачам, за ці 4 роки вони вчили, готували нас до життя, терпеливо навчали. В планах на майбутнє вчитися і працювати», - каже одна з випускниць.

Після вручення дипломів – святкова фото сесія і святкування. 




 

Коментарі
03 Липня 2016, 11:14
Ото свиноферма скоро "зрадіє" новими проффесіоналами своєї справи...
03 Липня 2016, 13:22
Ти, потворо в людській подобі!!! Інакше тебе не назвеш!!! Ці діти здобули собі освіту і можуть бути працевлаштовані в досить серйозні господарства і отримувати пристойну зарплатню, а ти, іроде, мабуть і такої освіти не маєш!
03 Липня 2016, 15:52
Одне слово лякає "можуть". Але в які конкретно?
03 Липня 2016, 18:14
Хто хоче той роботу знайде. А діти які закінчили коледж знають багато, хоча я думаю , що у всіх закладах є ті які не будуть працювати по спеціальності. А якщо ви такі перелякані то хрестіться.
05 Липня 2016, 02:43
цей корупційний заклад треба було ще 20 років тому закрити ..бо корів в області в 50 раз менше ніж балетників..всі хто має користь з його це працівникі цієї мошеніцької кантори .ці діти нікому непотрібні-бо рівень тих знань я собі уявляю---точно не кембрідж..це дарма потрачений час і всі це знають....це канєшно і по всій україні -кругом одне і те саме-поставлено на поток і стрижуть бапкі з того ніщого і убогуго населення 99%якого це всунути дітей хочаб у заклад типу балет.про рівень викладачів це просто жах---я думаю що на сьогоднішній день вони невсі і табличкі множення незнають..
05 Липня 2016, 19:48
Та ти про свій рівень переймайся, а не про рівень викладачів чи рівень закладу. А то видно, що твій "рівень" аж пре...
06 Липня 2016, 00:01
Шановний ви спочатку навчіться грамоти, бо таке враження , що в школу ви ходили дуже рідко, І то може ту що напроти третьої.