Школи Рожищенського району в депутатських руках!?

21 Червня 2016, 20:55
2306

На черговій сесії райради планують реорганізувати 3 і припинити діяльність семи загальноосвітніх навчальних закладів. До списку шкіл, які збираються закрити, потрапили навчальні заклади сіл Берегове, Вишеньки, Єлизаветин, Квітневе, Козин, Кроватка та Студині. В Іванчицях, Лукові та Немирі діятимуть лише початкові школи. А завтра об 11.00 відбудеться засідання комісії, яка вирішуватиме рекомендувати депутатам підтримати “шкільне питання” чи ні. Було б добре, аби громади делегували на це засідання своїх сільських обранців, щоб вони донесли позицію людей депутатам районної ради. Адже, замовчування своєї думки, призведе до того, що школи таки зачинять. 

Нагадаємо, що раніше депутати райради їздили по школах та оцінювали їх стан. Завтра на засіданні комісії народні обранці все обговорять і остаточний вердикт винесуть на десятій сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 30 червня. 

 

 


 

Коментарі
22 Червня 2016, 08:22
Громадо не продавайся на виборах, від тебе залежить її майбутнє та існування!!!!!!!
22 Червня 2016, 09:35
Хотів би Вас запитатися, де Ви такий порядок взяли а то я депутат і в мене він вже бачу 3 раз змінений.
22 Червня 2016, 11:39
http://rozhrada.volyn.ua/rada/files/news/pr10i7.ZIP
22 Червня 2016, 14:10
Може нехай обєднані громади вирішують потрібна ним школа чи ні? Що можуть прийняти ці тимчасові обранці, яких через рік небуде!
22 Червня 2016, 16:48
Хороші сьогодні були комісії, зайшов на бюджетну - приємно подивитись свідомих депутатів... Шкода Гайворонську, яка тільки руку сама піднімала за свої проекти проффесорські, та Матвійчук Анатолій приємно здивував позицією до зама Сергійчук. Дякую.
22 Червня 2016, 19:14
А можна в коментарях більш детально описати ситуацію на бюджетній комісії і про що саме Матвійчук дискутував з Сергійчук?
22 Червня 2016, 23:46
Можна з тексту зрозуміти тільки одне - чим громаді гірше - тим Матвійчуку веселіше. Бо ж йому нас рать на людей, а головне щоб негативу кругом було більше. І тоді він напише - "приємно на мене подивитися"!
23 Червня 2016, 00:16
Ото хай і 4 депутати від солідарності і голосують за свої проекти а всі включно з Музикою закликаємо послати їх подалі.Меншість не має ставити свої умови
23 Червня 2016, 00:22
коли Гайворонська складе мандат запитайте на сесії
23 Червня 2016, 00:39
Золоті слова.Просто прямо в яблучко........
23 Червня 2016, 01:26
Так ні, невірно зрозуміли ви, одросткі синьо-жовтого буряка - Матвійчук навпаки проти закриття шкіл!!!
23 Червня 2016, 12:11
Фінансувати ті школи також громади будуть? Цікаво звідки?