Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Парламент запровадив інститут приватних судових виконавців

13:00 29.06.2016
695

Відповідний законопроект №2506а підтримали 239 нардепів.

Цим законом вносяться зміни до низки законодавчих актів з метою впровадження змішаної системи виконання рішень, зокрема, шляхом модернізації органів державної виконавчої служби, а також запровадження інституту приватних виконавців.

- Приватним виконавцем може бути громадянин України, уповноважений державою здійснювати діяльність з примусового виконання рішень у порядку, встановленому законом, - коментує даний Закон головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти головного територіального управління юстиції Леся Романенко. – Таким чином, приватний виконавець є суб'єктом незалежної професійної діяльності. Це може бути громадянин України, який досяг 25 років, має вищу юридичну освіту не нижче другого рівня, володіє державною мовою, має стаж роботи у галузі права після отримання відповідного диплома не менше двох років та склав кваліфікаційний іспит.

Також в законопроекті йдеться, про те, що задля визначення рівня професійної підготовленості осіб, які мають намір здійснювати діяльність приватного виконавця, та вирішення питання щодо надання права на здійснення діяльності приватного виконавця при Міністерстві юстиції України утворять Кваліфікаційну комісію приватних виконавців. Комісія, зокрема, проводить кваліфікаційні іспити та затверджує їх результати та приймає рішення про видачу посвідчення приватного виконавця.

Відтак документ встановлює правовий статус приватних виконавців, врегульовано процедури набуття та зупинення права на здійснення діяльності приватними виконавцями, визначено особливості фінансового забезпечення їх діяльності.

-Зокрема, Законом передбачено ведення Єдиного реєстру приватних виконавців України, визначено принципи діяльності державної виконавчої служби, посилено правовий захист та гарантії здійснення діяльності державних виконавців, а також встановлено вимоги до їх професійної етики, - підкреслює Леся Романенко. – Також встановлюється новий порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності виконавців.

Загрузка...
Коментарі

Юст

16:03 29.06.2016

Леся, ФОРЕВА!))

Приват

16:57 29.06.2016

Шкода що нема 2 роки стажу . А так з паяльником можна було б вибивати борги.

До привата

19:11 29.06.2016

Поділися і дадуть корочку на паяльник, забув в якій країні живеш...

15 жовтня
Сьогодні
Вчора
13.10.2019
12.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
09.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин