Хто смітить, той не прибирає, або "Кубані. День четвертий"

11 Червня 2016, 15:00
2272

Вже четверну суботу поспіль, ініціатори разом із небайдужими рожищанами прибирають ставки. І хоча чоловіків небагато, працюють вони злагоджено та дружно. Не чекають, хто більше прибере, а один-одному йдуть на допомогу. Та мова сьогодні не про це... 

З часу коли почали прибирати Кубані, все більше на чисті, обкошені місця приходить відпочивальників. І все б нічого, коли б після їхнього "культурного" відпочинку не лишалися купи сміття. На жаль, коли кореспондент Район.Рожище прибув на місце, то активісти вже все поприбирали.

Прикро, що люди не тільки не допомагають в окультуренні приставкової території, але й додають ще більше роботи. Невже так важко після відпочинку на природі прибрати за собою сміття? Адже, неподалік висить спеціально прилаштований мішок для непотребу. Пляшки, як пластикові так і скляні, обгортки від чіпсів, сухариків, морозива... Все це вітер порозносив по всій території. Не забули "поціновувачі" відпочинку на природі, "пригостити" і рибку відходами.

Факт, що той хто прибирає, гадити не буде. А того, хто звик жити в смітті, вже, мабуть, не перевиховати. Маємо те, на що заслоговуємо.






 

Коментарі
12 Червня 2016, 00:56
Це вже заїжджена тема, щось друге киньте, якусь хрєнотєнь щоб народ поміж себе гризся. А те що прибирають - молодці.
12 Червня 2016, 01:00
А що тут не так написано? Причому тут щоб народ гризся? Чи то в нас вже вирішена проблема?
12 Червня 2016, 01:13
Тут усе так написано, на диво написано усе так. Але специфіка сайту - скандали і теми для розбрату. Невже цього не помітно? От і підмахуємо редактора!
12 Червня 2016, 01:21
Може й так... Але ми ж то самі коментуємо, обзиваємо, ставимо вище себе... Запевняю Вас, якби вони написали про щось хороше - наші люди й там знайшли б з чого посміятися. Я думаю Ви зі мною погодитися, що ми надто злі в душі, заздрісні, підлі, лицемірні... А от на сайті все й вилазить на зовні. Страшно те, що можливо тут твій апонент виливає на тебе відро бруду, а завтра посміхаючись в лице говорить який ти йому рідний. Ми втратили добре серце. Зло породжує зло.
12 Червня 2016, 01:24
Так, ви праві!!! Отож тому й підмахуємо редактуру. Де гарні статті, де гарні новини? Де позитив? Цей сайт - це пята колона наче, а жаль, подавав гарні надії... Кажуть, редактор змінився... якщо так, то прикро...
12 Червня 2016, 01:27
Кажуть вода камінь точить. Пишіть їм і я впевнена, що Вас почують!
12 Червня 2016, 02:05
Так до кого писати??? Хто редактор?
12 Червня 2016, 02:21
Сюди [email protected]. В мене вийшло і у Вас вийде! А хто редактор - мені все-одно. Головне, що те що я просила поставили! Ви ж хочете про щось хороше написати? То хіба не однаково, хто те хороше буде ставити?
12 Червня 2016, 12:55
Не зрозуміло... Я маю робити роботу, з азами якої не обізнаний, а хтось за це отримувати гроші? Ні, так діла не буде... Хай редактура працює, або хай взагалі не працює...
12 Червня 2016, 14:08
Можливо я не правильно сказала - подавайте теми, які хочете бачити!
12 Червня 2016, 15:58
Даємо тему: "Фаховість засобів масової інформації у Рожищенському районі в контексті висвітлення рівня життя громадян в порівнянні двох років: 2016 та 2012".
12 Червня 2016, 19:08
Зтого як Ви коментуєте-видно,що ви грамотна та освідчена людина і в повній мірі могли б бути дописувачем на якомусь з інтернет ресурсів,питання в тому,чи Ви хочете цього?А на рахунок фаховості,то це так,вона в засобах масової інформації в нас відсутня))так само як і медичній,освітній галузях,правоохоронних органах,суді прокуратурі та й взагалі у всіх сферах життєдіяльності країни.Бо якби ми були усі фаховими,як Ви гпишете,то жили б як мінімум так,як живуть зараз Поляки чи Прибалти.А так,маємо те,що маємо...
12 Червня 2016, 19:20
А що таке Прибалти?
16 Липня 2016, 03:44
це прибалти