Люди в білих халатах: в районі відбулися урочистості з нагоди Дня медика

17 Червня 2016, 11:10
4118

Цього дня вони не ховали обличчя під медичною маскою, проміняли білий халат на вечірні сукні та костюми. Теплі слова, вітання, побажання і невеличкі подарунки – все для них, для медичних працівників.16 червня в районному домі «Просвіта» вітали медиків. Вшанувати ескулапів завітала районна та міська влада.

«Професія медика – благородна, адже ви даєте надію на порятунок тим, хто до Вас звертається. У цей не легкий час війни ми робимо все, щоб забезпечити Вам гідні умови праці. Щиро дякуємо за нелегку, але таку потрібну роботу, яку виконуєте щодня! Бажаю здоров'я, наснаги та вдячних пацієнтів!», - зауважила Інна Гайворонська, голова Рожищенської РДА.



 

Для хорошого настрою – вітання і дотепні жарти від керуючого справами райради Анатолія Матвійчука та міського голови В'ячеслава Поліщука.

«Я тепер розумію, чого Ваш керівник, головний лікар Володимир Мосійчук молодіє – стільки цілющої краси навколо! Я бажаю Вам здоров'я, сил, терпіння», - вітав зі сцени Анатолій Матвійчук.

Про свій невеличкий стосунок до медицини пожартував і В'ячеслав Поліщук, Рожищенський міський голова.

«Як ніхто, я знаю наскільки важка і відповідальна робота лікаря. Моя дружина і теща – медики. Я, правда, не лікар, але коли мені скаржаться, що болить голова – пігулки призначити можу, - пожартував градоначальник, - щастя, миру, здоров'я, достойної зарплати!», - побажав В’ячеслав Поліщук.

Представники влади вручили найкращим послідовникам Гіппократа подяки та почесні грамоти.




 

Привітав колег та підлеглих Володимир Мосійчук, головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги», крім подяк та грамот – невеличкі подарунки від профспілки. Не забули про колег і представники Рожищенської районної організації товариства Червоного Хреста, вітав зі сцени Євген Станько, голова організації.





 

Після вручення відзнак – святковий концерт. Зі сцени лунали пісні та вітання у виконанні артистів районного дому «Просвіта». Завершив урочистості виступ оркестру народних інструментів Рожищенської музичної школи.




1

1


1



1

1

1

1




1

 

Коментарі
17 Червня 2016, 14:49
Тошнило трохи від ведучої
17 Червня 2016, 14:59
Професійне подання тексту та поставлений голос. Приємно було слухати.
17 Червня 2016, 15:52
До медика: Ой, бідося. То може ви беремчаті, тахлеточки спеціальні попийте, ратуйтеся якось, ви ж доХтур.
17 Червня 2016, 18:21
Дорогі рожищани!!!!! Наталочка Марценюк професіонал своєї справи. Вона для вас викладає душу і серце. Кожен її сценарій є індивідуальний. Вона артистична, комунікабельна, творча особистість. Ну і що, шо вона трошки картавить, але погодьтесь це ні крапельки не мішає для гарного представленні артистів та побажань. і не потрібно мене в цьому переконувати, я була на тому концерті і все чула. А кому не подобається то прошу не приходити на свято. <br/>Наталочка, ти сама найкраща. Так і тримати!!! Ні на кого не звертай увагу ти молодчинка!!! Ти СУПЕР!!!!!!!!!!!!! МИ ТЕБЕ ЛЮБИМО!!!!!
17 Червня 2016, 18:37
Це може ви Панасівна. Дякую, що виправилися.
17 Червня 2016, 18:57
А чому на концерті не було працівників лікарні?Вони ж також медики?
17 Червня 2016, 19:37
Ненавидить начальниця Наташку, але нічого зробити не може, то взялася тут гидити, думає люди не зрозуміють, що то вона. А сама вже разів три спалилася.
17 Червня 2016, 23:30
А не було працівників лікарні тому, що ніхто їх туди не запросив. У нас же тепер всі почесті і слава первинній медико-санітраній допомозі. А лікарня так собі - збоку пробігала.
17 Червня 2016, 23:31
Перепрошую - закралася помилочка - медико-санітарній, так вірно
18 Червня 2016, 00:16
А дійсно, а де Редзій В.С., де його працівники ?? Що це за маски шоу ?? Що, страйкували то в немилість районному керівництву попали!!!!
18 Червня 2016, 00:18
Тож працівники лікарні самі сказали що їм концерт не потрібен, і статтю написали по цоьму поводу. А тепер кажуть що їх не запрошували...
18 Червня 2016, 01:53
Назва статті совкова якась - люди в белых халатах. Шо нічого оригінального не прийшло в голову
18 Червня 2016, 01:55
проміняли білий халат на вечірні сукні. Де вечірні сукні? І чого проміняли і за скільки?
18 Червня 2016, 12:04
Просто в Районі медицина нікому з чиновників не потрібна. А Редзій з Мосійчуком ніяк не поділять хто з них головний по охороні здоров&quot;я в районі-гризуться постійно.Крайні як завжди рядові працівники.Хоча по великому ділу і один і другий забили на медицину.Думають лише про ремонти власних кабінетів та власні зарплати.Вже давно пора гнати того Редзія-нічого доброго не робить-одна показуха.А Мосійчук хай іде на пенсію .Великі &quot;керівники&quot; один щодня їздить службовою машиною з Луцька-одну новеньку вже розбив -п&quot;яний .Мосійчук щодня аналогічно катається з Щурина.НЕЗАМІНИМІ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????
19 Червня 2016, 00:09
Це вам особисто сказали працівники лікарні, що їх не треба вітати? Дійсно ЦІКАВО
19 Червня 2016, 16:03
Чому розмістили фотографії артистів, а медиків лише одне фото і те не повністю! Честь кого свято? Навчіться гарно статті оформлювати!
30 Червня 2016, 01:42
Самооборона бралася міняти. ЦРЛ і м'яко <br/> кажучи вс....ся ,..