Поблизу Дубища автомобіль врізався в електроопору

12 Жовтня 2018, 22:00
5987

Поблизу  Рожища трапилась дорожньо-транспортна пригода, у якій травмувався водій.

В четвер, 11 жовтня, 25-річний житель міста Рожище на автодорозі поблизу селища Дубище, керуючи автомобілем «Rover», ймовірно, не вибрав безпечної швидкості руху та врізався в електроопору. Про це йдеться на сайті Національної поліції.

Водій транспортного засобу травмувався, його госпіталізували у відділення хірургії районної лікарні.

За фактом ДТП триває перевірка. Відомості внесуть до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 286 Кримінального кодексу України

Коментарі
13 Жовтня 2018, 08:45
На этом участке дороги с двойным поворотом евробляхеры носятся под 80 и более км. А там постоянно ходят детки. Этих идиотов не по больницам возить, а на месте добивать.
13 Жовтня 2018, 10:57
Ваду ну ти і слабе... у мене все....Там і на укр реєстрації непогано їздять.... Причина в тому зупинки нормально робити треба а не виїжаєш з поворота і вперєшся в зад маршрутки....
13 Жовтня 2018, 12:36
Це не від блях залежить, а від мудаків яки на них їздять, глянте в очі лушпету який на малині заробив пару доларів і купив собі єврозламка, це чмо дороги під собою не чує, не має страшнішої людини як лоха злишнім доларом в кармані, він думає що світ переверне, то нічого що завтра вже не буде чим заправит чи поремонтувати свого зламка, бо скоро знову на заробітки, ще на новий рік треба заробити, і заправити єврозламка...на резину вже не хватить на літній покатається.
13 Жовтня 2018, 12:40
Це ще початок, скоро зима, ще не один буде сидіти на заборі чи в стовпі..
13 Жовтня 2018, 12:45
Поганому танцюристу яйця мішають, зупинка не вина що за <br/> рульом дибіл
13 Жовтня 2018, 13:20
А де поліція? Спить!!! Вночі на міст біля Стиру вилітають як на трамплін!! Швидкість більше 100км так і жди поки знову в будинок не вьідуть, хоча таких придурків краще в Стир!!!
13 Жовтня 2018, 14:17
Czysta prawda...
13 Жовтня 2018, 18:57
Остановки делают в удобном для людей месте. А если ты норовишь заехать кому то в зад, то тебе до Ляшка.
16 Жовтня 2018, 02:16
А де в нас кацапи такі розумні взялись?
21 Жовтня 2018, 23:25
За півтора тижні до цього випадку, один &quot;пісюн&quot; недоїхав до цього стовба 20 метрів, і врізався в єдину сливку перед зеленим забором. У всіх випадках на цих поворотах винувата швидкість, а не зупинка громадського транспорту. Не треба бути шофером щоб уявити силу удару, при якій ламається бетонний стовб і РОЗРИВАЄТЬСЯ ЧОТИРИ АРМАТУРИ діаметром 14-16мм. як у даному випадку.