ФутболНаРайоні: огляд матчів заключного туру районних змагань з футболу

21:00 17.09.2018
743

Відбулися матчі заключного туру районних змагань з футболу сезону 2018 року.

У Кубку Ліги дострокову перемогу святкував Кременець, то ж гра аутсайдерів Переспи й Жидичина мала лише вияснити, хто буде не останнім в Чемпіонаті.

Пересопцям була потрібна перемога і вони її здобули більш, ніж впевнено - 3:0.

Турнірного значення не мав поєдинок в Копачівці, адже команда господарів за 4 тури до фінішу стала Чемпіоном, а гості з Рудні дещо пізніше оформили «срібло». Тим не менше гра пройшла на зустрічних курсах і вболівальники отримали задоволення від улюбленої гри. Виграш за «Торпедо» 2:1.

Ключевим матчем туру став поєдинок в Духче, де місцевій команді була потрібна виключно перемога, щоб стати третіми. Опонентом духчуків був ФК «Топільне», який теж боровся за «бронзу» і гостям треба було для цього не програти. Господарі швидко відкрили рахунок, але вже на перерву пішли при 2:1 на користь гостей.

Реноме фаворита тополяни підтвердили та у 2-му таймі, забивши ще раз.

Загальні 3:1 підсумували, що «бронзовим» призером цього сезону все-таки стало Топільне.

У Чемпіонаті Волині був зіграний 3-ій тур. До Рожища в статусі фаворита завітав ФЦ «Ковель». Самовпевненість гостей, які прибули на гру не основним складом, могла коштувати їм залікових балів.

Рожищани не зніяковіли перед «грізним» суперником і дали гостям справжній «футбольний бій». Але досвіду для позитивного результату нашим землякам, на жаль, забракло. У підсумку програш 1:2 при непоганій грі.

Досвідченому учаснику обласних змагань копачівському «Торпедо» забракло - іншого везіння та концентрації.

У Ківерцях «торпедівці» вели після першого тайму 2:0 і здавалось, що перша перемога сезону так близько. На початку другої половини гри гості «розтринькали» масу гольових моментів і у відповідь пропустили з рикошетом і з пенальті. Зі свистком арбітра 2:2 і лише одне очко в позитив.

В наступному турі «Торпедо» зіграє з НФК «Колос» (Іваничі), а команда міста Рожище прийматиме «Шахтар» з Нововолинська.