В Рожищенському районі відбудуться командно-штабні навчання

17 Червня 2016, 13:30
1881

Про це стало відомо під час установчої наради, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Шкільний щодо проведення практичної частини командно-штабних навчань, які розпочнуться незабаром в районі, інформує сайт Рожищенської РДА.

Наразі всі служби цивільного захисту та об’єктів господарювання, які будуть залучені до командно-штабного навчання мають здійснити підготовку, яка буде визначена відповідними документами.


 

Завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Василь Фенюк  зауважив, що усі спеціалізовані служби району мають працювати  спільно та злагоджено для відпрацювання всіх можливих епізодів ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.



 

Навчання пройдуть з метою організації роботи штабів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій усіх рівнів: підготовки персоналу, техніки, оснащення пунктів управління, підготовки захисних споруд цивільного захисту  для укриття населення під час надзвичайних ситуацій, бойових дій та терористичних актів. Керівникам усіх служб цивільного захисту району було надано консультації. Активна фаза навчань планується на 23-24 червня 2016 року.

Коментарі
17 Червня 2016, 17:20
Половина цих п'яних харь вчора футбол на Євро в палатці Борулі дивилася... Яка їм сьодні нарада
17 Червня 2016, 17:27
Половина цих харь, як ти кажеш, вчора була в палатці Бурулі, але в позаробочий час. Ти ж теж там був, правда? То ти теж значить пяниця. Але не в цьому суть - суть в тому, що дана нарада була не вчора, а позавчора, 15 червня. Аналізуй і перевіряй інформацію, "знаючий")). А сайт знову молодець - оперативно працює. Редактура, в чому справа? Петручки вже ж немає - працюйте оперативніше і коаще, баласт зкинуто!
17 Червня 2016, 17:52
Щось я не поняв. А як це вони посміли державні гроші (читай свої зарплати) пропити не в мене в барі, а в якогось там борулі. Це просто неподобство. Всіх позвільняю к чорту....
17 Червня 2016, 18:09
Долюк, харе тут випєжуватись!!! Йди на роботу, є для тебе вакансія - посада глашатого вводиться.
17 Червня 2016, 18:32
По перше, не Долюк, а Дулюк. І якби ти реально був Вася Фенюк, то ти це точно знав би. По друге, Вася Фенюк такої дурні писати не може, бо до цього часу (а вже минуло 15.00) він те що в п'ятницю, а в будь-який робочий день вже спить п'яний. І так останніх 20 років. По третє, один хрін всіх вас позвільняю, нероби
17 Червня 2016, 18:44
Аркадій, ти шолі під "Шкільним" пишеш?
17 Червня 2016, 18:48
Здаюсь, ти мене розкусив
18 Червня 2016, 20:07
Позор державній службі і тим хто її очолює в нашому районі. Диму без вогню не буває. Скільки це вже може тривати?
18 Червня 2016, 22:17
Оксаночко, що саме ти маєш на увазі пишучи "диму без вогню не буває"?