Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Днями рожищани відправилися на навчальні збори
Днями рожищани відправилися на навчальні збори

Голова Рожищенської райради одягнув військову форму і поїхав на полігон

08:30 18.10.2018
3500

Днями демобілізовані військовослужбовці Рожища та району відправилися на навчальні збори.

13 жовтня на Волині розпочалися військові навчальні збори з військовозобов’язаними окремого батальйону територіальної оборони, які триватимуть 10 днів.

До практичних занять залучені й мешканці Рожищенського району, які прибули отримати військовий вишкіл.

Зокрема, на навчальні збори з Рожища та району відправилося 14 чоловік. Серед них, голова Рожищенської районної ради Андрій Музика, Вагіф Кулієв з Рожища, Микола Давидюк з Доросинь, Віктор Семенюк з Дубища, Микола Романюк з Малинівки, Михайло Малярчук з Кременця, Валерій Манюхін з Рожища, Святослав Репенко з Рожища, Ярослав Захарчук з Рожища, Андрій Мельник з Рудки-Козинської, Сергій Юхименко, Михайло Янюк з Рожища, Олександр Стоцький та Ігор Кавка.

Підготовку бійців батальйону проводять інструктори, які мають досвід бойових дій в районі проведення операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

Як повідомили журналістів Район.Рожище у Рожищенському районному військовому комісаріаті, впродовж навчальних зборів з особовим складом батальйону, безпосередньо в польових умовах, будуть проведені практичні заняття з вогневої підготовки (з виконанням практичних вправ стрільб із стрілецької зброї), тактичної, тактико-спеціальної підготовки, інженерної підготовки, військово-медичної підготовки (надання першої медичної допомоги), підготовки зі зв’язку, мінної безпеки.

Основні завдання навчальних зборів спрямовані на вдосконалення рівня індивідуальної підготовки особового складу, набуття навичок в складі підрозділу та впевнених дій під час виконання завдань за призначенням, зокрема практично навчатися особливостям та порядку несення служби на блокпостах і під час охорони важливих об’єктів і комунікацій.
ФОТО: Волинського обласного військового комісаріату

Коментарі

депутат

13:09 19.10.2018

молодец, Андрій Євгенович!
показуйте всім приклад!

Рожищенські активісти

15:49 19.10.2018

А ми непідемо на навчальні військові збори. Ми сцик-сцик...

21 травня
Вчора
19.05.2019
18.05.2019
17.05.2019
16.05.2019
15.05.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин