Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Як проросійські сили в Україні намагаються «знищити» Тимошенко
Як проросійські сили в Україні намагаються «знищити» Тимошенко

Як проросійські сили в Україні намагаються «знищити» Тимошенко

16:58 24.09.2018
762

З телевізійних екранів та газет щодня ллється бруд на Юлію Тимошенко. Хоча цей бруд багатократно спростовувався, провладні політики та так звані експерти продовжують поширювати брехню про лідера «Батьківщини». Так само хотіла дискредитувати її і минула влада Януковича.

Нині у США набуває нового розголосу судовий процес над Полом Манафортом, який за гроші Януковича та на користь Москви поливав брудом Юлію Володимирівну. Її звинувачували у зраді національних інтересів через газові контракти. Нині опоненти Тимошенко теж розганяють цю елементарну та проплачену брехню. Мета цілком зрозуміла – наповнювати інформаційний простір викривленими та брехливими повідомленнями, аби переконати українських громадян та європейську громадськість у законності переслідування Тимошенко і позбутися її як конкурента у політиці.

Як доводять матеріали цієї гучної в США справи, Манафорт у своїх діях, в тому числі пов’язаних із інформаційним обслуговуванням Януковича, свідомо та цілеспрямовано, як і Янукович, відстоював інтереси правлячої верхівки РФ. Якщо залежний від Росії Манафорт вів неабияку чорну кампанію проти Тимошенко, то нині немає сумнівів, що подібні дії були погоджені та освячені Кремлем.


Чотири з п’яти президентів України вважали «справою честі» атакувати та поливати брудом лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко. Спираючись на простих людей та борючись з кланово-олігархічною системою, для кожного з них вона була і залишається «кісткою у горлі».

На старті нової передвиборчої кампанії діючий Президент Порошенко вирішив реанімувати весь попередній арсенал чорного PR, напрацьований роками у боротьбі з Тимошенко. Складається враження, що зараз керівник держави намагається приклеїти ярлик «прокремлівського політика» на Тимошенко. Однак матеріали справи Манафорта доводять абсолютно протилежне: Кремль руками Манафорта як фактично своєї довіреної особи займався масштабною дискредитацією Тимошенко, яка за часи свого прем’єрства продемонструвала прихильність до союзу з ЄС та ідеї вступу до НАТО.

Саме за часів її другого прем’єрства почались переговори з Євросоюзом і зроблено перші кроки до асоціації та зони вільної торгівлі з ЄС, що не відповідало інтересам Росії, яка свідомо сприяла дискредитації найбільш активного проєвропейського політика. Інформаційно та політично зачистити Тимошенко означало прибрати з політичної сцени реальну європейську ідею в Україні.

Сьогодні важливо, аби ніхто не забував, що поливання брудом Тимошенко – це діяльність проросійських сил в Україні. Вибори Президента 2019 року визначать: новим главою держави стане проукраїнський політик нового ґатунку, що ліквідує клани та відновить справедливість, чи прокремлівський засланець, який поверне Україну у лоно «руського міру».

Олег Постернак,

кандидат історичних наук

Коментарі

Лілія Я

19:33 24.09.2018

Тимошенко уже давно сама себе знищила.Своєю ненаситністю,брехнею,лицемірством,АРТИСТИЗМОМ.........

руслан

21:36 24.09.2018

чому немає позначки "політична реклама " !!!

Таня

08:15 25.09.2018

Хто вам платить за рекламу тієї аферистки противно читати ви що зовсім глупі і нічого не розумієте

Василь

08:58 25.09.2018

Підтримую думку коментарів

ВМ

09:02 25.09.2018

ПАНІ КОРЕСПОНДЕНТ ,,, ТИ Б КРАЩЕ СМІТТЯ ПІСЛЯ ПАДІННЯ ЮЛІНОЇ РЕКЛАМИ ПОЗБИРАЛА

Харитон

16:26 28.09.2018

Справжні проросійські сили якраз викохують Юльку як президента, бо Путін спить і бачить її президентом, оскіль в нього достатньо компромату на неї, щоб зробити її "ручним" президентом.

15 грудня
Сьогодні
Вчора
13.12.2018
12.12.2018
11.12.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин