Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Активістам, які протестували проти бізнесу регіоналів, погрожували фізичною розправою

13:13 23.06.2016
930

Протягом двох днів, 3-4 червня, в Луцьку небайдужі активісти громадських організацій збирали підписи городян під зверненням до Президента України та Генеральної Прокуратури з вимогою розслідувати походження тіньових коштів Партії регіонів на Волині, які використовуються для підтримки сепаратизму і відновлення корупційної влади клану Януковича.

До акції долучилася громадська організація ГО «Асоціація захисту місцевих громад» та ГО «Громадська рада Волині», які збирали підписи лучан.

Як розповіли організатори акції, звернення до Президента і Національного антикорупційного агентства України ініційовано на вимогу сьогодення, коли Генпрокуратура оголосила масштабну війну тіньовому бізнесу колишніх «регіоналів».

Це стосується ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», землі с. Боратин та Радомишль. Це тільки мала частина того, що було «віджато» у Волинських підприємців на користь Михайла Добкіна та компанії з управління активами «Ореола» за часів Януковича.

Громадський активіст Ілля Токаренко розповів про результати акцій та чому він надягнув футболку із написом «Беркут», і якою була реакція на це лучан:

Ілля, чи були складнощі у проведенні акцій?

– Звісно не без цього, бюрократія (сміється активіст). На другий день телефонували люди з погрозами, лякали фізичною розправою, але я не з тих. Стріляти вмію влучно.

Скільки підписів було зібрано? Чи підтримували лучани ініціативу?

– Під час акції протягом двох днів було зібрано понад 900 підписів. Багато лучан зовсім не знають про тіньовий бізнес. Дехто перевіряв інформацію на смартфоні і одразу підписував петицію.

В інтернет-просторі ми бачили багато коментарів стосовно вашої акції, дехто писав, що «заказуха», чи це правда?

– На це запитання я відповідаю: скільки коштує один кілограм картоплі? Сім гривень. А скільки коштує кілограм любові, щастя, патріотизму? Ці якості безцінні! Мене обурює ставлення влади до людей, які спричинили катастрофічний занепад держави!

Ви сьогодні у футболці з написом «Беркут». Чому? Це ваш новий перформанс?

– У цій футболці я пройшовся центральною вулицею Волі. Багато з людей сприйняли це з посмішкою, але жоден не підійшов і не запитав: «Чому?» Це байдуже ставлення лучан, всі думають тільки про себе! Можливо, в нинішніх умовах це єдиний шлях, але в мене виникає питання, для чого гинула Небесна сотня, для чого гинуть наші хлопці у АТО? Для того, щоб збагачувати олігархічний клан? Тисячі калік, тисячі вбитих, і як ми будемо дивитися у очі їх матерям, жінкам, рідним?

Чи плануєте продовжувати такі акції? Коли саме?

– Акції будуть продовжуватись до тих пір, поки не буде результату зі сторони влади! Наступний крок буде після отримання відповідей з Генеральної Прокуратури, НАБУ, та адміністрації Президента.

Містом поширились листівки-попередження для лучан про бізнес Добкіна, чи є це дієвим шляхом?

– Так, листівки поширюємо, зараз плануємо зробити загальноукраїнську акцію «АнтиДОП», під час якої всі області, де замішаний одіозний політик, будуть вимагати розслідувань стосовно «віджатих» бізнесів!

;
Коментарі

Да

14:23 23.06.2016

давайте закриємо цю птахофабрику, закриємо усі підприємства Мартиняка, Континіум розженем із сателітами, зупинимо діяльність Смітюхів - вони ж усі були в режимі, позвільняємо з роботи людей, перестанемо отримувати податки - і тоді буде нам радість і щастя!!! Придурки і дибіли, бо по іншому ніяк не скажеш!

Бімба

15:55 23.06.2016

Да Шо ти роздакався розкудакався. Скільки мартиняки там платять? що люди мають за копійки робити?

До Бімби

16:20 23.06.2016

Ти плут і шут.

месник

17:42 23.06.2016

Ідіот Да. Давай херяч на ДНР. Добкін може більше дасть! Совість загубили тварини!

плут і шут.

11:52 24.06.2016

Да з курника мартиняка видніше просто.Да - з чиїх рук гречку клюєш для тих і кудахтаєш!!

19 вересня
Сьогодні
Вчора
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
13.09.2018
12.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин