Рожище поглинув справжній смог

04 Вересня 2018, 21:30
6770

Не кожне місто із населенням у 14 тисяч може «похвалитися» таким явищем, як смог. А рожищани настаралися.

Світлини із задимленим містом у спільноті «Нетипове Рожище» розмістила Наталія Мосійчук.

«Рожищани схаменіться! Ви ж травите людей!!! Немає чим дихати!!!», - пише авторка.

Дійсно, останнім часом все частіше у місті починають диміти багаття. І це тільки перші дні осені, а що буде далі коли землю вкриє опале листя? Важко навіть уявити!

2
Фото Наталії Мосійчук
Фото Наталії Мосійчук

Фото Наталії Мосійчук
Фото Наталії Мосійчук

Фото Наталії Мосійчук
Фото Наталії Мосійчук

Коментарі
05 Вересня 2018, 01:27
Це триває вже 2 тижні.Діти не гуляють, неможливо дихати.
05 Вересня 2018, 01:29
А на що дивляться екологи? Де обіцяні штрафи? Чого мають всі задихатися то від диму то від сирзаводовського смороду?
05 Вересня 2018, 01:35
будемо всі боротися проти такого отруйного свавілля, побачивши дим - зразу викликаймо пожежних, може хоч так вплинемо на несвідомих рожищан, а пожежники нехай накладають штраф і оплату за прибуття машини паліїв.
05 Вересня 2018, 01:36
Ні дихати, ні повісити білизну сушити... А еколога катма коли треба! Приписи робляться лише тоді, коли треба звіт здавати? Чи як це розуміти?
05 Вересня 2018, 01:36
всі витрати на паліїв
05 Вересня 2018, 01:40
Якась скандальна та пані Мосійчук
05 Вересня 2018, 01:54
Це не пані Мосійчук скандальна...це просто знайшлася людина, якій не байдуже чим дихати.Бо це дійсно жах...не можна у вечері вийти на вулицю через паліїв...немає чим дихати.Мало того їмо Ґ...то щей дихаємо Ґ...жах,а не країна.А ще в Європу хочуть. Культури перше навчіться,а тоді кудись пхайтеся.
05 Вересня 2018, 01:55
Причому тут скандальна ? Та за такі речі і вашу бездіяльність вас вішати треба на видному місці разом з тими безсовісними , які всіх нас отруюють!
05 Вересня 2018, 03:54
Це що за слово "смог", мені бачиться, що це дим!
05 Вересня 2018, 05:08
Ну ось і що з такими робити??? На території приватного будинку навпроти нашого (Незалежності 99а) мало не щодня щось палять! На запах враження що сміття та шини. Неможливо дихати!
05 Вересня 2018, 12:03
А куди його подіти. Самі куди діваєте
05 Вересня 2018, 12:45
Акція!!! Вечором горить бадиля@ночью горить хата@АКЦІЯ ДІЄ НА ВСІ ПАЛІЇВ@ЧЕКАЄМ ВЕЧОРА@хто перший@@@
05 Вересня 2018, 12:46
Акція!!! Вечором горить бадиля@ночью горить хата@АКЦІЯ ДІЄ НА ВСІХ ПАЛІЇВ@ЧЕКАЄМ ВЕЧОРА@хто перший@@@
05 Вересня 2018, 13:57
...а ти що,безсмертний?
05 Вересня 2018, 14:04
Палять не листя, а зілля на картопля. Не треба істєрікі з нічого робити. Не помирають. Це буде тривати ще максимум 2 тижні. Хочете поговорити про екологію - поговоріть про сирзавод.
05 Вересня 2018, 14:06
А ти що палій@ТОДІ МИ ЙДЕМО ДО ТЕБЕ@@@
05 Вересня 2018, 14:07
А ти що палій@ТОДІ МИ ЙДЕМО ДО ТЕБЕ@@@пиши адрес побачиш чи бесмертний@@@
05 Вересня 2018, 14:40
Те що ти написав.То те саме, що не їб.ть жінку сусіда, це мою їб.ть, це так завжди Це буде тривати ще максимум 2 тижні. А якщо хочете про щось поговорити то поговоріте про жінку сусіда.
05 Вересня 2018, 15:21
Згідний не палити а вивозити під будинок Мосійчук вона краще знає що з бадиллям робити
05 Вересня 2018, 15:27
Напишіть свій адрес, ми розкажем що робити зілям.
05 Вересня 2018, 17:03
Навколишнє середовище звісно потрібно берегти, але в даному випадку мова йде про здоров'я людей, особливо дітей. Тому органам місцевого самоврядування разом з поліцією потрібно вирішувати дану проблему. Як горів ринок (2.5-3 год) такого смоку в місті не було