Рожищан запрошують на святковий концерт до Дня Конституції

24 Червня 2016, 17:00
1941

28 червня о 15.00 годині в районному Домі «Просвіта» відбудеться святковий концерт «Веди нас, Основний законе, до заповітної мрії», присвячений 20-й річниці Конституції України, йдеться в оголошенні на сайті РДА

Жителі та гості району виступлять чоловічий квартет «Адажіо», народна аматорська хорова Капелла працівників культури, оркестр народних інструментів викладачів Дитячої музичної школи, народний аматорський гурт народної музики «Любо» та солісти районного Дому «Просвіта».

Запрошуємо Вас разом провести День Конституції України та насолодитись культурно-мистецькою програмою!

Коментарі
24 Червня 2016, 23:54
Знову концерт. Що за гульки під час війни... Ви роботою займіться....
25 Червня 2016, 00:32
Скільки в тобі може бути ненависті??<br/>Під кожним постом один негатив..тільки ним і живеш.<br/>Ми всі прекрасно знаємо,що робиться в нашій країні,і повір кожний хоче жити в мирі<br/>Якби не було б ніяких благодійних концертів..то люди зневірилися б і так,як і ти жили в самому негативі та лайні..такщо ми ще повинні подякувати за все те що робить наша влада та наш міський голова для людей..хоч якась нотка позитиву,а все ж є у людей..а то зовсім би всі ходили пропащі.<br/>Якщо особисто тобі,щось не подобається,заерийся в підвалі і плач..удачі<br/>Вибачте,якщо я не права..це суто моя особиста думка!
25 Червня 2016, 01:04
А ти права.
25 Червня 2016, 01:18
Ілона, а у Вас же тієї ненависті теж не відбирати. А людям хочеться спокою і миру, в першу чергу. А концерт «Веди нас, Основний законе, до заповітної мрії»?? Що за назва смішна?? До якої мрії нас сьогодні приведе цей Закон, уточніть будь-ласка?? Мрія сьогодення для українців - МИР!!!
25 Червня 2016, 16:53
Показавби ти мордяку. Я зробивби Петриківський розпис. Чи можливо це Жога - алкаш пише?
25 Червня 2016, 18:52
Жога бідолаха в лікарні, чого пристали до нього?
25 Червня 2016, 19:02
Що за придурки - боти підписуються чужими іменами? Своє слабо назвати?