Без правил та культури: У центрі Рожища поставили авто в непризначеному для цього місці

09 Червня 2016, 13:30
2151
Нещодавно ми започаткували нову рубрику – «Без правил та культури».
Та просили вас, шановні читачі, надсилати нам на поштову скриньку, [email protected], свої фото- чи відеодокази порушення Правил дорожнього руху чи інші неправомірні діяння громадян, а ми в свою чергу обіцяли їх публікувати.
На наш заклик відгукнувся постійний читач Віталій Муц. За що ми йому безмежно вдячні.
І прислав чергове фото правопорушення.

 
Водії, паркуйте свої авто правильно! Адже через неправильне паркування вашої машини не тільки інколи проблемно пройти/проїхати, але стаються ДТП і навіть гинуть люди!
 
 
Коментарі
09 Червня 2016, 18:25
Це Крамара авто???
09 Червня 2016, 19:03
Крамара. Йому можна.
09 Червня 2016, 19:23
А що не так?? Забороняючого знака там нема, до повороту і переходу також є дозволена відстань (на фото не видно) Ану знавці, які правила тут порушені?
09 Червня 2016, 19:48
Ну і де там та дозволена відстань до пішоходного переходу?
09 Червня 2016, 19:52
А ще може вони й податки платять за торгівлю стихійну біля Богдана? Чи продукти харчування контрабандні тепер можна будь-де продавати, без дотримання жодних санітарних норм?
09 Червня 2016, 20:02
Не хвилюйся, все добре і відстань дозволена до твоєї" торгової точки"і забороняючого знака нема.
10 Червня 2016, 00:09
Правила дорожнього руху:<br/>Зупинка і стоянка заборонена:<br/>... п.15.9: <br/>г) - на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків... <br/>д) - у місцях, де відстань між суцільною лінією розмітки, розділювальною смугою чи протилежним краєм проїзної частини і транспортним засобом, що зупинився, менше 3 м;<br/>... п.15.10:<br/>д) - у місцях, де транспортний засіб, що стоїть, зробить неможливим рух інших транспортних засобів або створить перешкоду для руху пішоходів.
11 Червня 2016, 01:33
скажїть будь ласка а на базарї не таким самим товаром торгують
11 Червня 2016, 15:33
Рожищанка точно таким самим.
14 Червня 2016, 13:13
На базарі торгують тим самим, але більш-менш санітарних норм дотримуються та податки платять. А то субсидію хочете, а податків не платите...