Рожищенські "радикали" розчистили пляж на Конопельці

12 Червня 2016, 19:05
4192

Приклад з громадськості, яка наводить щосуботи лад на пляжі біля одного зі ставків на Кубанях у Рожищі, перейняли і політики.

 «Якщо ми самі цього не зробимо, то ніхто не зробить це за нас!» – саме з таким гаслом зібрались партійці Рожищенської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка, щоб довести до ладу пляж на річці Конопелька біля села Носачевичі. Це місце відпочинку полюбляють не тільки жителі навколишніх сіл, а й рожищани.

«Писати депутатські запити, звернення, просити від влади допомоги... ми не стали, марна справа, та й час зараз такий, що хочеться, аби настав мир, а все інше власними силами можна зробити», - каже один із "радикалів", депутат райради Володимир Потапчук.

«Хтось приніс лопату, хтось бензопилу, сокиру, ще щось. І всі ми разом вичистили пляж, визбирали залишене сміття, дістали з водойми пляшки. Крім того, обрізали гілля, що заважало проїзду до місця відпочинку, зарівняли ями. У планах зробити пляж з бесідками і лавочками, щоб місцеві жителі та містяни мали де відпочивати. І дітвора, щоб не тільки сиділа в Інтернеті, а й ловила рибу вудкою, як ми колись у дитинстві з вами», - каже Потапчук.

Прибирали на Конопельці дружньою компанією у складі Сергія КотюкаПотапчука Володимира, Матвійчука Володимира, Потрапелюка Юрія, Григор’єва Ігоря, Кобзаря Сергія, Поліщука Володимира, Дмитрука Валерія

Додамо, що депутат міської ради Ігор Григор'єв також впорядковував пляж на Кубанях.

Ті, хто прибирає, просять мешканців району берегти результат їхньої праці і залишатися людьми в місцях відпочинку.






 

 

Коментарі
12 Червня 2016, 22:27
Молодці. Як би кожна політична сила так працювала... нам з вами жити було краще. Дякую
12 Червня 2016, 22:29
доволі цікаві факти https://www.facebook.com/kunduz.rocity/posts/292073411126170
12 Червня 2016, 22:49
Ми - виборці м.Рожищ дякуєму ПОТРАПЕЛЮКУ Юрію Віталієвичу за проявлену допомогу, <br/>Хай вам Бог зішле здоровля і вашій родині,<br/>Хай вам Бог в кожнім ділі допомагає.
13 Червня 2016, 00:03
чисто не там де прибирають а там де не смітять
13 Червня 2016, 00:03
Молодці! Так тримати!
13 Червня 2016, 00:06
Котюк стільки вкрав піску в Носачевичах що міг би за власний рахунок облаштувати відпочинкову зону на пісковій
13 Червня 2016, 00:22
Буде зроблено.... а ти в колгоспі скільки вкрав.....
13 Червня 2016, 00:23
тут цікавіше https://www.facebook.com/kunduz.rocity/posts/292073411126170
13 Червня 2016, 01:14
я колгоспу не застав
13 Червня 2016, 01:50
Приємно бачити Нашого депутата обласного рівня за таким заняттям, Це приклад для інших ,Щиро дякуємо за добрі справи в нашому краї, Сергію Сергійовичу і Вашим однопартійцям!
13 Червня 2016, 02:30
ще б зробити більший пляж на козачці, а то 2 метри аршулік виділив, і всі там і діти і дорослі і собаки,((((((((
13 Червня 2016, 04:07
не дописала. такі гарні фото. чуть не впісялася.
13 Червня 2016, 10:27
Прокопчук як був депутатом то тільки собі на мальованці ставка вирив, а громаді зуські. Ще його дорну*а дружина на святі мангали перекидала, за замлю вони не платять а територію кусок собі забрали...
13 Червня 2016, 10:29
А скільки Котюком зруйновано доріг. Возить пісок вдень і вночі заробляючи мільйони разом із Хведчаком.
13 Червня 2016, 11:01
Не хочу захищати когось, но будьте ОБЄКТИВНІ<br/>Сокіль - Патлашинський вхайдохав дорогу на Сокіль і що... кар&quot;єра покинув, рекультивації не зробив і що... заборгованість по податка і ладно...<br/>Крижівка - зруйновано дорогу на Крижівку і що... замулив хорошу водойму так мив пісок, тай ладно....заборгованість по податка, ні не чули... рекультивація, відсутня, що могли тей зройнували....
13 Червня 2016, 11:13
От пиши тут про щось хороше... Все-одно, обплюють, обгадять, висміють... Молодці хлопці. Зробили. Як би ми всі не патякали, а хоч по трохи робили - не жили би так. А те, що хтось там щось зробив раніше, то і ми всі, мабуть, не ангели. Судіть по справах, які творяться нині.
13 Червня 2016, 15:29
До виборів ще далеко, хватить піаритись, краще попрацюйте в радах, щоб дороги зробили, школи не закрили.
14 Червня 2016, 12:33
Особисто бачив результат роботи &quot;радикалів&quot;. Те що вони зробили гідне подяки. просто захотіли і зробили. не язиком ,а лопатами. Респект і уважуха!
14 Червня 2016, 19:18
чому лопати, а не вила?
14 Червня 2016, 23:26
пісок... холера.......