Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Освячення нового храму на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» в селі Ясенівка
Освячення нового храму на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» в селі Ясенівка

У Рожищенському районі освятили нову церкву

17:10 24.09.2018
3691

На Волині освятили новий храм на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця».

Освячення нового храму в селі Ясенівка Рожищенського району відбулось 23 вересня, - йдеться на сайті Спілка православних журналістів.

Від моменту закладки першого каменя до освячення престолу минуло менше п'яти років.

Храм на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» став першою церквою, збудованою в Ясенівці за останні 500-600 років. За словами настоятеля священика Андрія Грисюка, який служить також на ще одній парафії Рожищенського благочиння, протягом декількох століть в історії села ніколи не було згадки про існування якогось храму. А будувати вирішили на ділянці, на якій колись був пункт медичної допомоги.

«Дуже багато для будівництва зробили місцеві спонсори, меценати, один з яких з'явився на світ саме на цьому місці, в медичному пункті. Коли громада вирішила будувати храм, розглядали два варіанта вибору ділянки, але зійшлися в результаті саме на цьому місці. І коли ковшем копнули землю, всі побачили, що в грунті виразно видно знак – хрест», – розповів отець Андрій.

Громада зводила церкву своїми силами, самостійно знаходячи спонсорів робіт. У день освячення престолу правлячий архієрей Волинської єпархії єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл вручив церковні нагороди настоятелю парафії, а також усім, хто зробив найбільші внески в богоугодну справу.

За словами отця Андрія, над збиранням грошей і на будівництві працювали дуже багато людей.
Коментарі
20 червня
Сьогодні
Вчора
18.06.2019
17.06.2019
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин