Рожище: поліція вилила 200 літрів браги та 15 – самогону

06 Вересня 2018, 13:50
7785

У місті Рожище поліцейські знищили 15 літрів самогону та 200 літрів браги.

На власницю незаконно виготовленого алкоголю правоохоронці склали адміністративний протокол, - про це журналістам Район.Рожище розповіли дільничні офіцери Рожищенського відділення поліції. 

Під час профілактичного відпрацювання в місті Рожище по вул. Кондратюка дільничні офіцери поліції в домашньому господарстві місцевої мешканки виявили та вилучили 15 літрів самогону та 200 літрів браги. Вилучене правоохоронці знищили на місці, а самогонний апарат - зіпсували.

На жінку поліцейські склали адміністративний протокол за ст. 176 (Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Правопорушниці загрожує штраф від 51 до 170 грн.

Коментарі
06 Вересня 2018, 17:20
Молодці! Ще на Шилокадзе у Монтани повиливайте нахрен!!
06 Вересня 2018, 17:30
Ні роздати біля Богдана спраглим і малоімущим і була б поліція з народом!
06 Вересня 2018, 18:45
Доброго дня газета! Доброго дня відвідувачі та всі присутні тут, звертаюсь уже не вперше, прошу мене підтримати та допомогти. Ситуація така, особа на імя Ткачук Любов, яка проживає вул. Толстого, будинок приватний -18, (поблизу району Граничної) неодноразово продає сурогатні міцні алкогольні напої, не маючи, а ні ліцензії, ні підтверджуючих документів та дозволу. Люди ходять від ранку та до години 23 вечора. Люди спиваються , руйнуються сімї. І тут можна багато говорити, але потрібно ділом. Будь ласка шановна поліція, та громада звернем на це увагу, адже ми Українці, ми здорова нація. Дякую. Слава Україні!!!!!
06 Вересня 2018, 19:31
Ви подумали перед цими вандальськими діями, як будуть на це дивитись спраглі? Вони слюньою вдавляться, а відповідати хто буде? )))
06 Вересня 2018, 19:53
То хай лікуються в наркодиспансері стають на облік, якщо цього не зупинити, то людей з алкоголізмом хронічної стадії все буде збільшуватись та збільшуватись, а це призведе до деградації як самої та особистої. Давно уже пора зрозуміти що алкоголізм - це хронічне захворювання , яке потрібно лікувати.По соц. медицині цифра вражає, а подивіться на дітей що відбувається їм нема куди подітися сидять під школи і нагло сьорбають наче соску ,, пиво,, тому задумайтесь шановний, вас легко можна вичислити по базі.
06 Вересня 2018, 21:07
Сволочі
06 Вересня 2018, 21:44
просто смішний! Для підприємців, які офіційно з ліцензіями, касовим апаратом торгують алкогольними напоями і не дай боже продадуть по касому апараті бутилку за меншу як 80 грн ціну, то штраф - 10000 грн. Незабаром мінімальна ціна за бутилку підніметься до 90 грн. А вот самогонщики не дадуть пропасти алкашам.
06 Вересня 2018, 22:27
Якщо, ти шановний вважаєш, що самогонщики це цілителі, то що тут можна говорити ,то хай далі люди пють травляться тею горілкою, мало того що їжа генно-модифікованна, то ще спиватись будем....закон чітко передбачає згідно пункту та статті недозволенність, але для вас це напевно бізнес торгувати і споювати націю, ви візьміть приклад з теї самої Польщі там нема такого пянства, злодійства, сексуальних домагань, а тут все стається що не раз інцидентів то через горілку. Досить бути байдужими, пора уже діяти згідно чинного законодавства.
06 Вересня 2018, 22:28
Люди підтримайте, допоможіть, люди спиваються змінюється психіка, руйнуються сімї, родяться не здорові дітки
07 Вересня 2018, 00:48
У нас взагалі ситуація плачевна.У селі Сокіл по центральній вулиці п'ять точок по продажу самогону та сурогату.Оковиту можна придбати в аптеці та магазині напроти сільської ради.А це ще не все.Ще п'ять точок по вулиці Дружби.Усі все знають і мовчать.
07 Вересня 2018, 00:48
У нас взагалі ситуація плачевна.У селі Сокіл по центральній вулиці п'ять точок по продажу самогону та сурогату.Оковиту можна придбати в аптеці та магазині напроти сільської ради.А це ще не все.Ще п'ять точок по вулиці Дружби.Усі все знають і мовчать.
07 Вересня 2018, 12:55
якщо ви маєте на увазі відгук НУ Й ШТРАФ то все якраз і навпаки - напевно мені треба було взяти в дужечки, що самогонщики не дадуть пропасти алкашам, це була іронія. Я за те, щоб закони діяли на всіх, а не тільки на підприємців і юридичних осіб. Дійсно нація спивається і деградується.
07 Вересня 2018, 13:53
штраф дійсно смішний, пані далі виготовить самогон і буде продавати. щонайменше потрібно покарання виправні роботи чи щось таке
07 Вересня 2018, 16:24
дякую за підтримку, молодці хлопці, це вже ідея, потрібно лиш почати діяти, як то кажуть гуртом зібратися і вивчити це питання. Дякую. Слава Україні!!!!
07 Вересня 2018, 19:46
А штраф і справді смішний!<br/>І як це &quot;зіпсували&quot; самогонний апарат??? Чому не конфіскували??
07 Вересня 2018, 20:21
Сухий закон за совєтів ,а самогон як сало і борщ це наше національне ,,як в інших країнах. Віскі ,текіла ,натурпродукт ,думаю що у бабусі реклами не було а когось жаба давить,порада якщо пєте самогон задайте салом
07 Вересня 2018, 20:29
Сухий закон за совєтів ,а самогон як сало і борщ це наше національне ,,як в інших країнах. Віскі ,текіла ,натурпродукт ,думаю що у бабусі реклами не було а когось жаба давить,порада якщо пєте самогон задайте салом ,наші діди пили самогон закушували салом з цибулею і віці за 70 любили жіно
07 Вересня 2018, 20:29
Сухий закон за совєтів ,а самогон як сало і борщ це наше національне ,,як в інших країнах. Віскі ,текіла ,натурпродукт ,думаю що у бабусі реклами не було а когось жаба давить,порада якщо пєте самогон задайте салом ,наші діди пили самогон закушували салом з цибулею і віці за 70 любили жіно
09 Вересня 2018, 00:31
Давно потрібно добре потрасти вул.24 серпня торгують тим смородом можна сказати круглосуточно , ходять як діти до школи рано ,обід ,ввечері .
09 Вересня 2018, 02:21
Самогони хто тепер тебе негоне ,краще самогон чим спіртяку розлиту в підвалах невідомого походженя