Свято в Рожищі починається!

19 Червня 2016, 11:58
3430

Поки ви ще десь ходите, на центральній площі Рожища уже починаються заходи з нагоди Дня міста!

О 12.00 стартують виставки і майстер-класи.

Наприклад, Тетяна Кідиба навчить вас розмальовувати печиво. Аби його можна було не просто з`їсти, а й насолодитися красою. 
Також цього дня буде представлена ціла низка виробів з хед-мейду:
- Лілія Озімок, рожищенська майстриня, запропонує вашій увазі іграшки, виконані в техніках амігурумі та тедді, аналогів яких у нашому районі, та що там у районі − в області, не знайдете;
- Людмила Шевчук, переконає, що печиво може бути не тільки смачним, а "художнім шедевром" . Запропонує вам медове-імбирне печиво від нашої майстрині;
- Зоряна Каткаускас, представить витончені різьблені свічки, звичайно ж ручної роботи;
- Ксенія Буднік, запропонує вашій увазі виготовлені американські бантики з репсу та обручі і заколки з фоамірану;
- Тетяна Ніщик, порадує око віночками, обручами, заколками, брошками та інші аксесуарами із фоамірану;
- Олена Кулик, покаже вам, що краватки і метелики можуть бути дуже оригінальними.

А ось, як виглядає початок свята нині.






1

1

2


 

Поспішайте! Нудьгувати сьогодні не доведеться нікому!

Коментарі
19 Червня 2016, 19:04
"Пир во время чумы"!!! Чи є совість у організаторів дійства??? В країні йде війна, щодня гинуть люди, а ці пройдисвіти влаштовують шабаш! Ганьба!!! Благі наміри щодо памятника? Так не такими методами - це раз! Два - війна уже закінчилась??? Які памятники? За державу треба думати, а не за власну кишеню!!!
19 Червня 2016, 20:03
Степан як тобі щось не так то дуй на схід до путінської чуми ш там собі гризи шишки разом з Януковичем.Державник блін........
19 Червня 2016, 20:34
Я думаю, ви шановний, і без війни були б не задоволені. Бо це вже в людини нутро таке : все не так, але як не знаю як ??? То цінуйте хоча б те, що інші роблять !! А в стороні стояти і "скавичати" це любий може ... А я впевнена, що ДЕНЬ МІСТА вдасться на славу !!! А всім не догодиш, звичайно, що будуть і не задоволені !!
20 Червня 2016, 02:08
Хто випустив на сцену пяного Бурого???
20 Червня 2016, 03:28
може тебе чмо забули спитати ? Бурий щоб ти знав -не вживає, напився - будь людиною.
20 Червня 2016, 03:37
Свято вдалося)
20 Червня 2016, 04:19
Треба цінувати що такі люди зробили свято веселою єслі не вони то цей день був не радісний!!
20 Червня 2016, 14:06
А гурт "Корінь МандраГори" взагалі молодці! Так тримати хлопці. Дякуємо Вам, що ви в нашому місті є. Гарно себе показали.
20 Червня 2016, 17:26
Звичайно, добре, що такі свята відбуваються у нашому місті. Але трошки все це недоречно, не в той час. Тільки ввечері оплакували Олександра Мельничука, після чого вночі ще й жахлива аварія сталася на місці, де монтувалися атракціони, де травмувалася, а через декілька годин відійшла у вічність молода людина. І на тому ж місці співати, танцювати і скакати... трішки не в тему... Перепрошую, це моя особиста думка...
20 Червня 2016, 18:02
Підтримую 0008 Цеж не в *ера ой мера дитя розбилось.... а бухнути де мали .... кошти на ремонти в садочках і школах відсутні а на святковий концерт Є. Та добра справа самооборони аж 5 тис. це набрата...
20 Червня 2016, 18:54
ви з будуна чи як??? Щось мова не в'яжеться...!!?
20 Червня 2016, 18:55
ви з будуна чи як??? Щось мова не в'яжеться...!!? А до чого тут школи до міської ради ? Вони фінансуються з субвенції держбюджету ???
20 Червня 2016, 19:44
Це дійство не було ,як свято , а проводилось , як благодійний захід. Планували це не за день і не за тиждень. Звичайно боляче , коли втрачаєш людей , які захищають Україну. Але відмінити це все було неможливо. Приїздили люди з різних куточків. А на рахунок того , що розбилась молода людина. Кажуть :береженого Бог береже. А сідати за руль в нетверезому стані і ганяти по місту , то можна? Ось і сталось .
20 Червня 2016, 19:55
собаки гавкають,,,,,,,караван йде......
20 Червня 2016, 20:35
Що ти мелеш? це страшна біда для рідних і близьких, а судити людину, яка відійшла у вічність не зовсім гуманно. Ясно, що не можна, але коли таке сталося, то треба віддати шану людині, а вчора всі німі були на рахунок того, що трапилося на площі вночі.Чому це приховали?? Тому що боялися, що менше людей прийде веселитися на місці страшної трагедії?? Тому що в людей є ще властиві людині почуття!!!
20 Червня 2016, 23:23
А що потрібно було сказати , що п'яна людина , яку не раз штрафували створила ДТП черз що і сам поплатився своїм життям ? Чи може ви будете нарешті вимагати від правоохоронців , порядку в місті ?
21 Червня 2016, 03:41
Ми будемо вимагати???? А за для чого ми на майдані стояли??? Хіба не для того, щоб був порядок і не тільки в нашому місті??? Чому від правоохоронців толку немає в місті?????? Це їх обов'язок!!! Ми не повинні вимагати - вони повинні це робити самі!!! І до чого тут "А що потрібно було сказати , що п'яна людина , яку не раз штрафували створила ДТП черз що і сам поплатився своїм життям ?"???? Просто треба було хвилиною мовчання пом'янути так сао як і О.Мельничука.
21 Червня 2016, 12:04
А він помер як Мельничук?
21 Червня 2016, 12:24
В кожного своє, Мельничук теж не в бою загинув. Просто треба бути людьми.
21 Червня 2016, 13:11
Ми люди , що не можу сказати про вас. Ми за померлих , загинувших людей молимось. І ви краще б помолились , ніж тут всіх обливати лайном
21 Червня 2016, 17:35
Ведуча постійно заставляла плескати Ковельському духовому оркестру. Рожищани в духовій музиці розбираються. За хороший виступ нагородять оплесками і без примусу.