Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Як у Рожищі отамана вибирали

14:30 16.10.2018
2293

У неділю, 14 жовтня в Рожищі вперше пройшов молодіжний конкурс «Отаман»

Як інформує Рожищенська РДА, місяць тому ініціативна учнівська молодь краю згуртувалася і, вперше в районі, утворила молодіжну громадську раду при райдержадміністрації. Найперше, за що взялися юні активісти – це організація власного дозвілля.

І ось 14 жовтня 2018 року, з нагоди Дня захисника України в РД «Просвіта» відбувся молодіжний конкурс «Отаман», який організували та провели учні району, заручившись підтримкою райдержадміністрації, зокрема, відділу освіти та молоді, відділу культури, а також будинку дитячої творчості та центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Спонсорами свята виступили місцевий спортивний клуб «Плаза» та піцерія «Станція Піца».

У конкурсі взяли участь сім юнаків. Учасники змагалися у номінаціях: представлення, спорт із дамою, таланти та захоплення, інтелектуальний конкурс, лірика почуттів. Старання конкурсантів оцінювало компетентне журі до складу якого входили представники влади.

У конкурсі не було переможених – усі конкурсанти отримали в нагороду овації та подарунки. Приз глядацьких симпатій отримав Петручик Денис, «супер козак» - Чухрай Станіслав, «гарний козак» - Дорош Олег, «мудрий козак» - Гречушкін Ілля, «серцеїд» - Захарчук Віктор, «сім'янин» - Мартинюк Макар-Нікіта.

Але найкращим у цих змаганнях став Гересим'як Віталій, який отримав почесне звання «Отаман».

Вечір завершився святковою дискотекою.

ФОТО з сайту РДА.

Коментарі
21 травня
Вчора
19.05.2019
18.05.2019
17.05.2019
16.05.2019
15.05.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин