В Рожищенському районі заготовляють ліс, незважаючи на заборони

11 Червня 2016, 21:20
3336

10 червня між селами Немир і Мар’янівка Рожищенського району представники ГО «Зелений Тризуб» виявили вирубку лісу. Про це повідомляє Громадське.Волинь.

Близько десятка чоловіків розпилювали колоди сосни і навантажувачем складали на вантажівку, яка, за словами водія, далі мала прямувати на українсько-польський кордон. На місце події викликали слідчо-оперативну групу Рожищенського відділення Ківерцівського відділу нацполіції.

Старшим на місці рубки був майстер лісу, який, щоправда, не мав при собі жодних документів. Згодом на вимогу поліції прибув лісничий Віталій Ксенюк, який привіз лісорубний квиток, виданий 20 травня, і представник Державної екоінспекції Сергій Михальчук. Останній підтвердив, що санітарні рубки заборонені з 1 квітня по 15 червня. 

Співробітники поліції відібрали пояснення і зобов’язали розвантажити ліс під розписку лісничих. Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

 

Коментарі
12 Червня 2016, 00:40
Музика з Гайворонською тільки святкують.Напевно відвертали увагу.
12 Червня 2016, 00:48
Може ви б ще подивились незаконний видобуток піску в районі?
12 Червня 2016, 00:56
добре що хоч не написали що музика і гайворонська рубали сокирами дерева, бром не позорся
12 Червня 2016, 01:19
Музика і гайворонською все це не бачать. Вони дуже дружать з ярмолюком.
12 Червня 2016, 01:34
а на території якої сільської ради ця рубка лісу?
12 Червня 2016, 02:03
як завжди влада не при ділах
12 Червня 2016, 02:50
на території переспівської ради голова віктор лукянчук
12 Червня 2016, 11:53
Зараз Ярмолюк все замне. Вони всі між собою пов'язані. Кожен має з того вигоду. Недаремно кажуть, що скоро на Волині лісу не буде.
12 Червня 2016, 12:28
Хай розбирається сільський голова йому належить територія
12 Червня 2016, 19:16
а ще в нс паркуються де попало,податків не платять,люди не оформленні,СУБСИДІЇ ФАНДИЧ ОФОРМЛЯЄ НА ПРАВО ТА НА ЛІВО,СМІТТЯ ДЕ НЕ ПОПАДЬ КИДАЮТЬ,ТО МОЖЕ ПЕТРУК ЗА ВСІМ ЦИМ ДИВИТЬСЯ?А ТІ ХТО ОТРИМУЄ ЗАРПЛАТНЮ І ПОВИННІ ЗА ЦИМ ДИВИТИСЬ КУДИ ПОВИННІ ДИВИТИСЬ...БРРРР,ТАФТОЛОГІЯ ЯКАСЬ,ЩОСЬ В ЦЬОМУ ЦАРСТВІ НЕ ТАК
12 Червня 2016, 21:55
Я туд дивлюсь ВЛАДУ жаба давить ... ви краще зробіть для людей а не критикуйте Осану Петрук. Вона від вас усіх намагається це кодло розворушити і побороти... но наразі безрезультатно ,у з"вязку з тотальною корупцією у рда та райраді. Про сільські ради та їх голів помовчу за тих уйо*ів.... скоро буде
12 Червня 2016, 23:41
А хто така ця Оксана Петрук? Вона що, уособлення справедливості і чистоти? А щодо корупції в РДА та райраді - факти, факти, факти, а не тупа звіздьож! Чи то ти сама Оксана Петрук тут пишеш на три фронти???
12 Червня 2016, 23:43
А ти хто Музика чи Шкільний?
13 Червня 2016, 00:15
І ні Музика і ні Шкільний. А що, заїло, взяло за живе? Значить правда!
13 Червня 2016, 02:27
А це відео якраз одне із фактів .І якби було б більше таких свідомих людей як Оксана то можливо б ми щось поміняли.А так на жаль всі ми знаємо про "факти" і мовчки спостерігаємо та ждем коли щось змінеться.
13 Червня 2016, 03:00
Це відео яким боком до РДА чи до райради? А щодо свідомості Петрук - не знаю, не чула, не можу підтвердити... Одні кажуть що свідома, інші що не дуже, що корислива... Кому вірити?
13 Червня 2016, 03:16
Поважаю Оксану Петрук! Це справжня журналістка - правдива та справедлива. А те, що комусь "коле" - це їй плюс, значить на вірному шляху! Успіхів вам Оксано!!!!!
13 Червня 2016, 04:13
жога, не палися!
13 Червня 2016, 05:10
А тим боком що з усіх боків беруть хабарі( і в РДА і в лікарнях і при вступі у виші і вирубують ліси і копають бурштин -нічого не змінилося все ще з більшим розмахом).
13 Червня 2016, 11:26
Оксана Петрук справедлива?цирк та й годі
13 Червня 2016, 11:47
От, як було ти нулем, так і будеш. А від заздрості скоро луснеш!!!
13 Червня 2016, 12:09
болить правда вона така
13 Червня 2016, 19:44
Про які чесноти Оксани Петрук можна говорити, коли невідомо Петрук вона чи Ковальчук??? Якщо це одна і та ж - то це пройдисвітка і вертихвостка, використовує усіх і вся заради власної вигоди, повірте, знаю про що говорю, колись я стикалась з її принциповістю... Там один принцип - власна вигода!!!
13 Червня 2016, 21:07
підтримую на всі 100-це правда
13 Червня 2016, 21:20
При чім тут Оксана Петрук. Суть питання вирубка лісу заборонена законом. Голова Переспи лукянчук має пилораму в Тихотині ліс там пиляють продають. лукян член самооборони чому не має реакції питання риторичне . Лісничий майстер лісу еколог та сільський голова в долі уже сьогодні порішали в поліції. Завтра в поліцію буде призначений одіозний басалик. А на війні гинуть герої а ці мразі рішають діла.
14 Червня 2016, 00:46
Яка нах самооборона??? Це пройдисвіти і прихвостні остались там самі. нормальні пішли вже звідти, а такі як петрук і самооборона - два чоботи пара!
14 Червня 2016, 01:18
Факти в студію! Інакше це просто трандьож.
14 Червня 2016, 14:54
Факти? Пліз - вона Ковальчук чи вона Петрук? Роздвоєння особистості? Палата №6!!!
14 Червня 2016, 22:16
і це каже якесь до! Яке ше не знає до воно чи вже після))))))))
15 Червня 2016, 00:18
А техніка яка вивозила ліс Вітька Лукянчука авони роблять Оксану Петрук виновату що ліс крадуть