Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Вакцинація дітей
Вакцинація дітей

Невакциновані діти мають право на освіту, - петиція

19:00 23.09.2018
1570

Заборонити перешкоджання невакцинованим дітям відвідувати школи та дитсадики, вимагають в електронній петиції до Президента України.

Документ було зареєстровано у п'ятницю, 21 вересня. Нині його підтримало вже 1798 голосів з 25000 необхідних.

Автор петиції Гула Сергій Євгенович. У петиції йдеться, що згідно ст. 53 Конституції України Кожен має право на освіту, а саме: Повна загальна середня освіта є обов'язковою. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах.

Також читайте, Невакцинованих дітей не впускатимуть у школи та дитячі садки.

«Однак, спільним листом МОН І МОЗ від 06.09.2018 зазначається про недопуск невакцинованих дітей до закладів освіти, через відсутність щеплення, зсилаючись на ст. 15 ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб». Дана стаття забороняє відвідувати нещепленим дітям дитячі заклади. Однак дана стаття не нівіліює ст. 53 Конституції України, щодо недопуску дітей до системи освіти і шкільних закладів - обов'язкової загальної освіти.

Зважаючи на те, що Президент України є гарантом конституції, просимо Вас захистити конституційне право нещеплених дітей на обов'язкову загальну освіту, доступ до дитсадів та до системи освіти», - йдеться у документі.

Автор звернення також зазначає, що згідно з дослідженням авторитетних учених «констатує Алан Філліпс (США) зазначається про шкідливість щеплень, в ґрунтовному дослідженні «Суперечності між медичною наукою і політикою вакцинації». Виявляється, що інфекційні захворювання йшли на спад задовго до введення щеплень, поголовно щеплене населення страждає від епідемій, а програми масових щеплень спричинюють безліч хронічних імунних і нервових хвороб.

«До речі, у 2017 році в Україні після щеплень померли 18 дітей», - додає автор.

Коментарі
22 лютого
Сьогодні
Вчора
20.02.2019
19.02.2019
18.02.2019
17.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин