Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Прокуратура вимагає повернути сільським радам району неправомірно орендовані об’єкти

08:50 11.10.2018
1312

Маневицька місцева прокуратура вимагає повернення Руднянській сільській та Дубищенській селищній радам Рожищенського району неправомірно наданих в оренду об’єктів нерухомості.

Про це йдеться на сайті на офіційнму сайті прокуратури.

Маневицька місцева прокуратура в ході вивчення стану дотримання на території, яка перебуває під її юрисдикцією, вимог законодавства у сфері використання об’єктів нерухомого майна комунальної власності встановила низку порушень при наданні таких об’єктів у користування господарюючим суб’єктам та громадянам.

Прокурори з’ясували, що не у всіх випадках балансоутримувачі майна та майбутні орендарі до моменту укладення договорів проводять оцінку будівель та приміщень, що надаються в оренду.

Відсутність же оцінки майна на момент укладення договору оренди порушує вимоги Закону України «Про оренду державного та комунального майна» щодо обов’язкової його оцінки, порядку визначення орендної плати, ефективного використання майна, а також правильного визначення розміру орендної плати. Недодержання вимог законодавства є підставою для визнання договору оренди недійсним.

Відтак, реагуючи на виявлені порушення, місцева прокуратура звернулася до суду з позовами в інтересах Руднянської сільської та Дубищенської селищної ради Рожищенського району, а також Карпилівської сільської ради Ківерцівсього району, де суб’єктам господарювання неправомірно передано в користування п’ять об’єктів нерухомості, загальна вартість яких перевищує 1 млн. грн.

У суді прокурори вимагатимуть визнання договорів оренди цих об’єкт недійсними й повернення їх територіальним громадам.

Коментарі
21 травня
Вчора
19.05.2019
18.05.2019
17.05.2019
16.05.2019
15.05.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин