Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«За два роки жодної програшної справи», – Сергій Лясковський

09:00 16.09.2018
2431

Працівники Рожищенського бюро правової допомоги прозвітували про виконану впродовж двох років роботу.

Нагадаємо, структурний підрозділ Рожищенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який функціонує в місті Рожище по вул. Незалежності, 60, відкрив двері для відвідувачів 1 вересня 2016 року.

За ці два роки назбиралось чимало досягнень, працівники бюро надали правову допомогу 1200 громадянам.

Зокрема, фахівці проводили різноманітні роз’яснення і консультації з питань законодавства, сприяли досудовому врегулюванню цивільних та адміністративних спорів, надавали допомогу при розгляді спадкових, сімейних, трудових, адміністративних та земельних спорах.

В основному рожищани, які зверталися за консультаціями до Рожищенського бюро правової допомоги, турбували питання сімейного права, соціального захисту, виконання судових рішень та різні житлові проблеми.

Найбільше до бюро правової допомоги звертаються малозабезпечені люди, демобілізовані військовослужбовці та особи з інвалідністю.

«Робота бюро, це не лише надання консультацій та представництво інтересів у судах. Наша робота, це, передовсім, нагадування суспільству про те, що є люди, які готові прийти на допомогу, вислухати, підтримати.

Вихід є завжди і саме пошук цього виходу є головним завданням бюро правової допомоги», - зауважив під час виступу керівник відділу «Рожищенське бюро правової допомоги» Сергій Лясковський.

Також керівник наголосив, що індикатором роботи бюро є висока довіра громади, а також визнання органами державної влади та місцевого самоврядування фахової професійності спеціалістів, що тут працюють.

Тож працюючи для людей і заради людей працівники бюро віддаються на повну. Мабуть, тому за два роки роботи можуть гордитися власними досягненнями та жодною програшною справою у суді.

«Рожищенське бюро правової допомоги за два роки своєї роботи завоювало довіру мешканців міста та району, зруйнувало стереотип про те, що безоплатне це неякісне. У людей з віддалених населених пунктів з’явилася реальна можливість безоплатно отримати кваліфіковану правову допомогу. Ми завжди йдемо на зустріч рожищанам у будь-яких питаннях. І сьогодні можу щиро зізнатися, що за два роки нашої роботи у нас жодної програшної справи, - додав Сергій Лясковський.

Також фахівці бюро постійно організовують правопросвітницькі заходи. Виїжджають у найвіддаленіші населенні пункти, планують та беруть участь в реалізації право освітніх заходах для дітей та молоді, професійних та соціальних груп, консультують у межах роботи дистанційних та мобільних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги.

На завершення свого виступу Сергій Лясковський зауважив, що система надання правової допомоги в Рожищі й надалі розвиватиметься, та плануватиме свою роботу ще якісніше, аби охопити ще більше людей, які потребують правової допомоги.

Коментарі
17 лютого
Сьогодні
Вчора
15.02.2019
14.02.2019
13.02.2019
12.02.2019
11.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин