Призначено керівника Рожищенського відділення поліції

14 Червня 2016, 17:20
5134

Керівником Рожищенського відділення поліції ГУНП у Волинській області призначений підполковник поліції Басалик Олександр Іванович. До призначення на цю посаду він очолював Ківерцівський відділ поліції ГУНП у Волинській області.

Новопризначеного керівника структурного підрозділу особовому складу представив т.в.о. начальника управління кадрового забезпечення ГУНП у Волинській області Сергій Бурмеха.

Коментарі
14 Червня 2016, 21:14
І петиція міської ради не проканала. Чи "ПОРЄШАЛИ"?
14 Червня 2016, 21:16
Так цей алкаш не пройшов атестацію.
14 Червня 2016, 21:24
Взагалі то порішала сама держава, атестації підлягали працівники, які приходили з міліції в поліцію, а тут спочатку попереводили всіх в поліцію, а потім призначили атестацію, такий собі правовий казус.Такшо анекдот і популізм в дії.
14 Червня 2016, 21:35
Щодо петиції... Хтось має тепер призадуматись і дивитись під ноги)))
14 Червня 2016, 22:00
Вітаю! Так тримати
14 Червня 2016, 22:55
Вітаю Олександре Івановичу!!!
14 Червня 2016, 23:23
Радий що він вернувся..... Зараз застілля, б*ки, бій*и, криш*вання, вима*ання, ось наш доле херой, аж заскучив без його політики чесності. Бажаю: натворити, сісти, конфіскація, організовано злочинна діяльність. Все пасує. Ви робіть так дальше... атестовані..... тьху...
14 Червня 2016, 23:25
квіти як для похорон...... лежать і біля їх ..... товпа.......
15 Червня 2016, 00:12
Мабуть під ноги треба тепер дивитись начальнику бо увага тепер до нього буде більша . А колектив немов на траурному заході.
15 Червня 2016, 00:25
судя з фото колектив сумний вид має ото сьогодні набухаються
15 Червня 2016, 00:53
Це ж фото працівників Ківерцівського відділу! Не дуріть народ...
15 Червня 2016, 01:08
Так редакція у нас - Оксана Петрук - найвидатніший і найвизначніший редактор, редактор усіх часів та народів!!! Що не стаття - то конфуз, хто її і за що тримає???
15 Червня 2016, 02:52
Сьогодні окрім Басалика в Рожищі на посаду Ківерцівського відділу поліції ГУНП у Волинській області призначали і капітана поліції Столярчука Юрія Миколайовича. Тому, для тугодумів, тут присутні і працівники Ківерцівського відділу!!! І ще одне! Якщо Оксана Петрук тобі наступила на мозоль, то не треба в кожному коменті її згадувати. А то аж тхне від вас отим боягузтвом! Маєш питання до неї - іди вирішуй з нею особисто. А не як сцикло скиглиш під забором. То як же треба боятися жінку, щоб от так скавунчати і людям не дати нормально почитати інформацію. Вже хоч не позорся! Вибачте Редакція за образливі слова, але не видаляйте цей комент, хай всі бачать, що свої особисті образи треба виясняти з людиною, а не стукаючи своїми карявими пальчиками по клавіатурі!
15 Червня 2016, 03:08
Таки правда, перетворили сайт на не знати що. І обсирають тільки. Ти своє рило в дзеркало бачило? Ти ж в житті нуль без палки. Навіть якщо посаду займаєш. Гнити тобі і не перегнити, як не змінишся
15 Червня 2016, 13:12
За два роки жодного в районі не звільнили - оце порука. Це і є організована, корумпована злочинність в районі.
15 Червня 2016, 13:20
Завдяки такому сайту ми можемо побачити та обговорити прогнившу, стару, корумповану систему району. Зараз обговоримо, потім почнем змінювати. Не знаю хто така Оксана Петрук, але вона молодець якщо створила в районі таку платформу. Для адміністрації ще одна стаття витрат, треба ботів кормиТи.
15 Червня 2016, 13:58
Цей сайт створила точно не Оксана Петрук, Оксана Петрук досить вдало його знищує.
15 Червня 2016, 15:13
Как етот мусор вернулся?
15 Червня 2016, 16:27
Так повернувся. Мусорюга. Хто-хто ну Басалик-це "жесть". Алкаш-алкашом. І петиція рожищенської громадськості не подіяла оце кришу має.
15 Червня 2016, 16:27
Так повернувся. Мусорюга. Хто-хто ну Басалик-це "жесть". Алкаш-алкашом. І петиція рожищенської громадськості не подіяла оце кришу має.
15 Червня 2016, 16:27
Так повернувся. Мусорюга. Хто-хто ну Басалик-це "жесть". Алкаш-алкашом. І петиція рожищенської громадськості не подіяла оце кришу має.
15 Червня 2016, 17:00
Вітаю!!! Раді
15 Червня 2016, 18:18
Що мудакі не подобається що Басалик повернувся назад на нари вас відправить,от і поливаете гряззю,бійтеся.Так тримати Олександр Іванович,а всяка непотріб нехай тепер переживае.
15 Червня 2016, 19:23
Долюк, закрий морду, лучше розкажи за що живеш?
15 Червня 2016, 19:41
Не Долюк, а ДУлюк
16 Червня 2016, 00:48
Єй,писаки,інфа стара,як ви та й не знаєте що Петрук давно вже не редактор.Вона на Громадське повернулась
16 Червня 2016, 15:15
Та хай собі пишуть) А я читаю і насолоджуюся)
16 Червня 2016, 16:42
Гей ти дурню(жополиз засраний)! Нехай відразу і починає: з себе, брата, баті і т.д. і т.п.
16 Червня 2016, 20:50
Та кто етого мусарка боится. Он уже рынок разогнал.Всех тут посадил,насмешил.
16 Червня 2016, 20:53
А до чого брат і батько? Їх то чого сюди приплели? Більше нема про що говорити?
17 Червня 2016, 00:11
Вам так нездається що Басалик якийсь на фото недолюстрований, чи з бодуна?
17 Червня 2016, 17:07
А щуку кинули у річку..................
17 Червня 2016, 17:37
Да він такий по жизні, фото навіть прикрашає...
17 Червня 2016, 17:38
бо батько хабарник, але це недоказуємо, а брат вже по п'яні стільки людей вгробив, що просто атас...
21 Червня 2016, 19:12
Але ви чогось ще живете?Вас же не вгробив?.І взагалі багато людей його поважають і звертаються тільки до нього.
21 Червня 2016, 19:12
Але ви чогось ще живете?Вас же не вгробив?.І взагалі багато людей його поважають і звертаються тільки до нього.
21 Червня 2016, 19:27
І правда, чого ви ще батька сюди точите.Він розумна і шанована людина в лікарні.Він справжній лікар.