Оприлюднили список депутатів-прогульників Рожищенської районної ради

03 Жовтня 2018, 17:00
7569

Рожищенська районна рада оприлюднила список відвідуваності депутатами тридцять четвертої сесії районної ради 27 вересня 2018 року.

Про це йдеться на офіційному сайті райради.

«Відповідно до рішення районної ради від 27.09.2018 № 34/15 «Про висвітлення відвідування сесійних засідань депутатами районної ради» опубліковуємо інформацію щодо участі районних обранців у роботі тридцять четвертої сесії районної ради 27 вересня 2018 року», - йдеться в повідомленні.

Також читайте, На сесії райради вкотре обирали директора Рожищенського БДТ.

15

14

 

Коментарі
03 Жовтня 2018, 22:18
І до чого ця інформація, хтось може розяснити?
03 Жовтня 2018, 23:39
для того, щоб бачили кого обрали, навіщо такі депутати, які не ходять на сесію і не приймають участі вголосування
04 Жовтня 2018, 01:16
І що саме можна зрозуміти з цієї публікації?<br/>Те, що окремі депутати не були присутні на сесії районної ради?<br/>По одному разу робити висновки пропонуєте?<br/>Не варіант, адже ж можуть бути поважні причини...<br/>Адже так?))
04 Жовтня 2018, 01:50
опоблікуйте список за два роки
04 Жовтня 2018, 03:44
Чому коментарі видаляєте?
04 Жовтня 2018, 11:26
Так, захисник має рацію - потрібно аналіз за всю каденцію, а не разова показуха...<br/>А ще варто було б показати такий же аналіз і по міській раді...
04 Жовтня 2018, 14:01
Далі буде. Цей список - ілюстрація тентенденції, - коли розглядаються принципові (в т.ч. кадрові) питання, в сесійній залі фракція БП П Солідарність і іже з нею відсутні. Розрахунок простий - Гайворонська (член Солідарності) потім розказує, що рада не спроможна приймати рішення.
04 Жовтня 2018, 14:16
Депутате! Ваші твердження не упереджені?<br/>Згідно даного списку присутніх в залі лише 50% представників Аграрної партії, 33% Свободи, 33% радикалів Ляшка, 33% Громадянської позиції, а Ви чомусь акцентуєте увагу на Солідарності?<br/>Якщо вже крити матом - то всіх прогульників!))
04 Жовтня 2018, 14:23
Замітьте, в тексті депутата - &quot; і іже з нею&quot;. А якщо про відсотки, то лідер та ж Солідарність - присутня лише одна особа (Гайворонська), або аж 20%!
04 Жовтня 2018, 14:44
Спору не має - винні! Батогом!!!<br/>Але ж і за інших треба говорити!!!<br/>Чи не так?