Асфальтне покриття рожищенських вулиць під загрозою

17 Жовтня 2018, 07:20
4338

Рожищенські дороги продовжують руйнувати великогабаритні машини.

Попри наявність дорожніх знаків, які обмежують рух транспортних засобів, загальна фактична маса яких перевищує зазначену, вулицями Ювілейна та Квітнева міста Рожище, продовжують курсувати великогабаритні автомобілі.

Цю проблему читач Район.Рожище Юрій К. підняв, у своєму листі та відео.

Не так давно на вулицях Квітнева та Ювілейна було відремонтоване асфальтне покриття. І на даний час дорогою зручно  їздити.

І якщо кілька років  тому, водії намагалися оминати ці вулиці, то тепер ситуація кардинально змінилася. Водії великогабаритних вантажівок, воліють проїхати кілька метрів зайвих, але хорошим автошляхом.

З таким підходом, чи надовго вистачить відремонтованої дороги?

Не дивлячись на те, що даними вулицями заборонено рух автотранспортних засобів вагою більше 5 тонн, великогабаритні вантажівки продовжують курсувати під нашими вікнами.

На разі відремонтована дорога на вищеназваних вулицях в радість не лише дорослим, а й нашим дітям теж. Їм подобається кружляти тут на велосипедах та роликах.

І нам, місцевим жителям, дуже прикро спостерігати, як вулиці Квітневу та Ювілейну,  безвідповідальні водії знову намагаються перетворити на суцільну вибоїну.

Адже дане дорожнє покриття не розраховане на багатотонне навантаження.

Якщо так продовжуватиметься, то чи довго прослужить асфальт? 

Коментарі
17 Жовтня 2018, 11:24
На всіх машинах пише Вілія. І їздять вони дуже часто.
17 Жовтня 2018, 15:00
Якщо б уважно дивились то б побачили що тент не накриває нічого і відповідно машина пуста. Які претензії можуть бути я не розумію. Може вам би взагалі добре було якби там ніхто не їздив а лише ви стояли і любувались тим асфальтом
17 Жовтня 2018, 16:00
Куда дивиться наша поліція????? Де вона??раніш дуже часто стояла на перехресті до Топільна!
17 Жовтня 2018, 16:55
Я добре бачу, що вони йдуть не пусті. Іначе чого вони взагалі їздять?
17 Жовтня 2018, 17:29
І хто такий цей загадковий Юрій К.?<br/>Брат Василя Т.?)
17 Жовтня 2018, 18:16
Ок. Не пусті. Допустимо. Ти важив їх, у них є перевантаж, яка гранична вага для даного дорожнього покриття?
17 Жовтня 2018, 22:16
Ти бовдуре не путай повну масу автомобіля і перевантаж. Чи може ти бовдур який в дупу цілує власників вантажівок?
17 Жовтня 2018, 23:48
ЦЕ ТІЛЬКІ КВІТОЧКІ --ВІЛІЯ ЦЕ ФІРМА Є.ДУДКІ---ЯКА ВЗЯЛА ЗЕМЛЮ У ТОПОЛЕНСЬКОЇ АРИСТОКРАТІЇ ---БАРДАБУШ І КОМПАНІЯ ВІДГРЕБЛИ БАБЛА....А ХІМІЮ І ВСІ ІНШІ БЛАГА СУЧАСНОГО АГРОБІЗНЕСУ БУДЕМО НА СВОЇЙ ШКУРІ ВІДЧУВАТИ....А ТЕПЕР ЗРОБІТЬ ПОРІВНЯННЯ---СКІЛЬКІ КОРІВ І ІНШОЇ ЖИВНОСТІ БУЛО У КОЖНОМУ ДВОРІ ТОПОЛЯН ЗА ЧАСІВ СССР---СКІЛЬКІ ДІТЕЙ У ШКОЛАХ І САДОЧКАХ---І ТЕПЕР ....І ЗРОБІТЬ ВИСНОВКІ.....
18 Жовтня 2018, 01:44
Тебе в дитинстві часто били, мабуть, що такий агресивний герой зараз.
18 Жовтня 2018, 03:58
якби ще дороги нормальні робили , в Рожищах біля сирзаводу шо робится , скільки раз ремонтують а толку немає , засиплять як небудь ... зараз знов ремонтують але наврядчи стане краще за місяць те саме буде гарантія